پیروزی برای کاندامینز، عنوان برای Bouchonneau!


زمین بازی Clio Trophy France Terre برای فینال فصل در میلو برگزار شد، جایی که دوئل نهایی برای عنوان قهرمانی بین Florian Bouchonneau و Julien Pontal برگزار شد در حالی که رتبه های اول در دسته های آقایان، تیم ها و زنان هنوز در خطر بود!

در زمین خودی، فلوریان کاندامینز از همان ابتدا با پیروزی در دو مرحله اول تلاش زیادی کرد تا 11.7 ثانیه پیش بیفتد، اما بنجامین بولنک در طولانی ترین آزمون صبح پاسخ داد تا فاصله را به 0.6 ثانیه در پایان حلقه کاهش دهد. پس از او، متئو شاتیون سوم شد و بالاتر از پاتریک ماگنو و جولین پونتال، که باید برنده می شدند تا فرصتی برای گرفتن عنوان از فلوریان بوشونو داشته باشند.

در بعدازظهر، فلوریان کاندامنز سریع‌ترین زمان را در Sainte-Eulalie گرفت. اگر چه نزدیکترین رقیب او در L’Hospitalet مبارزه کرد، دومین دویدن از طریق کمپ دو لارزاک چهره رالی را تغییر داد زیرا بنجامین بولنک و ماتئو شاتیون هر دو مجبور به بازنشستگی شدند. فلوریان کاندامینز با چهار بهترین زمان در شش مرحله، بازی اول را با برتری 37.2 ثانیه از لورن روچه، که 1.2 ثانیه به برتری جولین پونتال بود، به پایان رساند. پس از شروعی آرام و سپس دو ضربه، فلوریان بوشونو تنها در جایگاه دهم قرار گرفت.

روز یکشنبه، Julien Pontal روی SS7 فشار آورد، اما آخرین امیدهای او زمانی که Florian Bouchonneau 3.7 ثانیه سریعتر در Jean Ragnotti Power Stage حرکت کرد و او را از امتیازهای جایزه گرانبها محروم کرد، بر باد رفت. اگرچه برنده جام در آن زمان مشخص بود، اما دو مرحله آخر برای رده بندی تیم ها ضروری بود. Julien Deslauriers سرعت را در Vézins تعیین کرد، در حالی که Florian Bouchonneau و Patrick Magnou بهترین زمان را در صحنه Séverac-d’Aveyron ثبت کردند.

فلوریان کاندامینز در نهایت با برتری 28.3 ثانیه از جولین پونتال پیروز شد. دوئل برای مقام سوم بین دو بازیکن تازه وارد Clio Trophy France Terre به برتری Patrick Magnou برای 9.4s در برابر Julien Deslauriers تبدیل شد. راننده جنتلمن، لورن روچه، جلوتر از Florian Bouchonneau، که در کیلومترهای پایانی رالی از Mattéo Codaccioni گذشت، پنجم شد. فردریک ووکلار، باستین برگونه و لودویک کاسیانی ده نفر برتر را تکمیل کردند در حالی که دبورا ماری در برابر بازگشت اینس تامیزیه در روز یکشنبه مقاومت کرد و با 21.8 ثانیه در رده زنان پیروز شد.

Florian Bouchonneau در 6 تیم برتر هر دور به پایان رسید و با سه سکوی قهرمانی موفق به کسب عنوان شد. به عنوان جوان برتر، در سال 2023 به او یک برنامه رسمی با رنو پیشنهاد می شود که توسط Fun Meca Sport، برنده برای دومین سال متوالی رده بندی تیم ها مدیریت می شود. عملکرد او همچنین به او اجازه داد تا جایزه ژان راگنوتی پاور استیج را به دست آورد و در عین حال به SARL Daniel Rey کمک کرد تا عنوان را در Challenge Réseau Renault به دست آورد.

در همان جاده ها، کوئنتین ریبا اولین پیروزی را در مبارزات انتخاباتی خود با Clio Rally4 در مسابقات قهرمانی رالی دو چرخ متحرک گراول فرانسه به دست آورد. این نتیجه که بر اساس چهار پیروزی او در مرحله شنبه قبل از کنترل روند بازی ساخته شد، به او اجازه داد تا در خارج از ده تیم برتر بین دو رالی 2 به پایان برسد و فاصله را با رهبر قبل از فینال فصل در رالی تره د واکلوز (11-13 نوامبر) کم کند. .

پس از دومین فصل موفق با بیش از 50 خدمه، بیش از سه برابر بیشتر از سال گذشته، کلیو تروفی فرانسه تره برندگان خود و کلیو تروفی فرانسه آسفالت را در مراسمی بعد از Critérium des Cévennes جشن خواهد گرفت. تقویم 2023 در هفته های آینده اعلام خواهد شد.

فلوریان کاندامین: “هدف من برنده شدن بود. این یک چیز است که بلندپروازی های خود را بیان کنید، اما هنوز باید این کار را انجام دهید! من احساس کردم که می توانم این کار را انجام دهم، به خصوص که در مجموع سال گذشته در اینجا پنجم شدم. این یک موفقیت جمعی بزرگ است. تیم موفق شد در هماهنگی، و هیچ مشکلی برای ماشین، راننده من و مهندسان وجود نداشت. ما یک رالی تقریباً عالی دویدیم، به جز یک اشتباه کوچک که ده ثانیه هزینه داشتیم. تنها تاسف من این است که نتوانستم سریعترین را انتخاب کنم. زمان در Power Stage. ارزیابی فصل عالی است، با دو برد، اما ما در Causses و Langres فاقد تجربه بودیم، جایی که شش دقیقه طول کشید تا چرخ را عوض کنیم زیرا برای تمرین خیلی تنبل بودیم. به ما اجازه داده اند بهتر عمل کنیم، اما ما هنوز کاملا راضی هستیم. من هیچ دری را برای آینده نمی بندم، چه بازگشت به Clio Trophy France Terre، یک انتقال به Clio Trophy France Asphaltte یا حتی امتحان Clio Rally3! “

فلوریان بوشونو: “این عنوان رویایی است که به حقیقت پیوسته است. من از کودکی رویای رنو را در سر می پروراندم و در گذشته نیز یک رنو رانده بودم. برای بردن کلیو تروفی فرانس تره با نزدیک به سی رقیب در هر دور، به پایان رساندن به عنوان جونیور برتر، و تبدیل شدن به یک راننده رسمی برای این برند غیرقابل توصیف، غیرمنتظره و استثنایی است. ما در ابتدای سال به دنبال ده نفر برتر بودیم، بنابراین کمی غافلگیرکننده است. این رالی بسیار چالش برانگیز بود زیرا ما مجبور شدم اجرای جولین پونتال را تماشا کنم. من شنبه کمی در رزرو بودم و دو پنچری ما را عقب انداخت. من هر چه داشتم در Power Stage دادم و نتیجه داد زیرا حداکثر امتیاز را گرفتم! بهترین خاطره من در این فصل این است احتمالا Rallye Terre des Causses. همه چیز به آرامی پیش رفت، حتی اگر کمتر از یک هفته قبل از شروع ماشین را از کارخانه تحویل گرفته بودیم. با تیم مهندسانم، ما توانستیم آن را در این رویداد نه چندان سخت کشف کنیم. ، و این فقط یک لذت بود. من اکنون مشتاقانه منتظر دفترم هستم برنامه اصلی!”

رالی Terre des Cardabelles 2022
کلیو تروفی فرانسه تره
1. Florian Condamines – Damien Jole 1h42:20.7s
2. جولین پونتال – لون بیاژتی (J) +28.3 ثانیه
3. پاتریک مگنو – آنتونی ویلانووا +46.2s
4. Julien Deslauriers – Amandine Brunel +55.6s
5. Laurent Reuche – Patrick Spart (G) +1:32.6s
6. Florian Bouchonneau – Jeanne Rey (J) +1:54.2s
7. ماتئو کوداچیونی – پائولین دالماسو (J) +1:56.2 ثانیه
8. فردریک ووکلر – تام ووکلر (G) +2:03.9 ثانیه
9. باستین برگونه – متیو دشارن (J) +2:18.9 ثانیه
10. لودویک کاسیانی – سلین کاوالارو+5:21.2 ثانیه
11. ژان لوین – آرنو کوبیزولس (J) +5:37.3 ثانیه
12. Alexandre Gransagne – Loïc Maurel +5:44.4s
13. باپتیست پانیسی – گائل لاورنه (J) +6:05.9 ثانیه
14. Sébastien Studer – Maude Stude +7:57.1s
15. لیلیان ویال – مانوئل گیراردلو (G) +8:27.5 ثانیه
16. Gael Alquier – Marion Alquier +8:47.0s
17. لودویک دی لوکا – خوزه بویر +9:46.0 ثانیه
18. Benjamin Boulenc – Chloe Barozzi-Gauze +10:27.3s
19. اریک رویر – وینسنت رئو (L) +10:39.6 ثانیه
20. توماس مویست – لوکاس گینست (J) +12:31.7 ثانیه
21. ژان پل مونین – فرانک ژیلیو+12:50.9 ثانیه
22. کریستوف روکار – فلوریان شاردون (G) +13:35.5 ثانیه
23. Maxime Salin – Sandrine Catoire +18:50.1s
24. دبورا ماری – سیسیل ماری (W) +24:04.5 ثانیه
25. Inès Tamisier – Laurent Tamisier (J, W) +24:26.3s
26. دیوید جرارد – Manon Deliot +52:42.1s
رت. میکا راسوآماروماکا – باستین پوژه (J)
بازگشت. متئو شاتیون – ماکسنس کورنواو (J)
رت. Faniry Rasoamaromaka – Judi Rakatomalala (J)
بازگشت. Sylvain Tamisier – Mathieu Tamisier

جدول رده بندی کلیو تروفی فرانسه تره – جدول پاور استیج ژان راگنوتی – جدول رده بندی تیم ها – چالش شبکه رنومنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: