پشت فرمان رنو کپچر کاملا جدید: 100% جدید، 100% CAPTUR

بنابراین، تیم‌های مهندسی که شاسی را توسعه داده‌اند، همه پارامترها را بررسی کردند تا اطمینان حاصل کنند که کپچر کاملاً جدید تعادلی کلی دارد که هرگز احساس پاسخگویی و امنیت را کاهش نمی‌دهد، به‌ویژه زمانی که به موتور TCe 155 EDC FAP مجهز باشد. نگه‌داشتن اطمینان‌دهنده آن در جاده توسط هدایت محور عقب حفظ می‌شود که هنگام پیچیدن با سرعت ثابت، پایداری بیشتری را ارائه می‌دهد. حرکت جانبی حتی در خشن ترین جاده ها محدود شده است و راحتی با توسعه ویژه کمک فنرها بهبود یافته است. کارایی شاسی با فرمان دقیق تر و مستقیم تر تکمیل می شود. چابکی خودرو با کاهش 10 درصدی در نسبت فرمان در اطراف نقطه صفر و در دایره گردش افزایش یافته است که اکنون به 11 متر کاهش یافته است.

عایق صدا بهبود یافته است

استفاده از پلتفرم مدولار جدید CMF-B همچنین عایق صوتی بهتری از محفظه سرنشینان را فراهم کرده است. تلاش ویژه‌ای در بخش‌های مختلف برای افزایش راحتی آکوستیک برای سرنشینان انجام شده است: ساختار بدنه تقویت‌شده، استفاده از مواد عایق جدید، عایق اضافی در محفظه موتور، فریم زیرفریم کامل برای بهبود عملکرد عایق کف، استفاده از موارد جدید. قوانین طراحی برای برخی از مهر و موم ها، افزودن یک فیلم صوتی به شیشه جلو، یک سیستم درزگیر دوقلو برای درها، و غیره. در نهایت، سطح صدا در محفظه سرنشینان بین 0 تا 80 مایل در ساعت به 2 دسی بل کاهش یافته است.

Captur کاملاً جدید از پلت فرم CMF-B مدولار استفاده می کند که اولین بار در Clio کاملاً جدید دیده شد، بنابراین سطح مشابهی از لذت رانندگی را فراهم می کند، در حالی که تیونینگ خاص به هر مدل شخصیت خاص خود را می دهد. تطبیق پذیری کلیدواژه باقی می ماند، بنابراین کپچر کاملاً جدید مانند خانه در شهر است، جایی که نیاز به نرمی است، همانطور که در هر نوع جاده ای که راننده خواهان حسی از پویایی است.

بسته مطبوعاتی را بخوانیدمنبع کپچر به عنوان پیشتاز در بازار SUV شهری، همیشه توانسته است کارت تطبیق پذیری را بازی کند، از جمله در رفتار در جاده. دارایی‌ای که فقط در کپچر کاملاً جدید تقویت شده است، مدلی که در هر نوع جاده حالتی مطمئن را حفظ می‌کند و در عین حال هر جنبه ملموس را بهبود می‌بخشد: فرمان، سیستم تعلیق، شاسی و غیره. اتحاد به پلتفرم مدولار جدید CMF-B به اضافه یک توسعه خاص آورده است. کپچر کاملاً جدید می‌تواند از درجه بالایی از راحتی برای همه سرنشینان برخوردار باشد، اما در عین حال، سطح رانندگی پویا را بالا برده است.

پاسخگویی، ایمنی، راحتی


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: