همه ماشین‌های ماروتی برای دریافت ویژگی‌های ایمنی استاندارد بیشتر


ماروتی سوزوکی به زودی دو ویژگی ایمنی را به عنوان اتصالات استاندارد در تمامی مدل های موجود خود در کشور معرفی خواهد کرد. همه خودروهای ماروتی یادآور کمربند ایمنی برای همه صندلی‌ها و کنترل پایداری الکترونیکی (ESC) خواهند بود. در حالی که اولی خطر صدمات جدی را (تا 50٪) در صورت تصادف کاهش می دهد، دومی از از دست دادن کنترل در هنگام مانورهای سخت فرمان جلوگیری می کند.

علاوه بر این، این خودروساز اخیراً کمربند ایمنی سه نقطه‌ای را برای همه سرنشینان مدل Baleno معرفی کرده است. هاچ بک اولین خودرو در سگمنت خود بود که این ویژگی را داشت. در حال حاضر، همچنین با یک پشتی سر قابل تنظیم در عقب برای سرنشین وسط عرضه می شود.

CNG ماروتی سلریو 2021

خودروهای آینده ماروتی در سال 2023

این خودروساز هندی-ژاپنی اخیراً مینی SUV Fronx را با قیمت اولیه 7.47 میلیون روپیه عرضه کرده است. کراس اوور کوپه مبتنی بر Baleno در پنج تریم سیگما، دلتا، دلتا+، زتا و آلفا و با گزینه‌های 1.0 لیتری بوسترجت توربو بنزینی و 1.2 لیتری بنزینی تنفس طبیعی ارائه شده است. در حال حاضر، این شرکت در حال آماده شدن برای راه اندازی است SUV سبک زندگی 5 دری Maruti Jimny که در مقابل ماهیندرا تار 5 دری آینده قرار می گیرد. در هفته اول ژوئن 2023 وارد نمایشگاه ها می شود.

در زیر کاپوت، این مدل دارای یک موتور 1.5 لیتری تنفس طبیعی K15B بنزینی با گیربکس های 5 سرعته دستی و 4 سرعته تبدیل گشتاور اتوماتیک است. حداکثر قدرت این موتور 105 اسب بخار و گشتاور 134 نیوتن متر است.

پس از جیمنی یک MPV ممتاز جدید عرضه خواهد شد که در جولای 2023 به فروش خواهد رسید. مشابه Innova Hycross، MPV ممتاز جدید Maruti با دو گزینه پیشرانه (از جمله یک سیستم هیبریدی قوی). این اولین تویوتا است که از این خودروساز هندو-ژاپنی ساخته شده است. این شرکت انتظار تولید حجم زیادی از MPV ممتاز خود را ندارد.


همه ماشین‌های ماروتی برای دریافت ویژگی‌های ایمنی استاندارد بیشتر
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: