ژورادو انتقام خود را در زاندفورت می گیرد

خودروی ایمنی دو دور بعد پس از برخورد ساموئل شالین (T2CM) و لوسیانو گیوا (اسکورس) ظاهر شد. درست از شروع مجدد، آنتونی ژورادو مورد حمله تعقیب کنندگانش قرار گرفت در حالی که نبردها با نبردی عظیم برای کسب مقام هفتم که در آن Joran Leneutre (مسابقه JSB) یکی از قربانیان بود، داغ شد.

هنگامی که چراغ ها خاموش شد، آنتونی ژورادو به خوبی از زمین خارج شد در حالی که دیوید پوگت به مقام دوم از یرژی اسپینکیویچ رسید. در همان زمان، لئو ژوست نسبت به الکساندر آلبوی برتری پیدا کرد، در حالی که مارک گیوت (مسابقه میلان) و توماس پکار (سرویس کارپک) با دو دوی دیدنی به پایان رسیدند تا پس از دور اول که کارت‌ها را مجدداً در جدول توزیع کرد، شش نفر برتر را تکمیل کنند. .

روز یکشنبه، رانندگان در شرایط بسیار متفاوت از روز قبل، پس از دوش شبانه در زند وورت، مسابقات مقدماتی را انجام دادند. با این حال، تایرهای نرم ارائه شده توسط میشلن بهترین انتخاب بودند و آنتونی ژورادو جلوتر از جرزی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ)، دیوید پوگت و الکساندر آلبوی (مسابقه GPA) در جایگاه اول قرار گرفت. نیکلاس میلان (مسابقه میلان)، رهبر کلیو کاپ اروپا، تنها پس از یک جلسه که به دلیل توقف پیش از موعد پیت استاپ پیر مونمانیکس (مسابقه GPA) قطع شد، در رده دهم قرار گرفت.

مقدماتی 2 – جدول شروع – مسابقه 2 – کلیو کاپ اروپا – کلیو کاپ فرانسه – جام کلیو اروپا شرقی



منبع

نویسنده سریعترین دور مسابقه، آنتونی ژورادو سرعت خود را افزایش داد و با برتری یک ثانیه از دیوید پوژ پیروز شد. چلنجر لئو ژوست موفق‌ترین آخر هفته دوران جوانی خود را در جام کلیو با تکمیل کردن سکو جلوتر از مارک گیوت و نیکلاس میلان به پایان رساند. ششم، یرژی اسپینکیویچ پیش از جولین بریشه (مسابقه JSB)، که در آخرین دور بر الکساندر فینکلشتاین (مسابقه GPA) غلبه کرد. نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو) همین کار را روی توماس پکار انجام داد و مقام نهم را به دست آورد. سرانجام، رنه استینمتز هلندی پس از یک نبرد شدید در زمین خانگی خود در جنتلمن رانندگان پیروز شد و او را با امتیاز 82/1000 از کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) پیشی گرفت.ه بعد از پرچم شطرنجی دوم است.

CLIO CUP اروپا

اگر دو نفر پیشرو به سرعت فرار می کردند، یرژی اسپینکیویچ باید برای مهار حملات لئو ژوست تلاش می کرد. مرد فرانسوی سرانجام در دور سوم دروازه را پیدا کرد، اما مارک گیوت از این دو مرد سبقت گرفت تا رهبران را تعقیب کند. در همان زمان، نیکلاس میلان با زنجیر مانور و استفاده از اشتباهات حریفان، در دور پنجم به رتبه پنجم صعود کرد.

آنتونی ژورادو که از ابتدا تا انتها پیشتاز بود، قهرمان کلیو کاپ اروپا در برابر دیوید پوژه و مارک گیوت شد. چهارمین یکشنبه، نیکلاس میلان می بیند که برتری خود در رده بندی عمومی به بیست و یک امتیاز کاهش یافته است. مانند روز قبل، یرژی اسپینکیویچ لهستانی پیش از نیکولا میلکوویچ و گیوم مایو (GM Sport) پیروز شد تا فاصله در چلنجرز کاپ بیشتر شود. در همان زمان، رنه استینمتز به لطف سبقت دهم دور خود از کوئینتو استفانا، که اکنون تنها یک واحد جلوتر است، جام رانندگان آقایان را به دست آورد. استفان پولدرمن هلندی (Chefo Sport) سکوی دسته را تکمیل کرد.

CLIO CUP فرانسه

دیوید پوژه که در برابر لئو ژوسست و نیکلاس میلان پیروز شد، سومین موفقیت خود را به ثبت رساند و با برتری سی و چهار امتیازی نسبت به نیکلاس میلان، از نقطه عطف نیمه فصل عبور کرد. لئو ژوست، نویسنده بهترین نتیجه خود در جام کلیو، دومین پیروزی متوالی خود در چلنجرز کاپ را نیز پیش از یرژی اسپینکیویچ و الکساندر فینکلشتاین ارائه کرد و تنها شش پشت سر جوران لنوتر بود. دارنده عنوان در جام رانندگان آقایان، لوران زیادوس (تیم لوکاس) نیز با اولین پیروزی خود در فصل قبل از لیونل ویگویر (T2CM) و ماتیو ریگوله (ویک تیم) که همچنان در رده پیشتاز هستند، احیا شد.

CLIO CUP اروپای شرقی

دیدار بعدی در Hungaroring (8-10 ژوئیه) برای دور مشترک Clio Cup اروپا و Clio Cup اروپای شرقی برگزار خواهد شد. Clio Cup فرانسه یک هفته بعد در Mugello (15-17 ژوئیه) حقوق خود را از سر خواهد گرفت.

آنتونی ژورادو که در جام جهانی اروپای شرقی نیز حضور داشت، دوبل خود را در هلند با پیروزی مقابل مارک گیوت، که برتری او در رده بندی عمومی نسبت به توماس پکار، سوم امروز افزایش می یابد، به ثمر رساند. در مورد جام چلنجرز، رهبر Juuso Panttila نیز با برتری در دور اول قبل از پیروزی مقابل چن هان لین (یونیک ریسینگ) و هنریک سیبل (Carpek Service) یک ضربه دوگانه به ثمر رساند. در نهایت، رنه استینمتز با برتری بر استفان پولدرمن برای افزایش فاصله در جام رانندگان آقایان، عملکرد خوبی داشت.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: