وانت کاملا جدید رنو کانگو: از 1 آوریل قابل سفارش است

رنو سفارشات وانت کاملا جدید کانگو را از اول آوریل در فرانسه آغاز می کند و فروش آن از ژوئن 2021 آغاز می شود.

ون کاملا جدید کانگو دارای سیستم چندرسانه ای رنو EASY LINK (با صفحه نمایش لمسی 8 اینچی و تکرار گوشی هوشمند) با یا بدون ناوبری است.

با طراحی بیرونی ورزشی و شانه‌های متمایز، وانت کاملاً جدید کانگو بهترین حجم بار در کلاس را تا 3.9 متر مکعب ارائه می‌کند. فضای داخلی مدرن 60 لیتر فضای ذخیره سازی کاربردی و در دسترس، از جمله کشوی جدید، ارائه می دهد رنو ایزی لایف.

در قسمت جلو، ون کاملا جدید کانگو دو یا سه صندلی با یک دفتر موبایل واقعی مجهز به پشتیبانی گوشی هوشمند، یک شارژر بی سیم و حداکثر سه سوکت USB و سه سوکت 12 ولت ارائه می دهد.

3me7gg6d72-phppk3xotمنبع برای بهبود ایمنی در جاده ها، وانت کاملا جدید کانگو به آینه دید عریض مجهز شده است که امکان دیدن آنچه را که در نقطه کور سمت راست یک ون پانلی در حال رخ دادن است را ممکن می سازد. و برای آرامش خاطر، دوازده وسیله کمکی رانندگی جدید از جمله ترمز اضطراری فعال، نظارت بر نقاط کور فعال، کمک دید عقب دائمی، و غیره.

وانت کاملا جدید کانگو بار دیگر با نوآوری های مفید و هوشمند که دسترسی به محموله را تسهیل می کند و بارگیری را ساده می کند، انقلابی در کار حرفه ای ها ایجاد می کند. با برداشتن ستون مرکزی، کنجد باز کن رنو با 1446 میلی متر، وسیع ترین دسترسی سمت راست در بازار را ارائه می دهد. قفسه داخلی آسان به لطف قفسه داخلی قابل جمع شدن، اجسام بلند را در ارتفاع حمل می‌کنند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: