هیوندای i20 فیس لیفت اسپید جدید


هیوندای موتور هند نسل سوم i20 را با طراحی جامع و ارتقاء ویژگی‌ها در اواخر سال 2020 معرفی کرد. این هاچ بک ممتاز حجم مناسبی را برای خودروساز در کشور ایجاد کرده است. اکنون، این شرکت کار بر روی فیس لیفت جدید هیوندای i20 را آغاز کرده است که اخیراً در دورهای آزمایشی اولیه آن توسط دوربین ها شکار شده است. قاطر آزمایشی خالدار به شدت استتار شده بود و تغییرات طراحی آن را پوشش می داد. اگرچه، احتمالاً به‌روزرسانی‌های آرایشی جزئی از جمله جلوپنجره جلویی با درج‌های بازطراحی‌شده و سپر کمی تغییر یافته دریافت می‌کند.

نمونه اولیه دارای چرخ‌های آلیاژی جدید طراحی شده است، در حالی که بقیه قسمت‌های جانبی آن شبیه به مدل فعلی به نظر می‌رسد. تریم های پایین دارای چرخ هایی با روکش های پلاستیکی خواهند بود. نمای عقب را می‌توان با چراغ‌های عقب مانند Venue که از طریق نوارهای LED و سپر و درب صندوق عقب کمی بازطراحی شده است، اصلاح کرد.

فیس لیفت جدید هیوندای i20 معرفی شد

فضای داخلی فیس لیفت جدید هیوندای i20 هنوز در دست بررسی است. اگرچه، احتمالاً برخی از ویژگی‌های متصل جدید، روکش صندلی‌های به روز شده، صندلی‌های جلو دارای تهویه و تم داخلی جدید را در اختیار خواهد داشت. امکاناتی مانند سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی، سیستم صوتی 7 بلندگوی Bose، اتصال BlueLink، روشنایی محیط آبی، تصفیه‌کننده هوا، تشخیص صدا، شارژ بی‌سیم با عملکرد خنک‌کننده، کنترل آب و هوای خودکار، استراحتگاه صندلی عقب، قابلیت تنظیم عقب تکیه گاه سر، سانروف برقی، کنترل پایداری الکترونیکی و کنترل کمکی در سربالایی از نسخه فعلی جلوتر خواهند بود. خواندن – هیوندای کرتا CNG به زودی

چیزهای زیر کاپوت ممکن است بدون تغییر باقی بمانند. در حال حاضر، خط مدل هاچ بک با گزینه های 1.2 لیتری 4 سیلندر بنزینی تنفس طبیعی، 1.0 لیتری 3 سیلندر توربو بنزینی و 1.5 لیتری 4 سیلندر دیزل عرضه می شود. واحد بنزین تنفس طبیعی 83 اسب بخار با 115 نیوتن متر و موتور توربو بنزینی برای 120 اسب بخار و 172 نیوتن متر کافی است. مشعل روغنی قدرت ادعایی 100 اسب بخار را ارائه می دهد. گزینه های گیربکس شامل 5 سرعته دستی، 6 سرعته iMT، 7 سرعته DCT اتوماتیک و CVT اتوماتیک است.

در حالی که هیچ اطلاعاتی در مورد جدول زمانی عرضه آن در هند وجود ندارد، انتظار می رود فیس لیفت جدید هیوندای i20 در سال 2024 راهی جاده ها شود.

منبع تصویر


هیوندای i20 فیس لیفت اسپید جدید – تغییرات مورد انتظار، جزئیات راه اندازی
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: