هیوندای کرتا CNG خالدار – تمام جزئیات کلیدی


هیوندای موتور هند آزمایش نسخه CNG پرفروش ترین شاسی بلند کرتا را در این کشور آغاز کرده است. یک قاطر آزمایشی هیوندای کرتا CNG اخیراً با یک تجهیزات CNG در دوربین عکاسی شده است. این مدل احتمالاً با موتور 1.4 لیتری توربو بنزینی GDi همراه با کیت CNG کارخانه ای عرضه می شود. گیربکس پیشنهادی ممکن است شامل یک جعبه دنده 6 سرعته دستی باشد. ارقام قدرت و گشتاور هیوندای کرتا CNG کمی کمتر از مدل استاندارد است که 138 اسب بخار در دور 6000 و 242 نیوتن متر در دور 1500-3200 دور در دقیقه ارائه می کند.

فقط برای اینکه بدانید، فیس لیفت هیوندای کرتا 2023 آماده است تا اولین حضور خود را در هند در نمایشگاه خودرو دهلی در ژانویه انجام دهد. انتظار می رود نسخه CNG این SUV با مدل فیس لیفت شده معرفی شود. قسمت جلوی Creta جدید به شدت با «پنجره پارامتریک» جدید این برند، چراغ‌های جلوی مستطیلی شکل‌تر که کمی روی سپر تغییر مکان داده‌اند و DRL‌هایی با طراحی منحصربه‌فرد بازسازی می‌شود. نمای عقب با چراغ‌های عقب تیزتر و جدید طراحی شده، درب صندوق عقب و سپر به‌روز شده اصلاح می‌شود.

هیوندای کرتا CNG

از نظر ویژگی ها، هیوندای کرتا 2023 جدید دارای یک خوشه ابزار دیجیتال 10.25 اینچی به روز شده و فناوری خودروی متصل BlueLink هیوندای خواهد بود. دومی ویژگی‌های ایمنی جدیدی مانند بی‌حرکتی خودروی سرقتی، ردیابی خودروی سرقتی و مدل پارکینگ نوکر را ارائه می‌دهد. تمامی ویژگی های ذکر شده از طریق گوشی هوشمند قابل دسترسی خواهند بود. این SUV همچنان به سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی با اتصال Apple CarPlay و Android Auto، صندلی‌های جلو خنک‌شونده، تصفیه‌کننده هوا، روشنایی محیط، سانروف پانوراما و غیره ادامه می‌دهد.

یکی از مهم‌ترین ارتقاء ویژگی‌ها در قالب سیستم‌های کمک راننده پیشرفته (ADAS) خواهد بود. این مجموعه دارای ویژگی هایی مانند ترمز اضطراری خودکار با جلوگیری از برخورد جلو، کمک جلوگیری از برخورد متقابل از عقب، مانیتور نقطه کور، کروز کنترل تطبیقی ​​و کمک حفظ بین خطوط است. اگرچه، می توان آن را برای تریم با مشخصات بالا رزرو کرد.

ترکیب موتور و گیربکس دست نخورده باقی خواهد ماند. فیس لیفت هیوندای کرتا 2023 جدید با موتورهای 1.5 لیتری بنزینی، 1.5 لیتری دیزلی و 1.4 لیتری توربو بنزینی موجود عرضه می شود که به ترتیب 115، 115 و 140 اسب بخار قدرت دارند.

منبع تصویر


هیوندای کرتا CNG خالدار – تمام جزئیات کلیدی
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: