هر خانواده با یک داستان عاشقانه شروع می شود. RENAULT SCENIC 25 سال است که خانواده ها را دوست دارد.

خورشیدی و شهوانی، این فیلم با آهنگ “قدرت عشق” اثر فرانکی به هالیوود می رود برجسته شده است.منبع

رنو سنیک که یک پیشگام واقعی در بخش MPV کامپکت است، از سال 1996 از خانواده‌ها حمایت می‌کند و خود را با تکامل خود دوباره اختراع می‌کند. با چهار نسل و بیش از 5 میلیون خودرو فروخته شده، رنو از این سالگرد استفاده می‌کند تا تعهد خود را برای ارائه یک خودرو کامل تایید کند. وسایل نقلیه برد اختصاص داده شده به خانواده ها

این کمپین به ما یادآوری می‌کند که رنو 25 سال است که از نسل‌های خانواده‌ها حمایت می‌کند. با تعصبات خلاقانه بسیار قوی و مدرنیته عالی، تصویر خودروی خانوادگی را که Scenic یکی از مدل های نمادین آن است، حتی نام عمومی، بازسازی می کند. این مایه مباهات رنو است که از همه خانواده ها در اختلافاتشان و در تمام لحظات زندگی شان حمایت کند. به ویژه، در زمینه کووید که در آن خانواده جایگاه برجسته ای را در زندگی ما به دست آورده است. » توضیح آرنو بلونی، مدیر ارشد بازاریابی جهانی برند رنو.

بنابراین، این کمپین جهانی به زندگی خانوادگی همانگونه که آغاز شد نزدیک می شود: با عشق. چه جسمانی، چه افلاطونی، چه پدری یا مادری، این عشق است که در قلب خانواده قرار دارد و پیوندهای آن را تشکیل می دهد. این فیلم چندین داستان عاشقانه، چندین داستان خانوادگی را جشن می گیرد، همه منحصر به فرد و در عین حال ” رنو سنیک 25 سال است که خانواده ها را دوست دارد “. این فیلم به کارگردانی نیکلاس لارسون به گذشته بازمی گردد، از تولد نوزاد تا اولین معاشقه های نوجوانان.

هیچ چیز نمی تواند جای خانواده را بگیرد و در نهایت هیچ چیز نمی تواند جایگزین یک ماشین خانوادگی واقعی شود. خانواده ها سزاوار وسیله نقلیه ای هستند که برای آنها طراحی و ساخته شده است، که با زندگی خانوادگی تطبیق داده شده است، آنها شایسته منظره هستند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: