هیوندای Micro SUV جدید – سانروف، آلیاژی، موتور Grand i10


هیوندای Ai3 (نام رمز)، میکرو SUV آینده این خودروساز کره جنوبی، در حال حاضر در مرحله آزمایش است. قاطرهای آزمایشی آن چندین بار در دوربین شکار شده اند و جزئیات طراحی جالبی را فاش می کنند. از نظر قیمت و موقعیت، میکرو SUV جدید هیوندای در مقابل تاتا پانچ و ماروتی فرونکس آینده قرار خواهد گرفت. این می تواند شبیه هیوندای کاسپر باشد که در برخی بازارهای جهانی فروخته می شود، اما کمی طولانی تر خواهد بود. برای مرجع، طول 3595 میلی متر، عرض 1595 میلی متر و ارتفاع 1575 تا 1605 میلی متر همراه با فاصله بین دو محور 2400 میلی متر است.

در جدیدترین تصاویر جاسوسی، میکرو SUV جدید هیوندای با سانروف دیده می شود که انتظار می رود برای تریم های بالاتر در نظر گرفته شود. جلوپنجره جلوپنجره، چراغ‌های جلو پروژکتور و چراغ‌های عقب با المان نور H شکل، مه شکن‌های دایره‌ای، LED DLR و رینگ‌های آلیاژی مورد تحسین قرار خواهند گرفت. در حال حاضر، جزئیات داخلی مینی SUV در دسترس نیست. اگرچه، احتمالاً برخی از ویژگی های خود را با Grand i10 Nios به اشتراک می گذارد.

هیوندای میکرو SUV

لیست ویژگی ها ممکن است شامل یک سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی با اتصال Apple CarPlay و Android Auto، شارژر بی سیم، یک دسته ابزار نیمه دیجیتال، فناوری خودرو متصل، دریچه های AC عقب، کنترل آب و هوای خودکار و موارد دیگر باشد. خواندن – نسخه برتر هیوندای ورنا 2023 – ویژگی ها، تصاویر لو رفت

این خودروساز هنوز چیزی در مورد میکرو SUV آینده فاش نکرده است. اگرچه، گزارش شده است که با موتور 1.2 لیتری بنزینی عرضه می شود که قدرت ادعایی 83 اسب بخار و گشتاور 113.8 نیوتن متر دارد. همین پیشرانه در هاچ بک Grand i10 Nios نیز وظیفه خود را انجام می دهد. مینی SUV را می توان با گیربکس دستی و اتوماتیک در دسترس قرار داد. ممکن است گزینه سوخت CNG نیز وجود داشته باشد.

میکرو SUV جدید هیوندای مقرون به صرفه ترین پیشنهاد این شرکت خواهد بود. انتظار می رود قیمت آن از 6 میلیون روپیه برای نسخه پایه شروع شود و تا 10 میلیون روپیه برای تریم برتر افزایش یابد. گزارش شده است که این مدل در فصل جشن سال 2023 شاهد عرضه به بازار خواهد بود.


هیوندای Micro SUV جدید – سانروف، آلیاژی، موتور Grand i10
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: