ژورادو برای پیروزی در پیست پل ریکارد کشتی می گیرد

آنتونی ژورادو هشتمین پیروزی سال خود در جام کلیو در اروپا را به ثمر رساند و اکنون 16 امتیاز از نیکلاس میلان که چهارم شد، برتری دارد. یرژی اسپینکیویچ و مارک گیوت در کنار مرد فرانسوی روی سکو قرار گرفتند. یژی اسپینکیویچ، قهرمان جام چلنجرز، برای دوازدهمین بار قهرمان شد و نیکولا میلکوویچ و یوسو پانتیلا را شکست داد. در جام رانندگان جنتلمن، رنه استینمتز با پیروزی بر کوئینتو استفانا (مسابقه میلان)، که اکنون یک امتیاز از استفان پولدرمن (چفو اسپورت) جلوتر است، پس از سه ثانیه پنالتی به دلیل بریدن شیکین، سوم است، به رقابت قهرمانی بازگشت.

الخاندرو شیمپف در دور اول پیشتاز شد و در کلیو کاپ اسپانیا به پیروزی رسید و جلوتر از جوردی پالومراس (تیم VRT) و نیکلاس آبلا (چفو اسپورت) در سکوی انحصاری چلنجرز پیروز شد. رتبه هفتم الکس رویو (تیم VRT) همچنان در رده بندی عمومی پیشتاز است در حالی که نزدیکترین رقیب او، نیکو آبلا، کسری خود را به 11 امتیاز کاهش می دهد. نیکلاس آبلا تنها دو امتیاز از جوردی پالومراس در جام چلنجرز جلوتر است در حالی که فابین ژولین فرانسوی (LR Performance) با هفتمین قهرمانی خود در جام رانندگان آقایان در هفت شروع مقابل رقیب خود خواکین رودریگو (ورسا اسپورت) در زمین خانگی عالی بود.

CLIO CUP فرانسه

CLIO CUP اروپا

جوران لنوتر به لطف حمله خود در دقایق پایانی، اولین برد خود را در کلیو کاپ فرانسه کسب کرد و یرژی اسپینکیویچ و دیوید پوژه را شکست داد. دومی آخرین مسابقه فصل را با برتری سه امتیازی نسبت به نیکلاس میلان، چهارم امروز آغاز خواهد کرد. جوران لنوتر 17 ساله نیز پیش از یرژی اسپینکیویچ و الکساندر آلبوی قهرمان چلنجرز کاپ شد که همچنان با اختلاف 15 امتیاز نسبت به… جوران لنوتر در این رده پیشتاز است! در جام رانندگان آقایان، جایی که ژرمی بورداگارای جلوتر از پیر مونمانی و ماتیو ریگوله قهرمان شد، این تعلیق دست نخورده باقی می‌ماند زیرا ماتیو ریگوله تنها هفت امتیاز از پیر مونمانیکس جلو افتاده است، تنها مردی که اکنون می‌تواند او را از عنوان قهرمانی محروم کند.

مارک گیوت به دور از تسلیم شدن بود و در دور هفتم برتری را از آنتونی ژورادو پس گرفت. یرژی اسپینکیویچ همین کار را با ژوران لنوتر قبل از پاسخ راننده فرانسوی انجام داد، در حالی که دیوید پوژه در یک دوئل مهم برای قهرمانی کلیو کاپ فرانسه، نیکلاس میلان را ضدحمله کرد.

CLIO CUP اسپانیا

رقبا در دومین جلسه مقدماتی روز یکشنبه ساعت 9 صبح دوباره به مصاف هم خواهند رفت. مسابقه 26 فصل از ساعت 16:50 شروع می شود و به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب پخش می شود.منبع

در روز جمعه، آنتونی ژورادو و دیوید پوژه بر تست های جمعی غالب شدند، اولی با 0.018 ثانیه بر هموطنش، که در تاریکی 0.014 ثانیه پاسخ داد. این دوئل روز شنبه در مسابقات مقدماتی ادامه یافت، جایی که آنتونی ژورادو سه دقیقه قبل از پایان جلسه، تیرک را از دیوید پوژه ربود.

در حالی که مارک گیوت و آنتونی ژورادو یک پیشتازی متوسط ​​را به دست آوردند، گروه تعقیب و گریز به رهبری دیوید پوژ به سرعت فاصله را کاهش داد. آنتونی ژورادو در دور سوم در این نبرد بی وقفه برای مقام اول، جایگاه اول را دوباره به دست آورد. ژوران لنوتر در دور بعدی مارک گیوت را به مقام سوم تنزل داد، اما مرد فرانسوی قبل از پاسخ دادن، در برابر فشار یرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ) و دیوید پوژه مقاومت کرد. نیکلاس میلان برای مدت طولانی در کمین بود، اما در دور پنجم از دیوید پوژه گذشت در حالی که لئو ژوسه (مسابقه میلان)، اورلین رنه (مسابقه JSB)، نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو) و آلخاندرو شیمپف (کوتاوتو موتوراسپرت) در حال مبارزه بودند. در آینه دید عقبش

تست های جمعی 1 – تست های جمعی 2 – مقدماتی 1 – جدول شروع – مسابقه 1 – جام کلیو اروپا – کلیو کاپ فرانسه – کلیو کاپ اسپانیا

در این گروه پیشرو که هنوز در چند ثانیه گروه بندی شده بودند، آنتونی ژورادو دوباره در دور ماقبل آخر حمله کرد. این بازیکن بومی مونپلیه در مارک گیوت یک دروازه پیدا کرد و به سختی در خط پایان جلو افتاد. چلنجر جوران لنوتر که به همان اندازه مبارز است، مقام دوم را از یرزی اسپینکیویچ ربود. مارک گیوت در جایگاه چهارم و جلوتر از هموطنان خود دیوید پوژه و نیکلاس میلان به خانه رسید. آلخاندرو شیمپف اسپانیایی با پشت سر گذاشتن نیکولا میلکوویچ در جایگاه هفتم قرار گرفت، در حالی که جوسو پانتیلا (چفو اسپورت) الکساندر آلبوی (GPA Racing) را در پایان مسابقه غافلگیر کرد. ژرمی بورداگارای (مسابقه میلان) در مجموع دوازدهم شد، که برای کسب افتخارات برتر در جام رانندگان آقایان کافی بود.

مسابقه بعد از غروب آفتاب شروع شد، با یک فرار تمیز برای آنتونی ژورادو در حالی که دیوید پوژه پشت سر مارک گیوت، سومین توری، لغزید. مارک گیوت به حمله خود ادامه داد و در طول یک دور ابتدایی که با برخوردی که باعث شد الکساندر فینکلشتاین (مسابقه GPA) زمین زیادی را از دست بدهد، در شمال چیکن پیشی بگیرد، از پولمن عبور کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: