چهل کلیو رالی 5 برای شروع فصل در Le Touquet

لیست ورودی
# 58 استیو جویف – ماکسیم بیگالکه (J)
#59 توماس شوفری – پائولین شوفری
#60 رومن فوستیه – اوفلی آبچیچه
شماره 61 بنجامین استرلینگ – فلورانس وهری (J)
شماره 62 ژرمی سرهی – لویک آندره (J)
#63 تام پیری – آماندین بوردری (J)
#64 کارل پینیرو – سارا فیلیپ (J)
#65 پاتریک ماگنو – آنتونی ویلانووا
شماره 66 سباستین رامبو – نیکلاس فور (J)
#67 لوئیس مایر – کامیل فلاژولت (J)
شماره 68 کالوین لوکاس – آماندین هوری (J)
شماره 69 آرتور پلامورگز – پلامورگ دریایی (J)
#70 پیر پل بالتولو – رومن بورسی (J)
#71 انزو لوکوت – کندیس دسرایود (ج)
شماره 72 خوزه خاویر پرز – آلبرتو اسپینو (J)
#73 یان کلیری – کوئنتین تروچو
#74 Lander Dhaene – Joachim Wagemans (J)
#75 مارگوت دوپوی – کلیو چمبلند (F)
#76 بنجامین هانکیز – ژان چارلز هوول
#77 خوزه دا کونا – دیمین لکابل (G)
#78 اریک روییر – گیلبرت دینی (G)
#79 ژولین آنتریو – والری آنتریو (J)
#80 Capucine Ouvry – Éléonore Ouvry (J, F)
#81 مارینا برویل – ملانی تندیل (J, F)
#82 الودی گینز – لیزا تورنیور (F)
#83 جروم جانی – کلمنت گوتیرز
#84 چارلی ترویلی – پیر جولی
#85 آرتور روشه – ماکسیم ویلموت (J)
#86 یوان کوربراند – املین فیور
#87 کریستف فونتین – جرمی پاکو (L)
#88 ژان پیر لژون – ژنویو آرناویله (G)
#89 نیکلاس هبرارد – باستین دوما
#90 Théo Apchie – Aurélie Vedrine (J)
#91 فرانک ژیرو – سیلوین گیوم
#92 سیلوین جانی – گای میریل
#93 Ugo Girardeau – Julien Bichon
#94 گیوم بونت – سدریک سانتینی (J)
#95 گابریل کونتی – ونسا رابرت (ج)
#96 Delphine Libessart – Aurélie Delrue (G, F)منبع

در میان قهرمانان اصلی، ما باید رقبای پیشتاز را در سال 2021 پیدا کنیم. استیو جویف، نایب قهرمان رومن دی فانته، مردی خواهد بود که از نزدیک تماشا می شود، درست مانند توماس شوفری که سال گذشته در این رویداد پیروز شد. یک عملکرد بی عیب در دوره کوتاه شده چهارم در Le Touquet و در رده بندی عمومی نهایی، رومن فوستیه نیز جاه طلبی خود را دوچندان خواهد کرد، همانطور که بنجامین استرلینگ، ژرمی سرهی، تام پیری، سباستین رامبو و ژروم جانی، همه در Hauts-de-France سال گذشته حضور داشتند.

کلیو تروفی آسفالت فرانسه که یک سکوی پرشی ایده آل برای امیدهای جوان است، این فرصت را خواهد داشت که اولین برنامه رسمی رومن دی فانته را با Clio Rally4 به دلیل پیروزی او در جونیورها در سال گذشته دنبال کند. دارنده عنوان در دو چرخ متحرک در صحنه ملی، Niçois با پشتیبانی Patrick Chiappe و Naudon Rallye Services، با مدل رده بالاتر، دوبل را هدف قرار خواهد داد. لودویک گدار فرانسوی و سارا ویلیامز بریتانیایی که در Clio R3T Trophy فرانسه دیده می شوند نیز با Clio Rally4 وارد خواهند شد. به غیر از جام، فردریک روسل را نیز خواهیم یافت که تعداد Clio Rally5 را در شروع رویداد به چهل می رساند.

کارل پینیرو و پاتریک مگنو، نویسندگان اجراهای خوب در طول حضورهای قبلی خود، می توانند سلسله مراتب را بر هم بزنند، درست مانند لوئیس مایر، فراری از مسابقات قهرمانی رالی نوجوانان فرانسه. پی یر پل بالتولو که یکی از افشاگری های واقعی جام یخی Clio در این زمستان است، دوست دارد در خط مقدم نبرد شرکت کند، درست مانند لندر داین بلژیکی، که شاگردی او در جاده های بلژیک می تواند یک دارایی بزرگ در Le Touquet باشد. با وجود تعداد زیادی جونیور که قبلاً ذکر شد، تئو آپچی، گیوم بونه، گابریل کونتی، کالوین لوکاس، انزو لوکوت، آرتور پلامورگ و آرتور روشه سعی خواهند کرد ریتم خود را تحمیل کنند. آنها این هدف را با دو رقیب که به جام بازگشته اند، خوزه خاویر پرز و جولین آنتریو تقسیم خواهند کرد.

برای سومین نسخه خود با Clio Rally5، آسفالت کلیو تروفی فرانسه یک بار دیگر موفقیت غیرقابل انکار خود را با جذب یک میدان فریبنده نشان می دهد که در آن چندین ساختار مرجع از رالی فرانسوی وجود دارد: دوره Chazel Technologie، مکان اروپا، Fun Meca Sport، Team FJ، Naudon. خدمات Rallye، PH Sport و Sébastien Loeb Racing، به نام چند مورد!

پس از تاج گذاری آنتونی فوتیا و رومن دی فانته که به ترتیب در FIA ERC و قهرمانی رالی فرانسه با Clio Rally4 به سطح بعدی ارتقا یافتند، رقابت برای کسب عنوان نامزدی بیش از هر زمان دیگری نامشخص به نظر می رسد. مورد علاقه.

شصت و دومین رالی لو توکه – پاس دو کاله ظهر جمعه با اولین حلقه سه مرحله ای که در شروع عصر تکرار می شود آغاز می شود. خدمه به طور قابل توجهی Hucqueliers – Inxent، طولانی‌ترین آزمایش دوره را با 25.34 کیلومتر به چالش خواهند کشید. در روز شنبه، رقبا با پنج بخش زمان‌بندی‌شده دیگر برخورد خواهند کرد و روز خود را با اعطای امتیاز جایزه به مرحله قدرت ژان راگنوتی آغاز می‌کنند. 16 مرحله مجموعاً 210.74 کیلومتر در مسیری به طول 561.06 کیلومتر است.

یوان کوربراند، اوگو ژیراردو، فرانک ژیرو، نیکلاس هبرارد و سیلوین جانی به همان اندازه جاه طلب هستند و با شجاعت شانس خود را در یک پارک خدماتی که با بازگشت چارلی ترویلی، یان کلیری، برنده جایزه Twingo R2 در سال 2013 و بنجامین هانکیز تکمیل شده است، بازی خواهند کرد. قبلا در Twingo R1 Trophy حضور داشت.

این مناظرات وعده می دهد که در میان زنان به شدت مورد مناقشه قرار گیرد. اولین بار در این رده در سال 2021، مارگوت دوپوی به دنبال یک پیروزی ورودی برای شروع ایده‌آل فصل خود خواهد بود، اما جوانان کاپوسین اووری و مارینا برویل، نجیب‌زن دلفین لیبسرت یا حتی الودی گینز قصد دارند از آن جلوگیری کنند. در همان زمان، مبارزه در سمت جنتلمن به شدت جریان خواهد داشت، جایی که خوزه داکونا، کریستف فونتن، ژان پیر لژون، اریک رویر و گابریل کونتی در Le Touquet به مصاف هم خواهند رفت.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: