پوژه برنده شد، اولین عنوان برای ژورادو


آنتونی ژورادو برای تاج گذاری امروز در جام اروپای کلیو، می تواند تا زمانی که امتیازات زیادی مقابل تعقیب کنندگانش دریافت نکرده باشد، مدیریت کند. پس از تمرین آزاد روز جمعه که توماس پکار (سرویس کارپک) و الکس لاهوز (کوتاوتو موتور اسپورت) تحت سلطه بودند، رقبای او هر کاری که می توانستند برای به تعویق انداختن ضرب الاجل انجام دادند. بنابراین دیوید پوژه سریع‌ترین در مقدماتی بود، جلوتر از لوکا فرانکا (MC Motortecnica) و مارک گیوت، در حالی که آنتونی ژورادو مجبور شد به رتبه هفتم جدول شروع بسنده کند.

در حالی که دیوید پوژه با خاموش شدن چراغ ها پیشتاز بود، مارک گیوت، گابریله تورلی (فارو ریسینگ) و نیکلاس میلان (مسابقه میلان) از لوکا فرانکا پیش افتادند. مارک گیوت با ادامه حرکت خود، چند گوشه بعد دروازه را پیدا کرد و پس از دور اول با حذف آنتوان بورداگارای (تیم بوردا رالی)، لین چن هان (یونیک ریسینگ) و آندریا چیریچتی (تیم اورگان) پیشتاز شد.

پرچم قرمز قبل از اینکه مسابقه حقوق خود را از سر بگیرد برافراشته شد. مارک گیوت سپس هوس های حریفان خود را کنترل کرد، از جمله نیکلاس میلان که مقام سوم را از گابریله تورلی ربود در حالی که آنتونی ژورادو قبل از اینکه به نوبه خود از ایتالیایی تکل بزند، از آلخاندرو شیمپف پیشی گرفت.

مبارزه برای پیروزی به تدریج تشدید شد و هر رقیب برای کسب امتیازهای ارزشمندی که می توانست آنها را در رقابت برای عنوان قهرمانی نگه دارد می جنگید. در دور پنجم، دیوید پوژه از شانس خود استفاده کرد تا مارک گیوت را پشت سر بگذارد، اما دومی در حلقه بعدی زیر نظر نیکلاس میلان، که اکنون در راس یک گروه تعقیب کننده فزاینده قرار دارد، مبارزه کرد.

دیوید پوژه به دور از تسلیم شدن، حمله جدیدی را در دور هشتم آغاز کرد. مانور او تعیین کننده بود زیرا او قطعاً از این برتری استفاده کرد و در برتری شکست خورد و جلوتر از مارک گیوت پیروز شد. در پشت سر، آنتونی ژورادو با عبور از نیکلاس میلان به پله سوم سکو صعود کرد، نتیجه ای که برای اولین قهرمانی دوران حرفه ای خود در جام کلیو کافی بود.

پنجم، گابریل تورلی از الخاندرو شیمپف جلو افتاد که پس از رسیدن پنالتی به دلیل رعایت نکردن محدودیت‌های پیست دچار مشکل شد. لوکا فرانکا، آدریان شیمپف (کوتاوتو موتوراسپرت)، توماس پکار (سرویس کارپک) و جوردی پالومراس (تیم VRT) همگی جایگاهی را به دست آوردند. یرژی اسپینکیویچ لهستانی (یونیک ریسینگ) نیز از همان پنالتی تعیین شده برای نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو) استفاده کرد و ده نفر برتر را تکمیل کرد. در نهایت، خاویر سیکوندز (تیم VRT) از بازی خارج شد تا در بین آقایان رانندگان در زمین خود پیروز شود.

CLIO CUP اروپا

پس از دیوید پوژه و مارک گیوت به لطف سبقت گرفتن از نیکلاس میلان در دور آخر، آنتونی ژورادو به این ترتیب اولین عنوان خود را در جام کلیو به دست آورد. این مرد فرانسوی برنده یک کرنوگراف BRM Chronographs و همچنین یک جام کاملاً جدید Clio است. یرژی اسپینکیویچ که قبلاً در جام چلنجرز تاج گرفته بود، پس از پنالتی که نیکولا میلکوویچ به دلیل رعایت نکردن محدودیت‌های پیست اعمال شد، پیروزی در این رده را به ارث برد. لهستانی پیش از Juuso Panttila (Chefo Sport) و Guillaume Maio (GM Sport) پیروز شد. در همان زمان، استفان پولدرمن با کسب پیروزی و تاج قهرمانی در جام رانندگان آقایان با پیروزی مقابل لوچیانو گیوا (اسکورسه) و کوئینتو استفانا (مسابقات میلان) پس از یک مسابقه نفسگیر، یک ضربه دوگانه به ثمر رساند.

CLIO CUP اسپانیا

در زمین چمن خانگی خود، رقبای کلیو کاپ اسپانیا مسابقات قهرمانی را قبل از فینال بزرگ یکشنبه به طور کامل از سر گرفتند. رهبر رده بندی عمومی، نیکو آبلا (Chefo Sport) در حادثه خود در دور اول شکست سنگینی را از دست داد که باعث شد او با فلیس جلمینی (PMA Motorsport) در تماس باشد. الخاندرو شیمپف ابتدا برای عبور از پرچم شطرنجی به دلیل عدم رعایت محدودیت های پیست، پیروزی خود را به دلیل پنالتی از دست داد. بنابراین برادر دوقلوی او آدریان با پیروزی در مجموع و در جام چلنجر مقابل جوردی پالومراس به دبل دست یافت. سوم، الکس رویو (تیم VRT) با بازگشت به نیکو آبلا، درست مانند جوردی پالومراس در جام چلنجرز، عملیات خوبی انجام داد. در جام رانندگان آقایان، خاویر سیکوندز به مجموعه هشت موفقیت متوالی فابین جولیا (پرفورمنس LR) که قبلاً در جلسه قبلی تاج گذاری شده بود، پایان داد.

CLIO CUP ایتالیا

دوئل بین گابریله تورلی و فلیس جلمینی که از ابتدای فصل بسیار شدید بود، نقطه عطفی را تجربه کرد که نیکو آبلا توسط رقیب دیگری در ابتدا ضربه خورد. گابریل تورلی که از ابتدا تا انتها پیشتاز بود، بنابراین با پیروزی پیش از چلنجر جاکومو تربی (MC Motortecnica) که شانس خود را برای بردن جام چلنجرز با غلبه بر جاکوپو سیمنس (اسکورسه) و رقیبش کریستین ریچیرینی (Cristian Ricciarini) حفظ کرد، اولین گام به سمت عنوان قهرمانی برداشت. اسکورس). سرانجام، لوچیانو گیوا (اسکورس) اولین موفقیت خود در سال را در جام رانندگان آقایان با پیروزی مقابل کوئینتو استفانا و دانیله پاسکوالی (تودر موتور اسپورت) امضا کرد.

تست جمعی 1 – تست جمعی 2 – مقدماتی 1 – جدول شروع – مسابقه 1 – کلیو کاپ اروپا – کلیو کاپ اسپانیا – کلیو کاپ ایتالیا

آخرین تاج های مورد بحث – دو تا در کلیو کاپ اسپانیا و دو تاج در کلیو کاپ ایتالیا – روز یکشنبه پس از فینال بزرگ تقویم اهدا خواهد شد که از ساعت 14:25 به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب پخش می شود.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: