ژورادو به هجومی در هانگارورینگ بازگشت


دیوید پوژه، برنده اولین رویداد در بوداپست، احساسات خوب خود در پیست مجارستان را با قرار گرفتن در جایگاه قطبی از سه راننده مسابقات میلان، نیکلاس میلان، آنتونی ژورادو و مارک گیوت به این ترتیب تایید کرد. چلنجر جرزی اسپینکیوویچ پنج نفر برتر را در مسابقات مقدماتی تکمیل کرد.

اگر داوید پوژه در دو کرنر اول برتری را حفظ می کرد، مرد فرانسوی در منحنی زیر با رقیب خود نیکلاس میلان تماس گرفت. دومی که بی ثبات شده بود، موفق شد به پیست بازگردد تا مسابقه خود را از سر بگیرد در حالی که هم تیمی اش ماتیو لانپودنکس (مسابقه میلان) قربانی برخورد با الساندرو بریگاتی (Progetto E20 Motorsport) در حال توزیع مجدد کارت ها در بین پلوتون شد.

پس از مداخله خودروی ایمنی، بحث ها در دور پنجم دوباره آغاز شد. دیوید پوژه پس از آن مجبور شد تحت حملات آنتونی ژورادو آهنگسازی کند، خودش از نزدیک مارک گیوت را دنبال می کرد در حالی که یرژی اسپینکیویچ جایگاه چهارم را از توماس پکار (سرویس کارپک) زیر نظر نیکلاس میلان ربود.

آنتونی ژورادو در دور ششم دیوید پوژه را پیدا کرد تا کنترل را در دست بگیرد. رهبر جدید با این حال خود را در معرض تهدید رقیب خود قرار داد، بدون اینکه موفق به فرار از یک گروه پیشرو جمع و جور شود، که در آن نیکلاس میلان با پشت سر گذاشتن متوالی توماس پکار و یرژی اسپینکیویچ قبل از مقابله با مارک گیوت، جایگاه خود را به دست آورد.

آنتونی ژورادو و دیوید پوژ با استفاده از نبردی که در آینه‌های دید عقبشان در جریان بود، فاصله را بیشتر کردند تا برای پیروزی در دوی نهایی رقابت کنند. آنتونی ژورادو با وجود تمام تلاش های حریف، خونسردی خود را برای پیروزی مقابل هموطنش حفظ کرد. نیکلاس میلان به لطف سبقت خود از مارک گیوت در حلقه ماقبل آخر، سکو را جلوتر از هم تیمی خود و یرژی اسپینکیویچ که در جام چلنجرز پیروز شده بود، تکمیل کرد. ششم، توماس پکار در برابر حملات نیکو آبلا (Chefo Sport) تا پرچم شطرنجی که در دور هشتم از Guillaume Maio (GM Sport) برتری داشت، مقاومت کرد. گابور تیم مجارستانی (GM Sport) در زمین خانگی نهم شد و Juuso Panttila (Carpek Services) ده نفر برتر را بسته است. در همان زمان، کوئینتو استفانا با سبقت گرفتن از هورن (GPA Racing) در دو دور از پایان، در بین آقایان رانندگان پیروز شد. استفان پولدرمن (Chefo Sport) در پله سوم سکوی دسته قرار گرفت.

CLIO CUP اروپا

آنتونی ژورادو به لطف سبقت خود از دیوید پوژه، در کلیو کاپ اروپا نیز قهرمان شد. ثالثاً، نیکلاس میلان همچنان کنترل یک رده بندی کلی را در دست دارد که در آن همه چیز پس از چهار دیدار اول تقویم باز می ماند. در جام چلنجر، یرژی اسپینکیویچ با برتری پیش از نیکو آبلا و گیوم مایو، تعداد موفقیت‌های خود را به 7 رساند. قطبی اکنون بیش از دو برابر امتیاز نزدیکترین تعقیب کننده خود، گیوم مایو، دارد. در همان زمان کوئینتو استفانا مقابل هورن و استفان پولدرمن پیروز شد که ایتالیایی پس از شمارش تعداد مقام های دوم، کنترل جام رانندگان جنتلمن را از دست آنها گرفت.

CLIO CUP اروپای شرقی

آنتونی ژورادو که از ابتدا تا انتها پیشرو بود، سومین موفقیت خود را در چهار حضور در کلیو کاپ اروپای شرقی به دست آورد. بعد از هم تیمی خود، مارک گیوت، با وجود این، برتری خود را در رده بندی عمومی با پیشی گرفتن از توماس پکار افزایش داد. چهارم، جوسو پانتیلا در جام چلنجرز نیز همین کار را کرد، جایی که او با کسب چهارمین پیروزی متوالی پیش از چن هان لین (یونیک ریسینگ) و هنریک سیبل (کارپک سرویس) که به دلیل مسئولیتش در برخورد با یاکوپو جوزپه جریمه شد، روند خوب خود را افزایش داد. Cimenes (اسکورس). در نهایت، استفان پولدرمن با برتری بر رنه استینمتز، دوبل مجارستانی خود را در جام رانندگان آقایان مهر و موم کرد. دو راننده هلندی با امتیاز مساوی در کلاس بوداپست را ترک می کنند.

کلیو کاپ هفته آینده برای دیدار مشترک با کلیو کاپ ایتالیا و کلیو کاپ فرانسه راهی پیست موژلو خواهد شد. انتظار می رود میدانی متشکل از پنجاه رقیب در امیلیا رومانیا وجود داشته باشد.

مقدماتی 2 – جدول شروع – مسابقه 2 – جام اروپای کلیو – اروپای شرقی جام کلیومنبع