هیوندای Creta SX Executive Trim & Mulberry Red Color Axeed


را هیوندای کرتا یکی از پرفروش ترین SUV های سایز متوسط ​​در رده خود از زمان معرفی خود در بازار بوده است. SUV اخیراً به‌روزرسانی شده است تا با استانداردهای آلایندگی فاز 2 آینده BS6 مطابقت داشته باشد. اکنون هیوندای با حذف تریم سطح پایه و رنگ بیرونی، خط تولید خود را تغییر داده است.

هیوندای گزینه رنگ قرمز توت را از خط تولید کرتا متوقف کرده است. این SUV اکنون در 6 رنگ آبی جین، خاکستری تایتان، تایفون نقره ای، فانتوم بلک، سفید قطبی و سفید قطبی با سقف مشکی در دسترس است.

سانروف پانورامیک هیوندای کرتا

هیوندای همچنین تریم SX Executive را از خط تولید Creta حذف کرده است. این سطح تریم در سال 2021 معرفی شد. بین انواع S و SX قرار گرفت. SX Executive با دو گزینه موتور 115 اسب بخاری 4 سیلندر 1.5 لیتری بنزینی تنفس طبیعی و 1.5 لیتری 4 سیلندر توربو دیزل 115 اسب بخاری در دسترس بود. یک گیربکس شش سرعته دستی که نیرو را به چرخ های جلو هدایت می کند به صورت استاندارد ارائه می شود.

هیوندای کرتا 2023 با دو پیشرانه – 1.5 لیتری NA بنزینی و 1.5 لیتری دیزلی در دسترس است. هر دو پیشرانه برای برآوردن هنجارهای آلایندگی RDE ارتقا یافته اند و با سوخت E20 مطابقت دارند. هیوندای قبلاً موتور 1.4 لیتری توربو بنزینی را متوقف کرده است. این موتور با یک موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی جدید جایگزین می شود که به تازگی در SUV آلکازار معرفی شده است. همچنین این خودرو نسل جدید سدان Verna را که به زودی معرفی خواهد شد، تامین خواهد کرد.

هیوندای همچنین در حال کار بر روی Creta جدید است که تغییرات خاص هند را دریافت خواهد کرد. ظاهراً فیس لیفت کرتا در اوایل سال 2024 عرضه خواهد شد. مدل جدید تغییرات قابل توجهی در طراحی و کابین ارتقا یافته خواهد داشت. علاوه بر این، این SUV همچنین سیستم پیشرفته کمک راننده (ADAS) را دریافت خواهد کرد.


هیوندای Creta SX Executive Trim & Mulberry Red Color Axeed
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: