پیرمرد، رنو 12 و خدمات مراقبت رنو: داستانی تکان دهنده از آرژانتین

هیچ وقت برای ساختن خودت دیر نیست رویاهای مادام العمر به حقیقت می پیوندند! یا یکی از اعضای خانواده به شما در انجام این کار کمک کند. این همان چیزی است که در اوایل سال جاری برای آلبرتو، یک بازنشسته 76 ساله از جنرال پیکو، شهری در استان لا پامپا اتفاق افتاد. او همیشه آرزوی داشتن یک رنو 12، اولین ماشینی که سوار شده بود. او مجذوب این مدل بود، که او آن را «محکم» و «تخریب‌ناپذیر» تعریف کرد، اما هرگز توان خرید آن را نداشت.

این یک فرصت طلایی برای قرار دادن بود خدمات مراقبت رنو هدف—برای مدت طولانی تری خودروهای همه مشتریان خود را در جاده نگه دارد—و این تجربه و تخصص وارد عمل شود. بازوی پس از فروش آرژانتینی با گونزالو و مانرا پرز، نمایندگی جنرال پیکو تماس گرفت. آنها تمام قطعات مورد نیاز خود را داشتند رنو 12 آلبرتو را بازسازی کنید و بلافاصله دست به کار شدم سپس آنها مایل اضافی را طی کردند: رنو آرژانتین نیز تصمیم گرفت ماشین نوسازی شده اش را مادام العمر سرویس کند رایگان.

گونزالو و آلبرتو در مقابل رنو 12 که اخیراً خریداری شده است، با هم جفت می شوند


وقتی داستان آلبرتو و گونزالو را شنیدیم، عمیقا متاثر شدیم و می خواستیم آنها را بیشتر خوشحال کنیم!

این دیدار تکان دهنده ای بود که با نوستالژی همراه بود – دو احساسی که هر بار که روی فرمان آلبرتو می نشیند ناگزیر بر آن غلبه می کند. رنو 12.

ماجراجویی برای آلبرتو و گونزالو ادامه یافت: رنو آن‌ها را به توری برد کارخانه سانتا ایزابل در کوردوباکه تا سال 1995 رنو 12 را می ساخت تا به آنها نشان دهد که چگونه در سال 1993 ساخته شده است.

همه چیز می توانست در آنجا متوقف شود. اما پس از آن مطبوعات آرژانتین این را برداشت داستان لمس کننده و سراسر کشور را فرا گرفت. از آلبرتو و گونزالو خواسته شد تا داستان خود را در تلویزیون ملی بیان کنند. اینطوری بود رنو در مورد آن شنید و تصمیم گرفت به آنها کمک کند ماشین را نوسازی کنید

اما رنو 12 در خارج از کشور نیز حرفه ای افسانه ای داشت که تا حد فاضل ها ادامه داشت! در آرژانتین، استرالیا، کلمبیا، اسپانیا، ایالات متحده، کانادا، آفریقای جنوبی، ساحل عاج و جاهای دیگر فروخته شد. در ترکیه – جایی که رنو 12 سپس رنو توروس نام گرفت – و در رومانی – جایی که تحت لیسانس داچیا تولید شد و با نام داچیا 1300 و سپس داچیا 1310 به بازار عرضه شد – بیشترین دوام را داشت و به ترتیب در سال‌های 2000 و 2006 بازنشسته شد. رنو 12 در آرژانتین نیز موفقیت بزرگی داشت. این خودرو از سال 1970 تا 1994 در کارخانه سانتا ایزابل در کوردوبا ساخته شد. این کارخانه در این 24 سال 440000 دستگاه تولید کرد و این خودرو را به عنوان دومین مدل پرتولید آن رتبه بندی کرد!منبع


کارشناسان خدمات مراقبت رنو در حال کار در حال بازسازی رنو ۱۲ آلبرتو هستند


آلبرتو با فرمان رنو 12 جدید خود به سمت خط حافظه حرکت می کند

حرفه بین المللی طولانی RENAULT 12

گونزالو، نوه آلبرتو.

صحنه مرکزی در آرژانتین

گونزالو، نوه آلبرتو

ذخیره بهترین ها برای آخرین


رنو، یک امر خانوادگی

پابلو سیبیلا، رئیس و مدیرعامل رنو آرژانتین

بنابراین شخص دیگری آن را انجام داده است! گونزالو، یکی از نوه‌هایش، تصمیم گرفت پدربزرگش را شگفت‌زده کند. او با پولی که در کار به عنوان دی جی پس انداز کرده بود و درآمد حاصل از فروش موتورسیکلت خود، موفق به خرید هدیه رویایی: آ 1993 رنو 12. به تعمیرات زیادی نیاز داشت، اما آلبرتو بسیار هیجان زده بود.


لحظه خاصی بود چون دیدن لبخند پدربزرگم زیباست. او همیشه به نوه هایش کمک کرده است و در عوض سزاوار این بود که برآورده شود. من واقعا خوشحالم که این هدیه را به او دادم.

ما بسیار متعجب بودیم که داستان ما چقدر مسافت را طی کرده است، و به خصوص اینکه برندی مانند رنو دست به دست می‌شود و پیشنهاد کمک می‌دهد. ما به عنوان مشتریان این برند واقعاً از آن قدردانی کردیم.

پابلو سیبیلا، رئیس و مدیرعامل رنو آرژانتین

ما می خواستیم کاری انجام دهیم و با گونزالو و آلبرتو تماس گرفتیم تا این رنو 12 را بازسازی کنیم. ماشین یکی از نمادهای تاریخی ماست. اکنون مطمئن هستم که بخشی از داستان این پدربزرگ و نوه اش نیز خواهد شد. این ماجراجویی فوق‌العاده دقیقاً همان چیزی است که برند ما به آن می‌پردازد، وقتی می‌گوییم مشتریان ما نیز داستان عشقی با نام تجاری ما دارند، منظور ما از آن «برند عشق» است.


آلبرتو در حال حرکت در مسیر خاطره سوار بر فرمان رنو 12 که نوه‌اش به او داده بود

لحظه های احساسی

رنو 12 در سال 1969 در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی شد و به نماد دهه هفتادی در فرانسه و سراسر اروپا تبدیل شد. حرفه آن تا سال 1980 نسبتاً متعارف بود: محدوده به تدریج گسترش یافت، در اواسط دهه دوباره سبک شد و پس از عرضه جایگزینی آن، رنو 18، در سال 1978، تولید به تدریج متوقف شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: