ویژگی های ماهیندرا تار 5 در و انتظارات قیمت

ماهیندرا تار 5 درب بدون شک یکی از موردانتظارترین خودروهای جدید امسال است. این خودروساز تایید کرده است که این SUV سبک زندگی اولین حضور رسمی خود را در 15 آگوست 2024 انجام خواهد داد. تصاویر و ویدیوهای جاسوسی قبلی نشان می دهد که Thar 5 درب نسبت به برادر 3 در خود دارای ویژگی های بیشتری خواهد بود. علاوه بر این، استایل آن نیز کمی متفاوت خواهد بود. شاسی‌بلند آینده دارای قابلیت‌های آفرود جدی خواهد بود زیرا سیستم تعلیق و چند قطعه آن را با Scorpio N به اشتراک می‌گذارد.

ما فضای داخلی آن را از طریق تصاویر جاسوسی متعددی دیده‌ایم که تأیید می‌کنند شاسی‌بلند 5 در Thar آینده دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی با اتصال بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto خواهد بود. این واحد احتمالاً از XUV700 قرض گرفته شده است. همچنین یک مجموعه ابزار تمام دیجیتال 10.25 اینچی به همراه شارژ بی سیم تلفن، روکش صندلی چرم، دریچه های AC عقب، کنترل هوای دو منطقه ای، دوربین داشبورد، سنسورهای پارک جلو، دوربین 360 درجه و شش کیسه هوا وجود خواهد داشت.

رندر ماهیندرا ثار 5 در

ویژگی های برجسته داخلی آن مجموعه ADAS و سانروف پانوراما خواهد بود. فناوری ADAS که از ماهیندرا XUV700 قرض گرفته می‌شود، ویژگی‌هایی مانند ترمز اضطراری خودکار، کمک حفظ بین خطوط، سیستم خواب‌آلودگی راننده، تشخیص علائم ترافیکی، کروز کنترل تطبیقی ​​و کمک نور بالا را ارائه می‌دهد. این دو ویژگی احتمالاً برای تریم‌های بالاتر همراه با سیستم روشنایی تمام ال‌ای‌دی و رینگ‌های آلیاژی 19 اینچی برش الماسی در نظر گرفته می‌شوند. خواندن: نسل جدید ماهیندرا بولرو، جدول زمانی راه اندازی بولرو EV

زمانی که صحبت از پیشرانه به میان می‌آید، انتظار می‌رود شاسی‌بلند 5 در ماهیندرا تار با موتورهای 2.0 لیتری توربو بنزینی، 2.2 لیتری توربو دیزل و گزینه‌های موتور پایه 1.5 لیتری دیزلی عرضه شود. واحدهای بنزینی و دیزلی توربوشارژر دارای تنظیمات 4WD خواهند بود، در حالی که موتور 1.5 لیتری دیزل با پیشرانه RWD در دسترس خواهد بود.

با استایل بهبود یافته، ویژگی‌های بیشتر و قابلیت‌های خارج از جاده بهتر، Thar 5 درب مطمئناً قیمت بسیار بالاتری نسبت به نسخه 3 در خود دارد که بین 11.35 تا 17.60 لک قیمت دارد. انتظار می‌رود نسخه پایه این شاسی‌بلند با برچسب قیمتی در حدود 18 میلیون روپیه عرضه شود و تریم رده‌بالا ممکن است با قیمت 23 میلیون روپیه عرضه شود.

تفسیر منبع


ویژگی های ماهیندرا تار 5 در و انتظارات قیمت
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/mahindra-thar-5-door-features-price-expectations-62212/


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: