پیروزی برای کاندامینز، عنوان برای Bouchonneau!


پارک خدماتی Clio Trophy France Terre برای پایان فصل در Millau برگزار شد، جایی که دوئل نهایی برای عنوان با Florian Bouchonneau و Julien Pontal مخالفت کرد در حالی که مقام اول در دسته‌های آقایان، تیم‌ها و زنان هنوز در بازی بود!

در زمین خودی، فلوریان کاندامینز از ابتدا با برنده شدن در دو مسابقه ویژه اول ضربه سختی زد تا 11.7 اینچ پیش بیفتد، اما بنجامین بولنک در طولانی‌ترین زمان صبح پاسخ داد تا به شش دهم ثانیه در نیمه راه بازگردد. در طول روز. . در پشت سر، متئو شاتیون در جایگاه سوم قرار گرفت و بالاتر از پاتریک ماگنو و جولین پونتال قرار گرفت و مجبور به پیروزی شد تا شانس بردن تاج را از Florian Bouchonneau داشته باشد.

در بعدازظهر، فلوریان کاندامنز با امضای دوباره خراش در Sainte-Eulalie امتیاز را به خانه رساند. در حالی که نزدیکترین رقیب او در L’Hospitalet مبارزه می کرد، پاس دوم از کمپ دو لارزاک چهره رالی را تغییر داد زیرا بنجامین بولنک و ماتئو شاتیون هر دو مجبور به بازنشستگی شدند. فلوریان کاندامینز با چهار بهترین زمان در شش تست، مرحله اول را با برتری 37 اینچ بر لورنت روچه، که خودش 1 اینچ از جولین پونتال جلوتر بود، به پایان رساند. فلوریان بوشونو که در ابتدا ترسناک بود، سپس با دو ضربه از سرعت خود کاسته شد، تنها در جایگاه دهم قرار داشت.

روز یکشنبه، جولین پونتال هجومی خود را به طور ایده آل در SS7 آغاز کرد، اما امیدهای نهایی او برای کسب عنوان با شکست 3.7 ثانیه ای Florian Bouchonneau او را در Jean Ragnotti Power Stage شکست داد و بدین ترتیب او را از امتیازهای جایزه گرانبها محروم کرد. اگر برنده جام در آن زمان مشخص می شد، دو مرحله آخر برای رده بندی تیم ها ضروری باقی می ماند. اگر Julien Deslauriers سریعترین در Vézins بود، Florian Bouchonneau و Patrick Magnou خراش را در SS10 Séverac-d’Aveyron به اشتراک گذاشتند.

در پایان، فلوریان کاندامینز با برتری 28 اینچ بر جولین پونتال پیروز شد. دوئل برای پله سوم سکو بین دو تازه کار در Clio Trophy France Terre به برتری Patrick Magnou با 9”4 مقابل Julien Deslauriers تبدیل شد. پنجم، جنتلمن Laurent Reuche جلوتر از Florian Bouchonneau بود که در آخرین کیلومترهای مسیر از Mattéo Codaccioni گذشت. فردریک ووکلار، باستین برگونه و لودویک کاسکیانی بقیه ده‌ها را تشکیل می‌دهند در حالی که دبورا ماری در برابر بازگشت اینس تامیزیه در روز یکشنبه مقاومت کرد و با برتری 21 اینچی برای زنان پیروز شد.

فلوریان بوشونو که همیشه در شش نفر اول با سه سکو به اعتبار خود حضور داشت، بنابراین جانشین کوئنتین ریبا شد. به عنوان اولین جونیور، در سال 2023 یک برنامه رسمی با رنو به او پیشنهاد می شود که توسط Fun Meca Sport مدیریت می شود و برای دومین سال متوالی در رده بندی تیمی پیروز می شود. او همچنین برنده جایزه Jean Ragnotti Power Stage شد و در عین حال به SARL Daniel Rey اجازه داد تا عنوان قهرمانی را در چالش شبکه رنو کسب کند.

در همان جاده ها، کوئنتین ریبا اولین پیروزی مبارزات انتخاباتی خود را با Clio Rally4 در مسابقات قهرمانی فرانسه برای رالی های دو چرخ متحرک Gravel به دست آورد. این نتیجه که به لطف چهار خراش شنبه او قبل از کنترل مراحل ایجاد شده است، به او اجازه می دهد تا در بین دو رالی 2 خارج از ده تیم برتر به پایان برسد، اما همچنین قبل از فینال در Rallye Terre de Vaucluse (11-13 نوامبر) به رهبر نزدیکتر شود. ). .

پس از این که این فصل دوم با گرد هم آوردن بیش از پنجاه خدمه، که سال گذشته بیش از سه نفر بود، با موفقیت همراه شد، Clio Trophy France Terre قهرمانان خود و قهرمانان Clio Trophy France Asphalte را طی مراسمی در Critérium des Cevennes جشن خواهد گرفت. تقویم 2023 نیز در هفته های آینده رونمایی خواهد شد.

فلوریان کاندامین: “برنده شدن هدف من بود. این یک چیز است که جاه طلبی های خود را نشان دهید، اما هنوز باید آن را انجام دهید! احساس می‌کردم که می‌توانم آن را انجام دهم، به خصوص که سال گذشته در مجموع پنجم شدم. این یک موفقیت جمعی بزرگ است. تیم هماهنگ بود و هیچ مشکلی برای ماشین، راننده و مهندسان وجود نداشت. تقریباً یک رالی بی عیب داشتیم، به جز یک مسابقه مستقیم که ده ثانیه هزینه داشت. تنها تاسف من این است که نتوانستم بهترین زمان را در مرحله قدرت کسب کنم. تعادل فصل با دو پیروزی عالی است، اما ما در کاوس یا لانگرس تجربه نداشتیم، جایی که شش دقیقه طول کشید تا چرخ را در لانگرس عوض کنیم، زیرا از روی تنبلی محض تمرین نکرده بودیم. این جزئیات به ما اجازه می داد بهتر عمل کنیم، اما ما بسیار راضی هستیم. من هیچ دری را برای آینده نمی‌بندم، خواه تکرار Clio Trophy France Terre، حرکت به سمت Clio Trophy France Asphalt یا حتی امتحان کردن Clio Rally3! »

فلوریان بوشونو: این عنوان رویایی است که به حقیقت پیوسته است. من از کودکی رویای رنو را می دیدم و در گذشته رنو رانده بودم. برنده شدن Clio Trophy France Terre با نزدیک به سی رقیب در هر دور، کسب بهترین جونیور و تبدیل شدن به راننده رسمی این برند غیرقابل توصیف، غیرمنتظره و استثنایی است. ما در ابتدای سال به دنبال ده نفر برتر بودیم، بنابراین این هم یک شگفتی است. رالی بسیار سختی بود زیرا باید اجرای جولین پونتال را تماشا می‌کردیم. من روز شنبه برای آزاد شدن با مشکل زیادی روبرو شدم و دو پنچری ما را به عقب برگرداند. بنابراین من همه چیز را روی Power Stage شرط می‌بندم و از آنجایی که توانستم او را از امتیازهای زیادی محروم کنم، کارم را شروع کردم! بهترین خاطره من در این فصل احتمالا رالی Terre des Causses است. با وجود اینکه کمتر از یک هفته قبل از حرکت ماشین را از کارخانه تحویل گرفته بودیم، همه چیز به آرامی پیش رفت. با پیگیری تیم مهندسان، موفق شدیم آن را در این رویداد کشف کنیم که خیلی خشن نیست و فقط سرگرم کننده بود. من نمی توانم صبر کنم تا برنامه رسمی خود را بدانم! »

رالی Terre des Cardabelles 2022
کلیو تروفی فرانسه تره
1. Florian Condamines – Damien Jole 1h42’20”7
2. Julien Pontal – Loan Biagetti (J) +28”3
3. پاتریک مگنو – آنتونی ویلانووا +46”2
4. Julien Deslauriers – Amandine Brunel +55”6
5. Laurent Reuche – Patrick Spart (G) +1’32”6
6. Florian Bouchonneau – Jeanne Rey (J) +1’54”2
7. ماتئو کوداچیونی – پائولین دالماسو (J) +1’56”2
8. Frédéric Vauclare – Tom Vauclare (G) +2’03”9
9. باستین برگونه – ماتیو دشارن (J) +2’18”9
10. لودویک کاسیانی – سلین کاوالارو +5’21”2
11. ژان لوین – آرنو کوبیزولس (J) +5’37”3
12. Alexandre Gransagne – Loïc Maurel +5’44”4
13. Baptiste Panissié – Gaël Lavernhe (J) +6’05”9
14. Sébastien Studer – Maude Studer +7’57”1
15. لیلیان ویاله – مانوئل گیراردلو (G) +8:27”5
16. Gael Alquier – Marion Alquier +8’47”0
17. لودویک دی لوکا – خوزه بویر +9’46”0
18. Benjamin Boulenc – Chloé Barozzi-Gauze +10’27”3
19. اریک روییر – وینسنت رئو (G) +10’39”6
20. توماس مویسست – لوکاس گینست (J) +12’31”7
21. ژان پل مونین – فرانک ژیلیو +12’50”9
22. کریستوف روکار – فلوریان شاردون (G) +13’35”5
23. Maxime Salin – Sandrine Catoire +18’50”1
24. دبورا ماری – Cécile Marie (F) +24’04”5
25. Inès Tamisier – Laurent Tamisier (J, F) +24’26”3
26. دیوید جرارد – Manon Deliot +52’42”1
Ab. میکا راسوآماروماکا – باستین پوژه (J)
اب. ماتئو شاتییون – ماکسنس کورنواو (J)
Ab. Faniry Rasoamaromaka – Judi Rakatomalala (J)
Ab. Sylvain Tamisier – Mathieu Tamisier

رده بندی کلیو تروفی فرانسه تره – رده بندی مرحله قدرت ژان راگنوتی – رده بندی تیم ها – چالش شبکه رنومنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: