ون ترافیک جدید: ارتباط ابزار و دلپذیر

تیری پلانتجنست، مدیر فروش جهانی وسایل نقلیه تجاریمنبع

در همان زمان، ما به بازخورد مشتریان خود گوش دادیم تا در قسمت صندلی مسافر و وسایل کمکی رانندگی حتی بهتر عمل کنیم! ون ترافیک جدید اکنون بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهد: یک وسیله نقلیه تجاری سبک کارآمد، مطابق با استانداردهای وسایل نقلیه شخصی.

ون ترافیک بیش از 40 سال موفقیت تجاری است! این معیار در بخش ون سبک است. برای نوسازی ترافیک وانت، با تکیه بر نقاط قوت رنو، ریشه وان ترافیکی رنو را گرفتیم. New Trafic Van در حال حاضر بهترین طول بارگیری را در این بخش دارد و در عین حال سهولت تغییر شکل خود را حفظ می کند، که به ما امکان می دهد راه حلی متناسب با هر یک از مشتریان حرفه ای خود ارائه دهیم.

وانت ترافیکی جدید رنو به مدت 40 سال در خدمت حرفه ای ها بوده است که به لطف ویژگی هایی که در DNA آن حک شده است، ابزار ایده آلی است: ظرفیت بارگیری زیاد، ماژولار بودن و انتخاب گسترده نسخه های موجود. اکنون تجهیزات ایمنی جدید، یک سیستم چندرسانه ای مدرن و طیف گسترده و بهبود یافته ای از موتورها را ارائه می دهد.

مدرن تر، راحت تر، مجهزتر، وانت جدید ترافیک در بالاترین سطح بازار است. این انتظارات مشتریان خود و به ویژه صنعتگران-تجار و ناوگان شرکت را برآورده می کند که به دنبال یک ابزار کار مفید و دلپذیر هستند.

سفارشات وانت جدید رنو از 15 سپتامبر آغاز شد.

Renault Pro+ و Trafic Van همیشه در کنار مشتریان حرفه ای ما خواهند بود تا به آنها کمک کنند تا تجارت خود را توسعه دهند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: