والنتین، رکورددار فروش خودروهای برقی

والنتین که متخصص حرکت الکترونیکی و علاقه مند به شغل خود است، می داند که در مورد چه چیزی صحبت می کند.

قدرت واقعی پشت فروش خودروهای برقی رنو در تخصص شبکه آن نهفته است.

رنو که در حال حاضر برند پیشرو خودروهای برقی اروپاست، مدیون تیم های فروش خود است. رنو به لطف آموزش و خدمات مثال زدنی به مشتریان چه در حین فروش و چه پس از فروش، جایگاه خود را به عنوان برند خودروهای الکتریکی پیشرو در سراسر قاره کهن به دست آورده و حفظ کرده است. در سال 2020، رنو بیش از 100000 دستگاه خودروی الکتریکی در اروپا فروخت!

والنتین، فروشنده خودرو، متخصص خودروهای برقی در Boulogne-Billancourt (فرانسه)، نمایندگی RRG

تخصص پیشگام

والنتین حدود 10 سال پیش روی خودروهای برقی قمار کرد و اکنون یکی از کارشناسان بسیاری است که قدرت شبکه رنو را تشکیل می‌دهند. اکنون بیش از هر زمان دیگری، او وسایل نقلیه الکتریکی را به عنوان آینده خودرو می بیند و استدلال های زیادی در آستین خود دارد تا حرف خود را ثابت کند!


تجسم منطقه قابل دستیابی

با تشکر از متخصصان خودروهای الکتریکی در تقریباً تمام 3700 نمایندگی آن در سراسر فرانسه، رنو مجموعه‌ای از مدل‌های الکتریکی دارد که مشتریان آن‌ها را دوست دارند و از آن‌ها قدردانی می‌کنند، زیرا آنها الزامات خاصی را از نظر برد، اتصال و توسعه پایدار برآورده می‌کنند.» والنتین را تشریح می کند.


رنو ZOE E-TECH Electric


رنو توینگو E-TECH Electric


فعال سازی شارژ از راه دور

قدرت تیم های فروش رنو

گوش دادن به نیازهای مشتریان و پاسخگویی به آنها بخشی از DNA رنو است. و تا الان به خوبی به والنتین خدمت کرده است! با 400شهفتم سفارش خرید برق برای یک ZOE در فوریه گذشته بسته شد و در راه فروش 500 خود بودهفتم پیش از پایان سال، والنتین رکورددار فروش خودروهای برقی رنو است.


در سال 2019، رنو 3 را عرضه کردrd نسل ZOE


گزینه های جستجوی کاربر پسند برای ایستگاه های شارژ موجود

این تلاش ها به نتیجه رسید 2012 با راه اندازی رنو ZOE. این خودرو به عنوان اولین خودروی جمع و جور تمام برقی مقرون به صرفه و عمومی، نقطه عطف مهمی را برای این برند با لوگوی الماس به نمایش گذاشت، زیرا جاه طلبی های خود را به یک داستان موفقیت واقعی تبدیل کرد.

ما از آنها می‌پرسیم که کجا زندگی می‌کنند و از ماشینشان برای چه استفاده خواهند کرد، و نیازهای آنها را می‌یابیم. سپس به آنها کمک می‌کنیم تا در سفرشان به دنیای وسایل نقلیه الکتریکی: گزینه‌های شارژ موجود در همسایگی‌شان، کمک مالی، مزایای به عنوان مثال، پارکینگ EV. ما آنها را با کل دنیای خودروهای الکتریکی آشنا می کنیم.


در سال 1937، رنو 35 تاکسی برقی را برای نمایشگاه جهانی پاریس ساخت.


رنو ZOE، اولین خودروی شهری تمام الکتریکی مقرون به صرفه و عمومی – 2012

در پاسخ به مسائل آلودگی که در اواخر دهه 1960 و بحران نفتی 1973 مطرح شد، رنو به طور مستمر به دنبال سرمایه گذاری در توسعه خودروهای پاک بوده است.

با Twingo E-TECH Electric تکمیل محدوده و نسل جدیدی از خودروهای الکتریکی آماده عرضه به بازار در آینده نزدیک – با شروع مگان E-TECH Electric – رنو به وضوح مصمم است که جایگاه خود را به عنوان رهبر خودروهای برقی در فرانسه و اروپا حفظ کند. دستور العمل عالی برای والنتین برای فروش 1000 خودهفتم خیلی زودتر از حد انتظار مدل کنید!منبع

رنو سال‌های زیادی را صرف توسعه تخصص در خودروهای الکتریکی کرده است و ما نمایندگان فروش می‌توانیم از آن به نفع خود استفاده کنیم. ما خودروهای الکتریکی را در داخل و خارج می‌شناسیم، همه چیزهایی را که باید در مورد تعمیر و نگهداری، انواع مختلف شارژر و ایستگاه‌های شارژ بدانیم، می‌دانیم. ایستگاه‌های شارژ قرار دارند و سپس تعدادی. ما دانش واقعی داریم.»


رنو مگان E-TECH الکتریک آینده در تریم کموی خود به نمایش درآمده است

علاقه رنو به خودروهای الکتریکی چیزی جز اخیر است. در اوایل سال 1937، رنو در حال بررسی شایستگی‌های مدل‌های الکتریکی بود، همانطور که 35 تاکسی برقی با الهام از سلتاکواتر که برای نمایشگاه جهانی پاریس ساخته شده بودند، نشان داده شد.

با برد WLTP 395 کیلومتر، خدمات متصل متعدد در برنامه MY Renault و مواد بازیافتی، 3rd نسل ZOE برای خشنود ساخته شده است! برنامه‌ریزی شارژ خارج از پیک، خنک‌کننده و گرمایش از راه دور برای راحتی بهینه، تجسم لحظه‌ای ایستگاه‌های شارژ موجود در محدوده… این تنها نمونه کوچکی از طیف گسترده‌ای از ویژگی‌هایی است که برای آسان‌تر کردن زندگی مشتریان در نظر گرفته شده‌اند. این دقیقاً همان چیزی است که والنتین می داند چگونه تبلیغ کند.

قدرت بزرگ والنتین، فراتر از چمدان نظری او، این است که او همچنین می تواند خود را جای مشتریانش بگذارد و به آنها امتیاز بدهد. تجربه واقعا مناسب


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: