هوندا Creta، Brezza Rivals را راه اندازی می کند


هوندا کارز هند اخیراً به نقطه عطف تولید تجمعی 20 میلیون در این کشور دست یافته است. این شرکت 2 میلیونمین واحد خود (سدان هوندا سیتی) را از کارخانه تولید تاپوکارا خود عرضه کرد. در اکتبر 2022، این خودروساز ژاپنی برای اولین بار در سه سال گذشته سودآوری را ثبت کرد. هوندا برای اینکه عملیات هند را به هم بزند شبکه فروش خود را ارتقا دهد با سرمایه گذاری حدود 260 میلیون روپیه. این نمایندگی آن را پرمیوم تر می کند و تجربه مشتری را افزایش می دهد.

این خودروساز ژاپنی در حال حاضر دو شاسی بلند جدید را برای هند تایید کرده است که شامل یک SUV سایز متوسط ​​و یک SUV جمع و جور است. در حالی که مدل اولی در سال 2024 عرضه خواهد شد، دومی در اواسط سال 2023 در نمایشگاه ها عرضه خواهد شد. هر دو SUV بر روی پلت فرم Amaze طراحی خواهند شد. شاسی‌بلند سایز متوسط ​​جدید هوندا با کد PF2 در مقابل هیوندای کرتا قرار می‌گیرد و احتمالاً پیشرانه آن با سیتی جدید مشترک است. طول آن حدود 4.3 متر خواهد بود.

SUV جدید هوندا کامپکت

اگر هوندا از نسخه بومی‌سازی شده پیشرانه سیتی هیبریدی استفاده کند، مسافت پیموده شده را بالا می‌برد و شاسی‌بلندهای هیبریدی قوی ماروتی سوزوکی گرند ویتارا و تویوتا اوربان کروزر هایریدر را در پیش خواهد گرفت. شایعات حاکی از آن است که هوندا در حال بررسی انواع 6 و 7 نفره این SUV است. نسخه 7 سرنشین آن با هیوندای آلکازار رقابت خواهد کرد.

شاسی بلند کامپکت جدید هوندا احتمالاً دارای حالت سواری بالا و ظاهری خشن خواهد بود. برخی از عناصر طراحی آن می تواند از هوندا BR-V جدید الهام گرفته شود. در زیر کاپوت، شاسی بلند ممکن است از موتور 1.2 لیتری بنزینی قرض گرفته شده از سدان کامپکت Amaze استفاده کند. مشابه شاسی بلند سایز متوسط، شاسی بلند کامپکت جدید هوندا ممکن است با فناوری هیبریدی عرضه شود.

این خودروساز ژاپنی همچنین به‌روزرسانی میان‌سالی را به سدان محبوب شهر خود ارائه خواهد کرد. این هوندا سیتی جدید فیس لیفت احتمالاً با ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) به همراه سیستم اطلاعات سرگرمی به روز شده با اتصال بی سیم تلفن هوشمند و فناوری جدید خودروی متصل عرضه می شود.


هوندا برای راه اندازی Creta، Brezza Rivals – جزئیات راه اندازی هند
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: