پس از Super Meteor 650، RE 3 موتورسیکلت جدید 650cc را عرضه خواهد کرد


رویال انفیلد اخیراً رونمایی کرده است موتور سیکلت کروزر جدید Super Meteor 650 در Rider Mania 2022. این رزمناو جدید که قرار است گران‌ترین رویال انفیلد باشد، در ژانویه 2023 در این کشور به فروش می‌رسد. این موتورسیکلت برای اولین بار در نمایشگاه Rider Mania که اخیراً به پایان رسیده است، رونمایی شد و شرکت‌کنندگان همچنین می‌توانند موتورسیکلت جدید را رزرو کنند.

نه فقط Super Meteor، رویال انفیلد نیز در حال آماده سازی طیف گسترده ای از موتورسیکلت های جدید 650 سی سی برای هند و همچنین بازارهای جهانی است. این شرکت از پلت فرم 650 سی سی استفاده خواهد کرد که زیربنای Interceptor 650 و Continental GT 650 نیز می باشد. این شرکت در حال آزمایش Shotgun 650 و Scrambler 650 جدید در جاده های هند است. جالب اینجاست که پلتفرم جدید 650 سی سی زیربنای یک موتور سیکلت ماجراجویی جدید نیز خواهد بود.

موتور سیکلت رویال انفیلد

مهندسان رویال انفیلد باید تغییراتی در شاسی موتور سیکلت ماجراجویی ایجاد کنند. این گزارش ادعا می‌کند که این دوچرخه دارای چرخ‌های آلیاژی سیم‌پر در اندازه‌های خارج از جاده، حالت ADV بلند و عمودی با صندلی سوار و فرمان بلند خواهد بود. این موتورسیکلت دارای فاصله زیاد از سطح زمین، وجود اگزوز بالابرنده و قفسه چمدان عقب خواهد بود. وزن موتورسیکلت جدید بیشتر از Interceptor (حدود 200 کیلوگرم) و Super Meteor (240 کیلوگرم) خواهد بود.

شاتگان رویال انفیلد احتمالاً نسخه تولیدی کانسپت SG650 است که در EICMA 2021 معرفی شد. این کانسپت دارای صندلی سواری شبیه باببر بود، با این حال، مدل تولیدی را می‌توان با گزینه‌های تک‌نفره و دو نفره ارائه کرد. این موتورسیکلت دارای طراحی رترو با چراغ جلوی گرد، آینه های دید عقب و چراغ های عقب خواهد بود. این دستگاه دارای آلیاژ و اگزوز سیاه‌شده شبیه به Super Meteor خواهد بود.

رویال انفیلد همچنین در حال آزمایش یک Scrambler 650 جدید در هند و همچنین در بریتانیا است. این شرکت همچنین لوازم جانبی متعدد و گزینه های سفارشی سازی را با طیف جدید 650 سی سی ارائه خواهد کرد. اسکرامبلر دارای سیستم اگزوز 2 به 1 خواهد بود که برای خط تولید 650 سی سی RE اولین خواهد بود. مدل خالدار دارای رینگ های آلیاژی سیمی در اندازه های خارج از جاده بود که چرخ جلو بزرگتر از عقب به نظر می رسد. به صورت استاندارد با یک چنگال جلو وارونه عرضه خواهد شد.

سری جدید موتورسیکلت های رویال انفیلد 650 سی سی از یک موتور 650 سی سی دو سیلندر با 47 اسب بخار قدرت و 52 نیوتن متر گشتاور بهره می برد. RE این موتور را مطابق با نیازهای مختلف ADV، رزمناو و اسکرامبلر تنظیم می کند. برای ترمز، دوچرخه ها از ترمزهای دیسکی در دو انتها و ABS دو کاناله به صورت استاندارد بهره می برند.

منبع – AutoCarIndia


پس از Super Meteor 650، RE 3 موتورسیکلت جدید 650cc را عرضه خواهد کرد
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: