چرا سئو برای بازاریابی مهم است؟

یکی دیگر از موقعیتهای رایجی که در سایتهای فروشگاهی رخ میدهد این است که یک محصول در چند دسته مختلف قرار بگیرد. نقشه سایت برای همه سایت ها توصیه می شه، اما سایت های کوچیک با تنها چند صفحه می تونن بدون نقشه سایت هم کار کنن. مدیران سایتها شروع به بازشناسی ارزش رتبه بالای سایت خود و در دید قرار گرفتن آن در نتایج موتورهای جستجو نمودند که این امر، فرصتی را برای هکرهای غیرمخرب و مخرب شاغل در بخش بهینهسازی موتور جستجو مهیا کرد. جاوا اسکریپت فوق العاده محبوب است و اکثر وب سایتها بدون توجه به ماهیت وب سایت از جاوا اسکریپت به نوعی استفاده میکنند. یک ربات خزنده ، وظیفه خزیدن در وب و جمع آوری اطلاعات در مورد وب سایتها دارد. پس یادتان باشد که گوگل در سئو بر اساس بیگ دیتا یا داده های زیادی که از رفتار کاربرانش جمع آوری میکند، تصمیم گیری می نماید. موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ از ربات ها برای خزیدن صفحات در وب، رفتن از سایتی به سایت دیگر، جمع آوری اطلاعات مربوط به آن صفحات و قرار دادن آنها در فهرست استفاده می کنند. برای مثال زمانی که شما عبارت “آموزشگاه سئو در تهران” را جستجو می کنید، گوگل بر اساس موقعیت مکانی شما آموزشگاههای سئو را نمایش میدهد.

اگر بخواهم بهتر اهمیت این موضوع را بیان کنم باید بگویم شما باید برای متا دیسکریپشن و عنوان (تگ Title) به همان میزان که برای تولید محتوایخود وقت میگذارید، زمان بگذارید چرا که نرخ CTR یا کلیک بی نهایت در سئو شما تاثیرگذار است پس باید این فاکتورها را جدی بگیرید و راحت از کنار آن رد نشوید. به بیان دیگر الگوریتم پاندا به کیفیت محتوای صفحه اهمیت میدهد. روش دیگر برای آموزش سئو، شرکت در کلاسهای آموزش سئو است. برای این که از دریافت نظرات اسپم جلوگیری کنید میتوانید از افزونه وردپرسی Akismet استفاده کنید. آسترا یک قالب انعطاف پذیر است که واقعاً می توانید برای راه اندازی تقریباً هر نوع وب سایتی از آن استفاده کنید. به یاد داشته باشید برای بک لینک سازی هیچ گاه از سایت های خرید لینک استفاده نکنید زیرا این راه یکی از ترفندهای سئو منفی است که تاثیر مخربی بر سایت شما خواهد گذاشت .

باید خودتان آن را به شدت تبلیغ کنید تا زمانی که Google احساس کند برای شروع رتبهبندی آماده هستید. این الگوریتم لینکهای ورودی به سایت را بررسی میکند و اگر آن ها را غیر طبیعی تشخیص دهد، ممکن است سایت را جریمه کند. از آنجا که گرفتن بکلینک به صورت طبیعی کار سادهای نیست و در واقعیت خیلی کم اتفاق میافتد، اغلب وبمسترها برای سئوی خارجی سایت خود اقدام به ساختن لینکهای دستی یا سفارش رپورتاژ میکنند، اما در واقع این فعالیتها توسط موتورهای جستجو به عنوان سئوی کلاه سیاه شناخته شده و در صورت اطلاع از آن با شما برخورد خواهند کرد.

که در نهایت بعد از اتمام دوره شما آماده برای ورود به بازار کار باشید. ما در رادزاد به شما کمک می کنیم تا از این قافله عقب نمانده و بتوانید رقبایتان را از پیش رو بردارید. لینکهای خروجی (Outbound) : لینکهایی هستند که ما از سایت خود به سایتهای دیگر می دهیم. سئوی داخلی برای سایتهای خبری، خیلی ساده است. شاید برای شما هم در گذشته پیش آمده باشد که دنبال مطلبی در گوگل میگشتید ولی، برخی از نتایجی که نشان داده میشود، یا ربطی به موضوع مورد نظر شما ندارد و یا آن قدر بی کیفیت هستند که اصلاً ارزش وقت گذاشتن ندارد. شاید مخاطب ما به برخی از مطالب گفته شده مسلط باشد و نیازی نبیند که وقت برای مطالعه آنها اختصاص دهد.

گرچه از استراکچرد دیتا برای محتوای سایت استفاده میشود، اما با توجه به این که باید به کد سایت اضافه شود، بدون ارتباط با سئو فنی سایت نیست. با اعضای انجمن ارتباط برقرار کنید، به موضوعات پاسخ دهید، مشکلات دیگران را حل کنید، توصیهها و پیشنهادات خود را ارائه دهید زیرا گوگل عاشق بحث و گفتگو است! این صفحات باید حذف شوند زیرا بودجه خزش شما را کاهش میدهند. در این روش معماری سایت و ساختار آدرس دهی صفحات، بهبود سرعت، مدیریت بودجه خزش سایت، نشانه گذاری های استاندارد و تجربه کاربری سایت بهینه سازی میشود. ممکن است بودجه خزش یک سایت در ماه 10 بار باشد و یک سایت دیگر بیشتر از چند هزار بار! این مورد که متا دسکریپشن الزاما چند بخش باشد اصلا معلوم نیست . به عنوان بهترین روش، کلمه کلیدی موردنظر صفحه و هر کلمه کلیدی جانبی که ممکن است برای یک تصویر خاص اعمال شود را وارد کنید و از هر زبانی که توصیفی نیست (مقاله ها و غیره) صرف نظر کنید. زبان کاربران شما در واقع ترکیب کلمات مختلفی است که برای پیدا کردن محصولات و یا خدمات شما استفاده میکنند.

همان طور که حتما دیده اید، زمانی که عبارتی را جستجو می کنید که شامل منطقه ای خاص است، نتایج گوگل بر اساس موقعیت کنونی شما نمایش داده می شود. قدرت تحقیق کلمات کلیدی در درک بهتر بازار هدف و نحوه جستجوی آنها برای محتوا، خدمات یا محصولات شما نهفته است. سرعت بارگذاری سایت یک فاکتور مهم برای رتبه­بندی است (به ویژه سرعت بارگیری صفحه در دستگاه­های تلفن همراه). به همین جهت مهم است که به بهینه سازی هر صفحه در وب سایت توجه ویژه شود. بعد از آن، اگر اصول سئو مانند کلمات کلیدی، برچسبهای عنوان، توضیحات متا و لینکهای داخلی و خارجی را به درستی انجام داده باشید، با سرعت زیادی در صفحه اول موتور جستجو قرار خواهید گرفت. امروزه این رویکرد کمکم جای خود را به سناریوهای پیچیدهتری میدهد که در آن بهینهسازی نرخ کلیک (Click-through rate) اهمیت بیشتری نسبت به گنجاندن کلیدواژه هدف در برچسبهای عنوان دارد. بردکرامب ها به عنوان شماتیک دوم سیستم هدایت کاربران به شمار می روند و قابلیت های بیشتری به یک وب سایت ارائه می دهند. به زبان ساده تر، سیستم مدیریت محتوا ابزاری است که به شما کمک میکند بدون نیاز به برنامه نویسی یک وب سایت بسازید. به زبان ساده تر، زمانی که Canonicalکنونیکال در صفحه ای قرار میگیرد، سایت گوگل اهمیت بیشتری به آن آدرس که این تگ در آن قرار داشته، می دهد و آن صفحه از وب سایت شما، در نتایج جستجو، index خواهد شد.

کسب اعتماد مخاطب هدف به معنای افزایش ترافیک سایت و در نتیجه افزایش فروش شما خواهد شد. ما در فصل بهینه سازی سرعت سایت، به مهمترین روشهای بهینهسازی سرعت اشاره کردهایم و شیوههای بسیار مناسبی برای بهینه کردن سرعت صفحات به شما پیشنهاد کردهایم. اگرچه بهینهسازی موتور جستجو (SEO) نقش فعالی در بسیاری از تلاشهای بازاریابی دیجیتالی کسبوکارهای کوچک ایفا میکند، اما همیشه نمیتوان همین را برای سازمانهای بزرگ گفت. بسیاری از اوقات ممکن است کاربر عبارتی را به زبان عامیانه جستجو کند. اما در این سایت ممکن است مقالات بسیاری جهت آموزش ترفندهای سئو نیز موجود است. یعنی سایت بهصورت کامل حذف میشود و حدقال تا ۶ ماه آینده تا سایت نقصها را رفع نمیکرد، نمیتوانست مجدد در صفحه جستجو گوگل بگیرد. راجع به بک لینکها و سئو خارجی خیلی مفصل و کامل در مطالب بعدی وبلاگ امین محتوا توضیح خواهیم داد. به خاطر دارید که چگونه وبلاگ ها بهینه سازی می شدند؟ نکات فنی مختلفی در زمینه سئو سایت خبری وجود دارند که باید بررسی شوند، برای مثال ایجاد نام های متمایز برای هر فایل تصویری و قرار دادن ویژگی Alt برای آن ها یکی از این نکات می باشند.

این فاکتور مشخص می کند که سرعت لود یک صفحه ی وب بر روی موبایل و دسکتاپ چقدر است؟ 5. برای افزایش سرعت بارگزاری مقالات ، از Accelerated Mobile Pagesاستفاده کنید. در دوره سئو به صورت کامل آنالیز انتخاب درست آن ها برای سئو بهتر را را فرا خواهید گرفت. انتخاب تگ تایتل یا عنوان نیز در نوشته های وبسایت شما از اهمیت بالایی برخوردار است. لزوما مجبور به استفاده از تگ H1 در تایتل نیستید ولی حتما باید کلیدواژه های اصلی مطلب شما در هر دو آنها وجود داشته باشد. با استفاده از این دو افزونه متوجه طول مجاز و استفاده یا عدم استفاده از کلمه کلیدی در متا دیسکریپشن خواهید شد. لطفاٌ کمک کنید. راستی اگه میشه یه پروژه عملی هم برای جاوا اسکریپت هم بزنید بعد میخاستم بدونم بعد تموم کردن این دوره میشه جایی استخدام شد؟

معمولا اولین قدم برای شروع یادگیری یک مهارت این است که راجع به آن در گوگل جستجو کنیم. همینطور کاربران نیز به طبع در اولین برخورد، وارد صفحه اصلی یا خانه سایت شما میشوند. بنابراین سئو سایت، فرآیندی است که به تمام اتفاقات روی سایت مرتبط است و باعث می شود سایت شما نتیجه بهتری در گوگل کسب کند، این موضوع تاثیر مستقیمی بر روی افزایش بازدید و درآمد سایت شما خواهد داشت. ما در این مقاله از تاپ سئو به توضیح اهمیت سئو JS و تاثیر آن در افزایش ترافیک می پردازیم و همینطور ابزارها و اکستنشن های کاربردی را به شما علاقه مندان معرفی می کنیم. شما زمانی متوجه اهمیت این موضوع میشوید که کاربران از طریق سرچ کردن یکسری کلمات مرتبط در موتورهای جستجوگر، به محصولات و یا خدمات شما دسترسی پیدا می کنند. برای اینکه متوجه شوید چه راهکاری مناسب افزایش سرعت صفحه شما میشود و سرعت صفحه چقدر است، از ابزار Google’s Page Speed Insights کمک بگیرید. برای اینکه از هزینههای سئو سایت وردپرس اطلاع داشته باشید، باید راجب خدمات دلخواه و موردنیاز خود با سئوکارها صحبت کرده و سپس با توجه به فاکتورها و موارد اشارهشده هزینهی محاسبهشده را از آنها بپرسید. برای اجرای تکنیکهای سئو تکنیکال کافی است به چند فاکتور مهم توجه داشته باشید که تمامی این فاکتورها در بسته آموزش سئو آمانج به شما آموزش داده خواهد شد.

شما می توانید بررسی دقیق هر الگوریتم را در بخش مقالات سئو سایت آکادمی سئو منطقه اصفهان آمانج مطالعه کنید. شما با تحقیق کلمات کلیدی می توانید استراتژی محتوایی و بازاریابی خود را طوری انتخاب کنید که بتوانید نیازمندی مخاطب هدف را تامین و جلب اعتماد کنید. یک فایل Robots.txt هم به گوگل میگوید که چه محتوایی را ایندکس نکند. پروژه های واقعا مفیدی وجود دارند که می توانند به شما این حس را بدهند که با Apps Script چه کاری می توانید انجام دهید. برای پیدا کردن لینک های شکسته در سایت تان می توانید از افزونه رایگان Broken Link Checker (کلیک کنید) استفاده نمایید.

در واقع به مجموعه فعالیت هایی که انجام میشه تا سایت برای موتورهای جست و جو بهینه بشه و جایگاه بالاتری بگیره میگیم سئو . و در مقابل سئوی خارجی قرار دارد که تمامیه موارد آن در اختیار ما نیست اما میتوانیم با تکنیک هایی بر آنها اثر خاصی بگذاریم تا به نتایج اول بیاییم. ما در صفحه 404، لینکهای مهم و ضروری را در اختیار کاربر قرار دادهایم و او را راهنمایی کردیم… اگر شما هردوی این انواع را در اختیار کاربر قرار دهید، دامنه بزرگتری از مخاطبان را هدف قرار خواهید داد. اگر یک لینک را در مرورگر خود باز کنید، میبینید که آن لینک، یک دامنه است به علاوه نام نوشته یا هر چیز دیگر. شما وبسایت خودتان را در قالب مجموعهای از گرافیکها، رنگها، متن و لینکهای آن میبینید. سئو تکنیکال به موتورهای جست و جو کمک می کند تا قادر به دسترسی به صفحات سایت شما بوده و با خزیدن ربات ها، صفحه به بهترین شکل ممکن ایندکس گردد.

حالا تصور کنید یک راه بسیار زیبایی وجود دارد که به یک هتل مخروبه و خطرناک منتهی میشود، اگر شما با اشتیاق فراوان، از زیبایی جاده لذت ببرید به این امید که هتلی هیجان انگیز در انتظار شما است، پس از رسیدن کاملاً نا امید خواهید شد. شاید فکر کنید حالا که صفحه وبسایت خودم را میتوانم ببینم، پس برای گوگل هم قابل رویت است. برای مطالعه بیشتر درباره سئو محلی، مقاله سئو محلی در بخش مقالات سئو را از دست ندهید. هیچکس فقط با مطالعه تعاریف سئو، یک متخصص سئو نخواهد شد. اگر شما علاقه مند به انجام سئو و بهینه سازی به صورت اصولی هستید، احتمالا از شنیدن پاسخ این سوال ناراحت خواهید شد!

برای خزش و ایندکس شدن صفحات وب سایت، سایت مپ یا همان نقشه سایت لازم است. نکته حائز اهمیت در خصوص منو Breadcrumb این است که نه تنها برای تجربه کاربری سایت، بلکه برای بهبود ساختار سایت از لحاظ سئو، ایده آل است. صاحبان سایت اغلب وسوسه می شوند که از آماده سازی اولیه سایت خودشان برای کسب بک لینک صرف نظر کنند. این بر اساس زمانی است که متخصص یا آژانس سئو در پروژه موردنظر صرف کرده است. باید ببینیم وقتی سایت برای کاربر لود میشود و بالا میآید، کاربر چقدر زمان برای هر مقاله در سایت شما صرف میکند. این کاملاً به شما بستگی دارد که کدام روش را انتخاب کنید، من نکاتی را که لازم بود برای مواجه شدن با شناخت مدلهای مختلف سئو بدانید را خدمتتان بیان کردم. به بیان بهتر کلمات کلیدی، همان مواردی هستند که مخاطبین ما آنها را در موتور های جستجو، سرچ کرده و به یک صفحه از سایت ما می رسند. از آنجایی که پرداختن به کسب و کارهای اینترنتی رو به افرایش است، پس میتوان این گونه نتیجه گیری کرد که نیاز به متخصصین سئو نیز در بازار کار افزایش پیدا کرده است.

چگونه از URL کنونیکال در سایت خود استفاده کنیم؟ استفاده از تصاویر در مطالب به شما کمک خواهد کرد تا درک مطلب را برای کاربر آسان تر کرده و منظور خود را راحت تر به او برسانید. این افراد گاها با تجربه ای که توانسته اند در مدت زمان فعالیت خود در سایر شرکت های سئو بدست بیاورند حاضر هستند به صورت دورکاری فعالیت های سایت شما را ارزان تر از سایر شرکت ها انجام دهند. وجود یک Dead link در محتوا و سایت شما باعث میشود مخاطب به صفحهای که در حال حاضر وجود ندارد منتقل شود. در حال حاضر همه مقالات میزفا بارها توسط سایتهای مختلف و حتی برخی سئوکارها و هاستینگهای معروف کپی و یا بازنویسی شده ولی رتبه خوبی در آن مقاله کسب نکردهاند.

افزونه سئو پرس یک ابزار افزونه محبوب، سریع و ساده سئو پسند برای بهینه سازی وب سایت ها است. برای این که این کار را در وردپرس انجام دهید، کار ساده ای در پیش دارید. برخی از افراد تصمیم می گیرند که برای یادگیری سئو، به جای استفاده از بسته آموزش سئو رایگان، از اینترنت استفاده کنند و به اصطلاح اینترنت را زیر و رو کنند تا بتوانند منابع مورد نیاز خود را اعم از مقاله، ویدیو و… به همین دلیل گوگل تصمیم گرفت به کاربران خود احترام بگذارد و ایندکس کردن نسخه موبایل سایت را در اولویت قرار دهد. ترتیب اولویت تگها از H1 به H6 میباشد، فقط میبایست دقت داشته باشید در یک صفحه فقط مجاز به استفاده از حداکثر یک تگ H1 هستید و در مورد سایر تگها می توان بسته به نیاز صفحه، چندین بار از آنها استفاده نمود. هنگامی که شما فقط به تعاریف تئوری سئو متکی باشید، قطعا در بخش اجرایی و عملی دچار مشکل خواهید شد.

در سئوی خارجی یا off page، ما به اقداماتی میپردازیم که خارج از سایت خود ما قابل انجام است. به بیان بهتر، هر اقدامی که در خارج سایت ما انجام شود و رتبه ما را افزایش بدهد، off page به حساب میآید. به بیان بهتر در سئوی کلاه سیاه، با فریب دادن گوگل، طوری وانمود میکنیم که ما بهترین نتیجه برای نشان داده شدن به افراد هستیم. برای انجام چنین ممیزی می توانید از ابزارهای آنلاین استفاده کنید و به محض اینکه خطا را پیدا کردید آن را برطرف کنید. به عبارت دیگر، اگر تصاویر خود را از گالری رسانه وردپرس بررسی کنید، کپشن های اضافه شده در آنجا را نخواهید یافت، بلکه آنها را در پست ها، صفحات و غیره می توانید مشاهده کنید. اگر آموزش سئو را گام به گام دنبال کنید و از یک رویکرد آموزش مناسب (برنامه یادگیری) پیروی کنید، فرایند یادگیری برای شما آسانتر خواهد شد.

3. می توانید عناوین مطالب و کلیدواژه های خود را در همه صفحات در تگ H3 قرار دهید. برای اینکه وبسایت شما مورد سنجش رتبهبندی قرار بگیرد، ابتدا باید یک موتور جستجو صفحات شما را در وب پیدا کند. ولی برای گوگل فقط متن صفحات مهم است. در واقع گوگل با معرفی این الگوریتم نشان داد که چقدر محتوای به روز برایش مهم است. یادتان باشد که در ابتدای راه اندازی کسب و کارتان اگر باشید، چیزی که زیاد دارید وقت و زمان است. اهمیت این الگوریتم به قدری زیاد است که اگر در صفحه ای از سایت پارامترهای سئو موبایل رعایت نشده باشد، به راحتی موجب افت رتبه صفحه خواهد شد. زمانی که رباتهای گوگل به سایت من مراجعه می کنند و برای نمونه با مطلب سئو چیست مواجه می شوند، آن لینک را دنبال کرده و متوجه یک چنین مقاله ای نیز خواهند شد. برای مثال، اگر شما سایتی دارید، و من در این صفحه به شما یک لینک بدهم، شما از من یک بک لینک گرفته اید. برای مثال، اگر شما کابینت میفروشید، کلمات، خرید کابینت، فروش کابینت، و سفارش کابینت گلاسه، میتواند کلید واژههای شما باشد. در بسته آموزش سئو تخصصی به صورت کامل با انواع محتوا آشنا خواهید شد و توانایی ایجاد محتوای خلاقانه و منحصر بفرد را برای سئو بهتر آموزش خواهید دید.

بعد از ایندکس شدن صفحات نوبت به الگوریتم ها می رسد تا این صفحات را بر اساس صدها فاکتور و عوامل مختلف رتبه بندی کنند و مشخص کنند که کدام صفحات برای چه کلمه کلیدی در چه رتبه ای در صفحه نتایج جستجو قرار بگیرند. البته کار پیدا کردن کلمات کلیدی به همین سادگی نیست و با چند دقیقه فکر کردن به پایان نمی رسد. قبل از اینکه بخواهیم مقاله را به اتمام برسانیم، بگذارید به شکل خلاصه به چند سوال رایج و دائمی پیرامون مبحث سئو تصاویر پاسخ بدهم. افزایش سرعت سایت یکی از فاکتورهای مهم رتبه بندی در گوگل است و تصاویر با حجم بالا یکی از عوامل کاهش سرعت در سایتهای فروشگاهی است. سوم، هرچند استفاده از کلمات انگلیسی یا فارسی بر یک دیگر هیچ ترجیحی ندارند اما، برخی اوقات با توجه به رقابتی که بر سر کلمه کلیدی شما وجود دارد، میتواند این امر نیز برای سئوی داخلی شما مهم باشد. زعفران، این طلای سرخ، ادویه ای است که امروزه خیلی از افراد از آن برای تهیه نوشیدنی و طعم دار کردن غذاهای خود استفاده می کنند. برای اجتناب از مشکلات موجود، ابتدا باید تصمیم بگیرید کدام URL یا نشان اینترنتی را ترجیح میدهید و تگ کنونیکال را به آن اضافه کنید.

سئوی داخلی مطالب کلیدی و مهمی دارد که میتوانید از طریق وبلاگ سایت ما به آنها دسترسی پیدا کنید. تحقیق کلمات کلیدی دید بسیار خوبی را در مورد سؤالاتی که مخاطب هدف شما واقعاً در Google جستجو میکند ارائه میدهد. آیا اگر شما مطلبی را جستجو میکنید، صفحات بعدی را نیز پیمایش میکنید؟ تگ تایتل یا عنوان، را در وردپرس، میتوانید با نسب افزونه های مربوط به سئو تغییر دهید و اگر از cms دیگری استفاده میکنید، با یک جستجوی ساده، میتوانید آن را عوض نمایید. هر دفعه که از گوگل استفاده میکنید، میخواهید به یک محتوا دسترسی داشته باشید. طبیعتا شما میخواهید عکسهای شما در سایت باعث جذاب تر شدن محتوا شود. البته میتوانید وارد سرچ کنسول شوید، لینک صفحه ای را که میخواهید ببینید را وارد کنید، و بعد تست لایو url را بزنید. که البته در واقع هم همین طور است. در تمامی این مراحل باید توجه داشته باشیم، نکتهای که ما را از سایرین متمایز میکند و باعث میشود به نسبت رقبا برتر باشیم، توجه به مخاطب است.

این ابزارها به شما کمک میکنند که عباراتی که بیشترین جستجو در حوزه فعالیت سایت شما را دارند بشناسید، عباراتی که کاربران برای یافتن یک محصول یا خدمات استفاده میکنند را مشخص میکنند تا در نهایت ترافیک قابل قبولی را به سایت خود هدایت کنید. اگر تصویر شما در مورد محصول خاصی است، نام کامل محصول و شناسه محصول را در برچسب alt قرار دهید تا راحت تر پیدا شود. شما باید از دیگر رقیبان خود توضیحات بهتری بنویسید تا راحت تر انتخاب شوید. کافیست به تنظیمات اصلی وردپرس رفته و از بخش پیوندها، نمایش نام نوشته را انتخاب کرده و همه چیز را ذخیره نمایید. یعنی از سفارش دهنده سئو که به ما مراجعه کرده است، میپرسم، انتظار دارید در چه زمانی به نتیجه برسید؟ خب این سؤال پیش میآید که، پس یواست سئو چهکاری برای ما انجام میدهد؟ گوگل با انتشار این الگوریتم، وبمستران و متخصصان سئو را به طراحی صفحات مناسب برای موبایل تشویق کرد.

برای شما مثالی میزنم تا مطلب واضح تر شود. اگر بخواهم بقیه را هم در نظر بگیرم، این عدد بسیار بزرگ تر میشود و شما تا الان باید درک کرده باشید که چه جنگ بزرگی در رابطه با سئو در دنیا وجود دارد. گوگل هم مثل من و شما لینکها را دنبال میکند.Crawlهای گوگل وارد یک صفحه میشوند و از طریق لینکهای صفحه و برچسبها محتوای مرتبط را پیدا کرده و تجزیه و تحلیل میکنند. • مقدار ترافیک: بعد از اینکه مطمئن شدید مخاطبان هدف شما از صفحه بازدید میکنند و از طریق SERPS به وبسایت شما دسترسی دارند، باید روی افزایش ترافیک وبسایت تمرکز کنید. • سئوی خارجی ( Off-page SEO) : این معیار را خود گوگل کنترل میکند و بیشتر بر اساس بک لینکها به صفحهی وب اعتبار میبخشد. نامک های طولانی هم ممکن است به درستی نمایش داده نشوند و هم برای سئوی سایت شما خوب نیستند. اهمیت دادن به کاربران یکی از نکاتی است که میتوان، از آن برای بالا بردن بازدید سایت نیز استفاده کرد.

احتمالا خیلی از شما به دنبال یافتن تعریف سئو سایت، به وبسایت ویکیپدیا مراجعه کرده اید. شاید شما هم جزو آن دسته از افراد باشید که از یک یا چند دوره بسته آموزش سئو استفاده کرده اید و پس از اتمام پکیج آموزش سئو با سوالات بسیاری تنها مانده اید و حتی شاید بیشتر گیج و سر در گم شده باشید. امروزه موسسههای بسیاری وجود دارند که دورههای آموزش سئو را برگزار می کنند. همانطور که می بینیم رعایت این اصول ساده (وجود صفحه ای برای قوانین و مقررات یا حریم خصوصی ، وجود نقشه سایت ، امنیت بالای آن و … ) هیچ ارتباطی با مباحث زیبایی شناسی نداشته اما مستقیماً تحت تأثیر تجربه ، دانایی و توانایی طراح یک سایت در تدوین بخش های غیر ملموس اما کلیدی تارنما می باشند . در مورد برچسب های عنوان و محتوای کلی صفحه هم همین اتفاق خواهد افتاد؛ برای پیشگیری و رفع مشکلات قبلی می توانید سایت را از نظر duplicate content بررسی کنید.

بر این اساس وبسایت شما وارد الگورتیمی میشود که در سرچ کاربران دیده میشود. سئو js بر خلاف چیزی که تصور میشود، آن قدرها هم نامتعارف نیست، در حالی که برخی وبمسترها تصور میکنند استفاده از جاوا اسکریپت در سایتها به طور کلی ممنوع است؛ اما میتوانید با رعایت نکات لازم و به کارگیری تکنیکهای مناسب از جاوا اسکریپت استفاده کنید، از مزیتهای آن بهره ببرید و رتبههای خوبی هم از گوگل بگیرید. در پکیج آموزش سئو تخصصی آکادمی آمانج به ارائه کلیه نکات و قوانین مورد نیاز دانشجویان جهت انجام کلیه پروژه ها برای سئو سایت پرداخته می شود، که دانشجویان می توانند بعد از به اتمام رسیدن کلاس و تحویل پروژههای مربوطه در بازار کار سئو و تولید محتوا مشغول به فعالیت شده و کسب درآمد کنند. به همین دلیل برای سئو سایت اصلا این روش پیشنهاد نمیشود. در واقع در این روش ما سعی میکنیم برای رسیدن سریع تر به نتایج گوگل و غلبه بر زمان، حالت میانه بین سیاه و سفید را پیش بگیریم. در این روش متخصص سئو سعی میکند تا با استفاده از روشهایی الگوریتمهای گوگل را دور بزند و از این طریق سریع تر به نتایج اول گوگل برسد. سئو کلاه خاکستری بهترین روش سئو میباشد.

شروع همکاری بنده از آنجایی که خودم سئوکار هستم با ابزارهای سئو سایت شروع شد. یکی از بهترین ابزارهای سئو برای وردپرس بوده و نیاز به هیچگونه ادغامی با سایت ندارد. بین خطوط و پاراگرافهای متن، تصاویر، دکمهها و دیگر المانهای صفحه فاصله بیندازید؛ سرعت بارگذاری بالایی داشته باشید؛ سایتتان را با ابزارهای بهینهسازی تلفن همراه اسکن کنید و ببینید که آیا میتوانید درگاه خبریتان را موبایلفرندلی کنید؛ خطاهای فنی را رفع کنید. چون در این مقاله قصد دارم به شما بگویم سئو چیست و سئو چیس را برای شما به ساده ترین شکل ممکن بیان کنم، وارد موارد فنی نمیشوم. متاسفانه در مقالات و منابع فارسی سئو وردپرس یک راهنمای کامل و جامع برای بهینه سازی سایت وردپرسی برای موتورهای جستجو وجود ندارد و برای سئوی یک سایت وردپرسی باید ده ها مقاله یا ویدیوی اموزشی ببینید تا بتوانید سایت وردپرسی خود را برای گوگل بهینه کنید. هنگامی که AJAX ایجاد شد یک انقلاب در دنیای اینترنت رخ داد و مشکلاتی همچون کندی نمایش صفحه سفید که در هنگام بارگذاری کردن اتفاق میافتد بهطور کامل از بین برد. کار تمام است و مدلی که بیان کردم در سایت شما پیاده سازی شد.

سئوی کلاه خاکستری دقیقاً میان سئوی کلاه سیاه و سئوی کلاه سفید است. بهترین شیوه به نظر من استفاده از روش قانونی یا کلاه سفید است، اما با رعایت احتیاط میتوانید وارد سئوی کلاه خاکستری نیز بشوید. به علاوه اینکه، این روش بسیار زمان بر و طاقت فرساست. علاوه بر آن شرایط توزیع انکرتکست ها مورد بررسی قرارمیگیرد و معیارهای مهم برای کلمات کلیدی مشخص میشود. همچنین به روش های اندازه گیری استراتژیک نیاز دارد که برای بهینه سازی کیفیت و حجم ترافیک سایت شما طراحی شده اند. با توجه به این که اکثر افراد تصور می کنند به دلیل این که لینک سازی، بعنوان روش اصلی در سئو خارجی است، بک لینک ها هدف از سئو خارجی هستند؛ درحالی که هدف اصلی سئو خارجی، افزایش رتبه است تا کاربران شمارا پیدا کرده و از محصولات و خدمات شما استفاده کنند. در اولین فرصت باید این مشکل را حل کنید یا قالب سایت برای این صفحه، صفحه جایگزینی را قرار دهد که کاربر را به بخش های مختلف سایت هدایت کرده و از خارج شدن آن کاربر از سایت جلوگیری شود. همچنین زمانی که کاربر عبارتی را برای اولین بار در گوگل جستجو میکند، این الگوریتم با پردازش آن می تواند منظور کاربر را متوجه شود و بهترین نتیجه را ارائه دهد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: