پوژت قبل از صاعقه برخورد می کند

رده بندی های مسابقه تا نتایج بررسی دقیق به حالت تعلیق درآمده است.

CLIO CUP فرانسه

با نزدیک شدن به شروع، آسمان با رعد و برق پوشیده شد، جایی که دیوید پوژه ابتدا در برابر حملات نیکلاس میلان مقاومت کرد و سپس در گیره موی آدلاید تسلیم شد. در همان زمان، جوران لنوتر به رتبه هفتم سقوط کرد و مارک گیوت از این فرصت استفاده کرد و به مقام سوم صعود کرد، سپس در دور اول که تحت رژیم خودروی ایمنی پس از برخورد لئو جوست و یرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ) به پایان رسید، از دیوید پوژه سبقت گرفت. .

دیوید پوژه زیر یک خورشید درخشان، دومین قطب پوزیشن آخر هفته خود را به دست آورد، دوباره از نیکلاس میلان. چلنجر جوران لنوتر با کسب مقام سوم بالاتر از مارک گیوت و لئو ژوست (مسابقه میلان) بهترین نتیجه مقدماتی دوران جوانی خود در جام کلیو را به دست آورد.

صلاحیت ها 2شروع شبکهدوره 2جام کلیو فرانسهکلیو کاپ اسپانیاجام کلیو اروپای شرقی

در یک سرعت فینال طوفانی، دیوید پوژه با پیروزی پیش از چلنجر جوران لنوتر، که بازگشت تماشایی خود را با پشت سر گذاشتن نیکلاس میلان در آخرین گوشه‌های مسابقه به پایان رساند، دوبل خود را به ثمر رساند. چهارم، مارک گیوت با یک نفس از الکساندر آلبوی و نیکو آبلا (چفو اسپورت) جلو افتاد، در حالی که الکس لاهوز (کوتاوتو موتور اسپورت) در مبارزه شدید برای مقام هفتم مقابل اورلین رنه (مسابقه JSB) و لئو ژوست پیروز شد. جوردی پالومراس (تیم VRT) ده نفر برتر را تکمیل کرد در حالی که لیونل ویگویر برنده جام رانندگان آقایان شد. این مرد فرانسوی که در ابتدا از برتری عبور کرد، قبل از مرتکب خطا در شروع دور آخر، متیو ریگوله (ویک تیم) را در دور نهم دید که کنترل را در دست گرفت.

در شرایط سخت‌تر، دیوید پوژه و ژوران لنوتر بیشتر و بیشتر بر رهبر اصرار می‌کردند، اما شاهکار آنها به نیکلاس میلان مهلت داد. با این حال، دیوید پوگت به حالت تهاجمی بازگشت و دو دور بعد، اولین بازی را پیدا کرد.

نیکو آبلا که قبلاً در روز شنبه در جام کلیو اسپانیا پیروز شده بود، این یکشنبه دوباره این کار را انجام داد. این بازیکن اسپانیایی در دور سوم از الکس رویو (تیم VRT) برتری گرفت و پیش از الکس لاهوز و جوردی پالومراس پیروز شد و در طول مسابقه با مشکل مواجه شد. این سه مرد با همان ترتیب روی سکوی چلنجرز کاپ قرار گرفتند. چهارم امروز، الکس رویو کنترل رده بندی عمومی را حفظ می کند، اما کوارتت پیشرو تنها در چهارده امتیاز حفظ می شود. در میان چلنجرها، الکس لاهوز نیور را یک واحد جلوتر از جوردی پالومراس و چهار واحد جلوتر از نیکو آبلا ترک می‌کند. در همان زمان، فابین جولیا (LR Performance) به دور واضح خود ادامه داد و به لطف چهارمین موفقیت متوالی خود در برابر خواکین رودریگو (Vearsa Sport) در صدر جام رانندگان آقایان فرار کرد.

CLIO CUP اروپای شرقی

در جام کلیو اروپای شرقی، برنده روز نیز مانند روز شنبه بود. مارک گیوت به وضوح جلوتر از توماس پکار (سرویس کارپک) و آندریاس استوکی (استوکی موتور اسپورت) پیروز شد تا برتری خود را در رده بندی عمومی افزایش دهد. در جام چلنجرز، لین چن هان (یونیک ریسینگ) از خروج جوسو پانتیلا (سرویس کارپک) در دور پنجم استفاده کرد و پیش از هنریک سیبل (سرویس کارپک) و فنلاندی، اولین پیروزی خود را در جام کلیو به دست آورد. دستورات دسته را در دست بگیرید. سرانجام، رنه استینمتز انتقام خود را از استفان پولدرمن گرفت و دو راننده هلندی چفو اسپورت این آخر هفته افتتاحیه را با امتیازهای برابر در رأس جام رانندگان آقایان ترک کردند.

دیدار بعدی در تقویم در Misano برگزار می شود، جایی که رقبای وارد شده در Clio Cup ایتالیا از 3 تا 5 ژوئن به مصاف هم خواهند رفت. این جلسه مجموعه‌ای از سه دور را در چند هفته برگزار می‌کند و بلافاصله پس از آن رویداد والنسیا (10 تا 12 ژوئن) برای کلیو کاپ اسپانیا و زاندوورت (17 تا 19 ژوئن) برای کلیو کاپ اروپا، کلیو کاپ فرانسه و کلیو برگزار می‌شود. جام اروپای شرقیمنبع

برنده مسابقه، دیوید پوژه در جام کلیو فرانسه با برتری پیش از ژوران لنوتر و نیکلاس میلان به دوبل رسید. بنابراین راننده GPA Racing برتری خود را نسبت به نیکلاس میلان به بیست و هشت امتیاز افزایش می دهد در حالی که Joran Leneutre به رتبه سوم در رده بندی عمومی صعود می کند. جوران لنوتر که در جام چلنجر در برابر الکساندر آلبوی و اورلین رنه پیروز شد، در این رده دو واحد از الکساندر آلبوی فاصله دارد. در نهایت لیونل ویگوئه از خطای متیو ریگوله در دور آخر استفاده کرد و پیروزی را از او ربود. پس از پایان، متیو ریگوله به دلیل کسب برتری خارج از محدوده پیست، پنج ثانیه پنالتی دریافت کرد. پیر Monmaneix (GPA Racing) و Cédric Delcroix (GPA Racing) یک رتبه ارتقا یافتند و بدین ترتیب سکو را تکمیل کردند. ماتیو ریگوله علیرغم فراز و نشیب هایش، برتری 23 امتیازی را نسبت به نزدیکترین تعقیب کنندگانش، ژرمی بورداگارای (تیم بوردا رالی) و لیونل ویگویه حفظ می کند.

CLIO CUP اسپانیا

نیکلاس میلان در راه اندازی مجدد توپ را کنترل کرد، اما گروه تعقیب کننده که توسط مارک گیوت، دیوید پوژه و الکساندر آلبوی (GPA Racing) تشکیل شده بود، همچنان در تماس بودند. در همان زمان، Joran Leneutre پیشی گرفت و دوباره وارد پنج نفر برتر شد و الکساندر آلبوی را غافلگیر کرد و از خطای مارک گیوت استفاده کرد و با تشدید اولین قطرات باران، جایگاه سوم را دوباره به دست آورد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: