وب سایت رسانه جهانی رنو

این دو خدمه به لطف حمایت Castrol و Michelin، شرکای وفادار بخش مسابقه مشتریان Viry-Châtillon، این گام جدید را در حرفه خود خواهند برد. هر خودرو دارای پوشش مخصوصی است که به میشلن برای آنتونی فوتیا و کاسترول برای استیو جویف اختصاص داده شده است.

ما خوشحالیم که با یک گروه قوی از خدمه Clio Rally4 و Clio Rally5 به Rallye Monte-Carlo بازگشته ایم. هر دو مدل پس از اولین حضور عمومی خود در این رویداد افسانه‌ای که فرصتی باشکوه برای نشان دادن مهارت‌های انسان و ماشین ارائه می‌دهد، به سرعت به معیارهای دسته‌بندی خود در همه سطوح تبدیل شدند. این نودمین دوره رالی مونت کارلو قول می دهد تا قبل از بازگشت به شاهزاده، با مسیر بسیار تجدید شده و مراحل طولانی بدون کمک، به شهرت خود ادامه دهد. این رویداد همچنین فرصتی برای جشن گرفتن مشارکت ما با Castrol و Michelin خواهد بود، که این هفته توسط دو نفر از برندگان برتر جایزه ما به نمایش در خواهند آمد. ما مشتاقانه منتظر حضور در کنار هم هستیم! Benoît Nogier، مدیر مسابقات تجاری مسابقات آلپاینمنبع

از اولین شرکت رنو در رالی مونت کارلو در سال 1924 تا موفقیت‌های کسب شده در طول دهه‌ها، خودروهای این برند در تمام رویدادهایی که در شاهزاده‌نشین موناکو برگزار می‌شود، سرآمد بوده‌اند.

علاوه بر این، دو کلیو رالی 5 بخشی از تیم خودروهای باز و ایمنی باشگاه خودرو موناکو خواهند بود. فلوریان برناردی که قبلاً با Clio Rally5 و Clio Rally4 برای اولین حضور عمومی خود در رالی شرکت کرده است، در ماشین صفر پشت فرمان Clio Rally5 بازخواهد گشت. با حمایت ویکتور بلوتو، برنده کلیو R3T تروفی فرانسه 2018، آخرین نفری خواهد بود که قبل از ورود رقبا به کلاس برتر مسابقات رالی جهانی FIA وارد مراحل می شود.

این هفته، رنو برای شروع پنجاهمین فصل مسابقات رالی جهانی FIA به یکی از بناهای مسابقات اتومبیل رانی بازمی‌گردد، مسیری که 95 درصد تمدید شده و رویدادی که نوید می‌دهد یکی از چالش‌برانگیزترین‌ها بدون سرویس ظهر باشد. سیزده کلیو، از جمله یازده شرکت کننده، در رالی شرکت خواهند کرد.

Castrol و Michelin در کانون توجه

پیر تانسی و سباستین ماله فرانسوی، ساشا آلتهاوس و لیزیان زبیندن از سوئیس و تیموتی ون پاریج و کرت هیندریککس از بلژیک که دوازده ماه پیش با Clio Rally5 در کلاس RC5 قهرمان شد، نیز در شروع با Clio Rally4 ترکیب خواهند شد.

شش کلیو رالی 5 برای ادامه مسیر

در میان رقبا که نماینده رنو در دسته‌های دو چرخ متحرک هستند، پنج کلیو رالی 4 در کلاس RC4 وجود خواهد داشت.

آنتونی فوتیا، برنده سال 2020 کلیو تروفی فرانسه و پیروز در دومین حضور خود در صحنه اروپا با بازی کلیو رالی 4، اولین حضور خود در صحنه جهانی را با کمک راننده آرنو داناند خواهد داشت. استیو جویف و ماکسیم بیگالکه نفر دوم در آسفالت کلیو تروفی فرانسه در سال 2021 نیز اولین حضور خود را در بالاترین سطح این ورزش خواهند داشت.

Clio Rally5 به شش خدمه متکی خواهد بود تا روند شکست ناپذیری باورنکردنی خود را در کلاس RC5 WRC از زمان اولین مسابقه خود در رالی Guanajuato مکزیک 2020 ادامه دهد.

Gjuvanni Rossi و راننده‌اش Maxime Martini که سال گذشته در Clio Trophy توسط Toksport WRT در مسابقات رالی اروپا FIA بازی کردند، یکی از دو نفری خواهند بود که باید تماشا کنند. لیلیان ویاله و مانوئل گیراردلو، ژیل میشلیه و کریستف ریچارد، ژوفری مگنان بایل و کوین مارکتی و اریک رویر و ژیلبر دینی فرانسوی نیز در این بازی حضور خواهند داشت در حالی که زوج اسپانیایی استبان والین و بورخا اودریوزولا مسابقات رنو را تکمیل خواهند کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: