وانت اکسپرس جدید: خانواده وانت رنو در حال گسترش است

وانت جدید اکسپرس کدهای برند رنو مانند امضای نور LED C-Shape (C-Shape) را نمایش می دهد.
ون اکسپرس جدید به لطف سپر عمودی و جلوپنجره بالا، کاپوت آجدار و خطوط روان، استحکام و پویایی را نشان می دهد. طراحی آن دارای روکش های جذاب و درج های کرومی است.
New Express Van در پنج رنگ بدنه موجود است.

آسان کردن بارگیری، تخلیه و بارگیری مجدد، که بخشی از کارهای روزمره حرفه ای است

وسایل کمکی ضروری رانندگی برای افزایش ایمنی

New Express Van سه سطح از تجهیزات چند رسانه ای را ارائه می دهد: Radio Connect R&Go و همچنین سیستم چندرسانه ای رنو EASY LINK (با صفحه نمایش لمسی 8 اینچی و تکرار گوشی هوشمند) در دو نسخه، با یا بدون ناوبری.
این یک شارژر القایی برای گوشی های هوشمند، حداکثر سه سوکت USB و چهار سوکت 12 ولت ارائه می دهد که یکی از آنها در قسمت بار است.

مجموعه ای از چهار موتور بنزینی و دیزلی

یک فضای داخلی کاربردی، مدرن و کاربردی

در اروپا، ون اکسپرس جدید با موتورهای بنزینی 1.3 TCe 100 FAP و موتورهای دیزلی 1.5 آبی dCi 75 و 95، با گیربکس 6 سرعته دستی به بازار عرضه می شود. موتور Ecoleader دیزل 1.5 آبی dCi 75 با محدود کردن سرعت به 100 کیلومتر در ساعت به کاهش مصرف سوخت کمک می کند.
در سطح بین المللی، New Express Van با موتور بنزینی 1.6 SCe 110 (با گیربکس 5 سرعته دستی) و موتور 1.5 آبی dCi 95 دیزل (با جعبه دنده 6 سرعته دستی) در دسترس است.

طراحی بیرونی قوی و پویا

ون اکسپرس جدید به طور قابل توجهی کنترل بصری راننده را بر محیط خود افزایش می دهد، از جمله موارد دیگر کمک دید عقب که در یک وسیله نقلیه فلزی، دید رو به عقب را روی صفحه ای که در محل آینه دید عقب قرار دارد، رونویسی می کند. را هشدار نقطه کور هشدار خطر احتمالی برای کاهش خطر برخورد به دلیل زاویه مرده در هر دو طرف خودرو، در حالی که آینه دید عریض به راننده کمک می کند تا نقطه کور سمت راست یک وسیله نقلیه فلزی را ببیند. را دوربین معکوس مانورهای پارک را با بازخورد تصویر ادغام شده در سیستم چندرسانه ای یا آینه دید عقب، ساده می کند.

ون اکسپرس جدید دارای ابعاد در بهترین سطح در کلاس خود است: طول بارگیری از کف 1.91 متر (با پارتیشن جامد)، عرض 716 میلی متر برای درب جانبی کشویی. حجم محموله آن از 3.3 تا 3.7 متر مکعب یکی از بزرگترین ها در این بخش است.
این ون امکان حمل بار تا 780 کیلوگرم در نسخه بنزینی و 650 کیلوگرم در نسخه دیزلی را فراهم می کند. مجهز به شش حلقه اتصال گردان روی زمین و چهار حلقه در طرفین است.

وانت جدید رنو اکسپرس از ماه آوریل در اروپا و بین‌المللی عرضه خواهد شد.منبع

فضای داخلی دارای یک داشبورد افقی مدرن با خطوط تمیز است که بر حجم کابین تأکید دارد. ون اکسپرس جدید توجه ویژه ای به فضای ذخیره سازی با رکورد تا 48 لیتر دارد.

یک پیشنهاد فناوری که موارد ضروری را ارائه می دهد


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: