ژورادو در مسابقات میلان هت تریک می کند تا جاراما

CLIO CUP اسپانیا

علیرغم تنش محسوس در همه سطوح، سلسله مراتب ثابت ماند و آنتونی ژورادو با هت تریک مسابقه میلان که توسط مارک گیوت و نیکلاس میلان تکمیل شد، پیروزی مضاعف خود را قطعی کرد. الکس رویو اسپانیایی یک نفس دور از سکو پشت سه راننده فرانسوی به پایان رسید. پس از دیوید پوژه در جایگاه پنجم، سه چلنجر برتر روز با یرژی اسپینکیویچ، جوردی پالومراس و الکس لاهوز به ترتیب قرار گرفتند.

هنگامی که چراغ ها خاموش شد، آنتونی ژورادو تمایلات حریفان خود را که اکنون توسط الکس رویو رهبری می شود، کنترل کرد. نیکلاس میلان تحت فشار مارک گیوت به رده سوم بازگشت، در حالی که دیوید پوژه پس از شروع دشوار الکس لاهوز و تماس یرزی اسپینکیویچ و جوردی پالومراس (تیم VRT) به رتبه پنجم رسید.

در کلیو کاپ اسپانیا، الکس رویو شروع عالی خود را در این فصل با دومین پیروزی در دو مسابقه، پیش از الکس لاهوز و جوردی پالومراس ادامه داد. به نوبه خود، الکس لاهوز پیش از جوردی پالومراس و آلخاندرو شیمپف قهرمان چلنجرز کاپ شد و فابین جولیا هدایت خواکین رودریگو (ورسا اسپورت) و گابریل آلونسو (GPA Racing) را برعهده گرفت تا دوبل خود را در جام رانندگان آقایان ثبت کند.

نهم برای مدت طولانی در یک پیست که قبلاً سی و شش سال پیش در یک رنو 5 GT توربو شرکت کرده بود، کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) وقتی در آخرین دور توسط آدریان شیمپف (کوتاوتو موتور اسپورت) گرفتار شد، شکست بزرگی داد. بنابراین ماتیو لانپودنکس (مسابقه میلان) پیش از اسپانیایی که پس از پایان یک پنالتی دریافت کرد، نهم شد. برادر دوقلوی او الخاندرو شیمپف (کوتاوتو موتوراسپرت) سپس به مقام دهم ارتقا یافت در حالی که رنه استینمتز وارث پیروزی در جام رانندگان جنتلمن شد.

CLIO CUP اروپا

مانند روز شنبه، آنتونی ژورادو خود را در بین رقبای حاضر در کلیو کاپ اروپا تحمیل کرد. با قدرت پیروزی مضاعف خود، فرانسوی برتری خود را با عقب راندن مارک گیوت، دوم این یکشنبه، به شانزده امتیاز تثبیت کرد. سومین امروز، نیکلاس میلان به فاصله سه امتیازی از سکوی موقت رده بندی عمومی که توسط دیوید پوژه تکمیل شده است، باز می گردد.

پس از شروع واضح مسابقه که در آن هشت مرحله اول در کمتر از چهار ثانیه برگزار شد، بحث ها در دور سوم با حمله ناموفق الکس رویو به آنتونی ژورادو در حالی که نیکلاس میلان و مارک گیوت بین این دو مرد وارد شدند، زنده شد. نبرد همچنین در قلب پلوتون با برخورد چن هان لین (یونیک ریسینگ) و میشل فی (GM Sport) در دور پنجم انجام شد.

زیر یک خورشید درخشان، سومین و آخرین روز بازی در جاراما شاهد آنتونی ژورادو بود که بر مسابقات مقدماتی تسلط داشت. مرد فرانسوی بار دیگر در موقعیت قطبی قرار گرفت، این بار مقابل نیکلاس میلان، در حالی که اسپانیایی‌ها الکس رویو (تیم VRT) و الکس لاهوز (کوتائوتوموتور اسپورت) با قرار گرفتن در ردیف دوم پیش از مارک گیوت، میلان را از هت تریک محروم کردند. دیوید پوژه (GPA Racing) پس از یک جلسه که با پرچم قرمز ناشی از خروج فابین جولیا (عملکرد LR) مشخص شد، شش نفر برتر را تکمیل کرد.

مقدماتی 2 – جدول شروع – مسابقه 2 – رده بندی جام جهانی کلیو – رده بندی کلیو کاپ اسپانیامنبع قهرمانان کلیو کاپ اروپا اکنون برای بازی سوم تقویم به ایمولا (6 تا 8 مه) می روند که صحنه دور دوم کلیو کاپ اروپا و شروع بازی کلیو کاپ ایتالیا خواهد بود.

در جام چلنجرز، یرژی اسپینکیویچ نیز به دبل دست یافت، جلوتر از الکس لاهوز و ماتیو لانپودنکس، که اکنون به ترتیب با 22 و هفده امتیاز از راننده لهستانی عقب افتاده اند. در مورد جام رانندگان جنتلمن، رنه استینمتز از اتفاق بین کوئینتو استفانا و آدریان شیمپف در پایان مسابقه استفاده کرد و پیش از ایتالیایی پیروز شد و به صدرنشینی مشترک در این رده صعود کرد. این سکو توسط استفان پولدرمن (Chefo Sport) تکمیل شد که در ابتدا دوم شد و سپس برای شروع زودهنگام یک پنالتی ده ثانیه ای دریافت کرد.

در رده بندی عمومی، الکس رویو با برتری بیست و هشت امتیازی نسبت به جوردی پالومراس و الکس لاهوز، رهبر چلنجرز کاپ با یک امتیاز مقابل جوردی پالومراس، جاراما را ترک می کند. در عین حال، فابین جولیا در حال حاضر هفده امتیاز از گابریل آلونسو و خواکین رودریگو قبل از دیدار بعدی Clio Cup اسپانیا در Magny-Cours (14-15 می) جلوتر است.

دعوا در جبهه زمانی شدت گرفت که مارک گیوت یک دور بعد زیر نظر الکس رویو مقام دوم را از نیکلاس میلان ربود. با این حال، آنتونی ژورادو از این دوئل استفاده کرد و فاصله را بیشتر کرد در حالی که نبردهای پیست چند برابر شد و لیدیا سمپره (تیم VRT) و جوسو پانتیلا (چفو اسپورت) پس از ترک پیست بازنشسته شدند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: