وانت جدید ترافیک: ابزار و دلپذیر را پیوند دهید

تیری پلانتجنست، معاون فروش و بازاریابی LCV و پیک آپمنبع Renault Pro+ و New Trafic Van همیشه همراهان مورد اعتماد مشتریان حرفه ای ما خواهند بود تا به رشد کسب و کارشان کمک کنند.

ون ترافیک، نشان دهنده بیش از 40 سال موفقیت تجاری است! این خودرو معیاری برای بخش ون سبک است. در بازسازی وانت ترافیک، ما با تکیه بر نقاط قوت رنو، به ریشه های وانت ترافیک رنو دست یافته ایم. New Trafic Van در حال حاضر دارای طولانی ترین فضای ذخیره سازی در بخش است، در حالی که هنوز به راحتی می توان تغییرات را انجام داد، بنابراین هر یک از مشتریان حرفه ای ما می توانند ون را مطابق با نیازهای خاص خود تنظیم کنند.

مدرن تر، راحت تر، مجهزتر: New Traffic در بهترین سطح بازار است. این انتظارات مشتری را برآورده می کند، به ویژه آنهایی که توسط بازرگانان و اپراتورهای ناوگان بیان شده است که به دنبال ابزار کاری هستند که استفاده از آن هم کاربردی و هم لذت بخش باشد.

سفارشات وانت جدید رنو از 15 سپتامبر آغاز شدهفتم سال گذشته

در همان زمان، با بهبود کابین مسافر و محدوده ADAS داخل هواپیما، به بازخورد مشتریان گوش دادیم! ون ترافیک جدید اکنون بهترین های هر دو جهان را دارد: یک وسیله نقلیه کاربردی کارآمد، ساخته شده بر اساس استانداردهای یک خودروی شخصی.

ون ترافیک جدید رنو، متخصصان خدمات در 40 سال گذشته، دارای ژن های مناسب برای تبدیل آن به یک ابزار عالی است: ظرفیت باربری بالا، ماژولار بودن، و انتخاب گسترده ای از نسخه های موجود. اکنون با ویژگی‌های ایمنی جدید، سیستم چندرسانه‌ای مدرن و طیف وسیع‌تر و بهبود یافته‌ای از موتورها عرضه می‌شود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: