همه برای بازی در Clio Trophy France Terre

روز یکشنبه پیچ و خم های بیشتری برای رقبا رخ داد. مرحله دوم ژان راگنوتی پاور استیج باز شد، جایی که متئو شاتیون و ژان پل مونن دچار سوراخ شدند. بنجامین بولنک سریع‌ترین بود و پنج امتیاز جایزه به دست آورد، اما این جولین پونتال بود که جلوتر از میکا راسوآماروماکا و ماکسیم لافون که دو مرحله بعد بازنشسته شدند، در رالی برتری داشت.

بعد از ظهر، ژان پل مونن و ماتئو شاتیلون به دوئل خود ادامه دادند در حالی که رالی قربانیان بیشتری مانند مارسل آباد در SS4 گرفت. ژان پل مونن زمان را برای شکست در SS4 تعیین کرد، اما رقیب او بلافاصله قبل از لغو SS6 با برتری 1.7 ثانیه تلافی کرد. جولین پونتال سوم شد، 36.7 ثانیه عقب تر و 27.5 ثانیه جلوتر از میکا راسوآماروماکا در حالی که ماکسیم لافون پنج نفر برتر را تکمیل کرد.

Florian Bouchonneau، رهبر رده‌بندی عمومی، شروعی عالی در تلاش خود برای یک برد اولیه داشت، قبل از اینکه بنجامین بولنک در بخش زمان‌بندی‌شده بعدی پاسخ دهد. با این حال، سلسله مراتب در آخرین مرحله صبح شنبه بر روی سر خود قرار گرفت. با اجتناب از مشکلاتی که چندین خدمه با آن مواجه شدند، ژان پل مونن سومین رهبر متفاوت در همین چند مرحله شد و با برتری 2.6 بر متئو شاتیون به پارک خدمات بازگشت. در همین حال، جولین پونتال سوم شد، تنها 2.7 ثانیه از مارسل آباد اسپانیایی و 17.7 ثانیه جلوتر از میکا راسوآماروماکا از ماداگاسکار.

1. جولین پونتال – لون بیاژتی (J) 1:14:38.4 ثانیه
2. Mika Rasoamaromaka – Bastien Pouget (J) +35.1s
3. Faniry Rasoamaromaka – Judi Rakatomalala (J) +1:17.2s
4. باستین برگونه – متیو دشارن (J) +2:08.0 ثانیه
5. Florian Bouchonneau – Jeanne Rey (J) +2:33.7s
6. ژان لوین – آرنو کوبیزولس (J) +3:45.7 ثانیه
7. Baptiste Panissié – Gaël Lavernhe (J) +4:31.4s
8. Alexandre Gransagne – Loïc Maurel +4:46.6s
9. لیلیان ویاله – مانوئل گیراردلو (G) +4:49.0 ثانیه
10. سباستین استودر – آماندا روستی +5:08.9 ثانیه
11. Florian Condamines – Damien Jole +5:14.5s
12. Benjamin Boulenc – Chloe Barozzi-Gauze +5:29.5s
13. لودویک گدار – متیو بول ریچارد +6:29.2 ثانیه
14. اورلین ریچارد – کورنتین سیلوستر (J) +6:51.5 ثانیه
15. کلودی تانگه – ژان کریستین انتییر (G) +6:53.4 ثانیه
16. لودویک کاسیانی – سلین کاوالارو +7:24.2 ثانیه
17. Vincent Favre-Miville – Cedric Causse +8:43.5s
18. Lander Dhaene – François Geerlandt (J) +9:56.2s
19. Inès Tamisier – Laurent Tamisier (J, F) +11:11.5s
20. ماکسیم سالین – دیوید سالین +11:43.7 ثانیه
21. کلمان گگوت – جسیکا لپرتر (J) +13:01.0 ثانیه
22. امانوئل گینچارد – کیلیان گینچارد +13:31.5 ثانیه
23. اریک روییر – گیلبرت دینی (G) +15:25.7 ثانیه
24. Marcel Abad – Pere Requena (J) +20:35.9s
Dnf. لوران روش – ژان دریاز (G)
dnf. کریستف روکار – کورین مورسیا (G)
Dnf. توماس مویسست – لوکاس گینست (J)
dnf. ماکسیم لافون – توماس دلماس (J)
Dnf. گرگوری پرارد – سزار دلبک (G)
dnf. متئو شاتیون – ماکسنس کورنواو (J)
Dnf. دیوید جرارد – مانون دلیوت
Dnf. ژان پل مونن – فرانک ژیلیو
Dnf. سام تاونو – پائولین بویر (J)

Clio Trophy France Terre – جدول رده بندی تیم ها – جدول رده بندی Jean Ragnotti Power Stage – چالش شبکه رنومنبع خدمه Clio Trophy France Terre ماه آینده برای دور ماقبل آخر سال 2022، Rallye Terre de Lozère (26-28 اوت)، قبل از فینال فصل در Rallye Terre des Cardabelles (7-9 اکتبر) دوباره متحد خواهند شد.

جولین پونتال: “این اولین برد شگفت انگیز است! ما برای این به اینجا آمدیم پس از اینکه در دور قبل سرعت خوبی را نشان دادیم. با ضربه های پنچری کمی بدشانس بودیم، اما پنجم شدیم. این بار همان سرعت را داشتیم، اما سرعت پایین تری را در مسابقه انتخاب کردیم. نواحی دشوارتر برای جلوگیری از مشکلات ما دو سوراخ در انتهای مرحله داشتیم، اما این خیلی ما را جریمه نکرد، و ما در این مراحل فوق سریع که می‌توانید ماشین را به اطراف بچرخانید، لذت زیادی بردیم. ما در رده بندی عمومی نیز خوب عمل می کنیم و من اکنون مشتاقانه منتظر دور بعدی در لوزر هستم، رالی که بسیار از آن لذت می برم.

رالی تره دو لانگرس هاوت مارن 2022 کلیو تروفی فرانسه تره

جولین پونتال با مدیریت مسیرهای دشوار به سمت کمال، سرعت خود را کنترل کرد تا اولین پیروزی خود را در کلیو تروفی فرانس تره و دسته جونیور با اختلاف 35.1 ثانیه مقابل میکا راسوآماروماکا به دست آورد. علیرغم یک پنالتی 30 ثانیه ای برای ورود دیرهنگام، فانیری راسوآماروماکا به برادر دوقلوی خود جلوتر از باستین برگونه و فلوریان بوشونو که پس از مشکلاتش در SS3 به سرعت بازگشته بودند، روی سکو رفت. ژان لاوین، باپتیست پانیسیه و الکساندر گرانسانه به این ترتیب، بالاتر از لیلیان ویا، برای دومین بار در این فصل در بین آقایان پیروز شدند. سباستین استودر، بازیکن رتبه دهم، در برابر بازگشت فلوریان کاندامینز و بنجامین بولنک که بهترین زمان را در تمام مراحل روز یکشنبه ثبت کردند، مقاومت کرد.

در حالی که او در مسابقات Clio Trophy France Terre و Juniors برتری دارد، برتری Florian Bouchonneau نسبت به Julien Pontal اکنون تنها 5 امتیاز است در حالی که Faniry Rasoamaromaka، Florian Condamines و Jean-Paul Monnin همچنان در رقابت هستند. ششم، Mika Rasoamaromaka رهبر جدید رده‌بندی Jean Ragnotti Power Stage می‌شود. در همین حال، Fun Meca Sport همچنان در بین تیم ها پیشتاز است در حالی که Garage De Sousa مزیت خود را در چالش شبکه رنو گسترش می دهد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: