پوژه برنده شد، عنوان دختری برای ژورادو

تست های جمعی 1 – تست های جمعی 2 – مقدماتی 1 – جدول شروع – مسابقه 1 – کلیو کاپ اروپا – کلیو کاپ اسپانیا – کلیو کاپ ایتالیا

CLIO CUP اسپانیا

دوئل یک فصل بین گابریله تورلی و فلیس جلمینی زمانی به نقطه عطفی رسید که فلیس جلمینی توسط نیکو آبلا و همچنین توسط رقیب دیگری در دور یک ضربه خورد. گابریل تورلی از چراغ خاموش به مهره ها هدایت شد تا اولین گام خود را به سوی عنوان بردارد و پیش از چلنجر جاکومو تربی (MC Motortecnica) پیروز شد که شانس خود را برای بردن جام چلنجرز با شکست دادن یاکوپو سیمنس (اسکورس) و کریستین ریچیارینی (اسکورسی) حفظ کرد. . در نهایت، لوسیانو گیوا (اسکورس) اولین موفقیت خود را در سال در جام رانندگان آقایان به دست آورد و پیش از کوئینتو استفانا و دانیله پاسکوالی (تودر موتور اسپورت) پیروز شد.

آنتونی ژورادو به لطف سبقت گرفتن از نیکلاس میلان در دور آخر، پس از دیوید پوژه و مارک گیوت، سوم شد و اولین قهرمانی خود در جام کلیو را تثبیت کرد. این مرد فرانسوی برنده یک ساعت BRM Chronographes و یک جام کاملاً جدید Clio است. یرژی اسپینکیویچ که قبلاً جام چلنجرز را برده بود، پس از جریمه شدن نیکولا میلیکوویچ به دلیل رعایت نکردن محدودیت های پیست، این پیروزی را به ارث برد. لهستانی پیش از Juuso Panttila (Chefo Sport) و Guillaume Maio (GM Sport) پیروز شد. در همین حال، استفان پولدرمن در پایان یک مسابقه نفس‌گیر، لوسیانو گیوا (اسکورز) و کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) را برای پیروزی و عنوان قهرمانی جام رانندگان جنتلمن پشت سر گذاشت.

در حالی که دیوید پوژه در ابتدا پیشتاز بود، مارک گیوت، گابریله تورلی (فارو ریسینگ) و نیکلاس میلان (مسابقه میلان) از لوکا فرانکا عبور کردند. مارک گیوت به فشار زیاد ادامه داد و در چند پیچ ​​جلوتر از مسیر باز شد تا در پایان دور ابتدایی که آنتوان بورداگارای (تیم بوردا رالی)، لین چن هان (یونیک ریسینگ) و آندریا چیریچتی (آندریا چیریچتی) را حذف کرد، پیش بیفتد. تیم اورگان).

CLIO CUP اروپا

آنتونی ژورادو برای تاج‌گذاری امروز در جام باشگاه‌های اروپا، می‌توانست تا زمانی که امتیازات زیادی به رقبای خود ندهد صبور باشد. پس از جلسه تمرین آزاد روز جمعه که توسط توماس پکار (سرویس کارپک) و الکس لاهوز (کوتاوتو موتور اسپورت) تحت سلطه بودند، رقبای او هر کاری که می توانستند برای طولانی کردن این تعلیق انجام دادند. دیوید پوژه در مقدماتی سریع‌تر از لوکا فرانکا (MC Motortecnica) و مارک گیوت بود، در حالی که آنتونی ژورادو مجبور شد به رتبه هفتم جدول اصلی بسنده کند.

در زمین خانگی، رقبای اسپانیایی Clio Cup مسابقات قهرمانی را قبل از فینال بزرگ یکشنبه دوباره آغاز کردند. رهبر رده بندی عمومی، نیکو آبلا (چفو اسپورت) در مسابقه دور ابتدایی خود با فلیس جلمینی (PMA Motorsport) زمین زیادی را از دست داد. الخاندرو شیمپف اولین نفری بود که از خط پایان عبور کرد اما پیروزی خود را به دلیل یک پنالتی محدودیت مسیر از دست داد. برادر دوقلوی او آدریان با قهرمانی در مجموع و جام چلنجرز مقابل جوردی پالومراس دبل کرد. در مقام سوم، الکس رویو (تیم VRT) فاصله را با نیکو آبلا کم کرد، همانطور که جوردی پالومراس در چلنجر کاپ. در جام رانندگان جنتلمن، خاویر سیکوندز به سری هشت پیروزی متوالی فابین جولیا (پرفورمنس LR) که در جلسه قبلی عنوان رده را به پایان رسانده بود، پایان داد.

مبارزه برای پیروزی به تدریج تشدید شد، هر رقیب برای به دست آوردن امتیازات مهمی که می توانست به آنها اجازه دهد در رقابت برای عنوان قهرمانی باقی بمانند، می جنگیدند. در دور پنجم، دیوید پوژه از فرصت خود استفاده کرد و مارک گیوت را پشت سر گذاشت، اما مارک گیوت در دور بعدی مقابل نیکلاس میلان و با پیشروی یک گروه تعقیب و گریز پرجمعیت مقابله کرد.

دیوید پوژه به دور از تسلیم شدن، حمله جدیدی را در دور هشتم آغاز کرد. حرکت او تعیین کننده بود زیرا او پیش افتاد و پیش از مارک گیوت برای برد پیش رفت. در عقب تر، آنتونی ژورادو برای کسب مقام سوم از نیکلاس میلان گذشت که برای کسب اولین قهرمانی او در جام کلیو کافی بود.

عناوین باقی مانده برای مسابقه – دو در Clio Cup اسپانیا و دو در Clio Cup Italia – در روز یکشنبه پس از فینال بزرگ 2022 تعیین می شود که از ساعت 2:25 بعد از ظهر در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب پخش می شود.منبع

مقام پنجم پرچم شطرنجی، گابریله تورلی از الخاندرو شیمپف جلوتر بود که بعداً به دلیل رعایت نکردن محدودیت های پیست جریمه شد. لوکا فرانکا، آدریان شیمپف (کوتاوتو موتور اسپورت)، توماس پکار (سرویس کارپک) و جوردی پالومراس (تیم VRT) همگی یک موقعیت به دست آوردند. یرژی اسپینکیویچ لهستانی (یونیک ریسینگ) نیز از همان پنالتی که برای نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو) تعیین شد استفاده کرد تا ده نفر برتر را تکمیل کند در حالی که خاویر سیکوندز (تیم VRT) در رده آقایان رانندگان در زمین خانگی قهرمان شد.

CLIO CUP ایتالیا

این مسابقه پس از یک دوره پرچم قرمز از سر گرفته شد. مارک گیوت همچنان برتری خود را حفظ کرد زیرا نیکلاس میلان از گابریله تورلی پیشی گرفت و به مقام سوم رسید، در حالی که آنتونی ژورادو قبل از حمله به ایتالیایی از آلخاندرو شیمپف گذشت.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: