ژورادو در مسابقه بازگشت در هاکنهایم پیروز شد

آنتونی ژورادو پیش از نیکلاس میلان و مارک گیوت قهرمان کلیو کاپ اروپا شد. پنجمین پیروزی او در ده مسابقه او را بالاتر از دیوید پوژه و پشت سر دو هم تیمی خود به مقام سوم رده بندی عمومی رساند. نیکولا میلکوویچ، برنده اولین بار جام چلنجرز، پیش از گیوم مایو (GM Sport) و جوسو پانتیلا (سرویس کارپک) در رده‌ای که با وجود بازنشستگی هنوز تحت سلطه یژی اسپینکیویچ است، به پایان رسید. رنه استینمتز (چفو اسپورت) که نتوانست روز شنبه شروع کند، با شکست دادن استفان پولدرمن (Chefo Sport) و میشل فایه (GM Sport)، انتقام خود را با اولین برد خود پس از زاندفورت گرفت.

در حالی که مارک گیوت دور ابتدایی را با پیشروی کامل کرد، رقبای او سخت می جنگیدند. نیکلاس میلان و الکساندر آلبوی به سرعت از یرژی اسپینکیویچ گذشتند که پس از آن مجبور شد با آنتونی ژورادو و الکساندر فینکلشتاین مبارزه کند.

آنتونی ژورادو نیز با بازگشت خود برای سومین بار متوالی در جام کلیو اروپا شرقی قهرمان شد. سومین در رده بندی عمومی، فرانسوی همچنان در کنار مارک گیوت، رهبر و توماس پکار قرار دارد. مانند روز شنبه، مارک گیوت و آندریاس استوکی سکوی کلی را تکمیل کردند در حالی که جوسو پانتیلا (سرویس کارپک) ششمین پیروزی خود را در جام چلنجرز و اولین قدم خود به سمت تاج را با شکست دادن لین چن هان (یونیک ریسینگ) و هنریک سیبل به دست آورد. (سرویس کارپک) دوباره. رنه استینمتز از استفان پولدرمن پیش افتاد و 18 امتیاز از هم تیمی خود و رقیب عنوان قهرمانی فاصله گرفت.

با وجود قفل چرخ در دور چهارم، رهبر این موقعیت را حفظ کرد زیرا تلاش نیکلاس میلان در نهایت به سود الکساندر آلبوی تبدیل شد زیرا آنتونی ژورادو مقام چهارم را از یرژی اسپینکیویچ گرفت. نیکلاس میلان سپس سعی کرد موقعیت خود را به دست آورد، اما تماس سبک با الکساندر آلبوی به آنهایی که عقب مانده بودند اجازه داد تا فاصله را کم کنند. آنتونی ژورادو از این موقعیت نهایت استفاده را کرد تا از این دو مرد سبقت بگیرد و به مارک گیوت حمله کند.

CLIO CUP اروپای شرقی

CLIO CUP فرانسه

پس از چند دور مشاهده، آنتونی ژورادو در دور نهم به هم تیمی خود حمله کرد، اما مارک گیوت مقابله کرد. در یک گروه پیشرو فشرده تر از همیشه، نیکلاس میلان تلاش کرد تا در استادیوم فاصله بگیرد، اما آنتونی ژورادو تسلیم نشد و قبل از نبردهای جدید با چهار نفر در پارابولیکا پیشتاز شد.

نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو) یک درایو محکم به دست آورد و از جایگاه چهاردهم به ششم صعود کرد و پس از او اورلین رنه (مسابقه JSB) و آندریاس استوکی (استوکی موتور اسپورت) قرار گرفتند. توماس پکار (سرویس کارپک) ابتدا نهم شد، اما به دلیل برخورد با لئو ژوست (مسابقه میلان) در دو دور پایانی، پس از مسابقه جریمه شد. دیوید پوژه (مسابقه GPA) و لئو ژوست برای تکمیل ده نفر اول یک مکان به دست آوردند. فابین فرازائو (GM Sport) نیز برد خود در رده رانندگان آقایان را به پیر مونمانیکس به دلیل سبقت گرفتن با رنگ زرد باخت.

پست پیروز ژورادو در مسابقه بازگشت در هاکنهایم اولین بار در اتاق خبر رنو ظاهر شد: بیانیه های مطبوعاتی، فایل های مطبوعاتی، مقالات، عکس ها، ویدئوها.منبع

رقابت ها برای عناوین در کلیو کاپ فرانسه دوباره آغاز شده است. نیکلاس میلان که پیش از چلنجر الکساندر آلبوی و الکساندر فینکلشتاین برنده شد، اکنون با دیوید پوژه برابری می کند و کمترین نتیجه فصل را از دست می دهد، زیرا امتیازهای کسب شده در پایان فصل در پیست پل ریکارد نمی توانند حذف شوند. در جام چلنجر، الکساندر آلبوی از موفقیت خود در برابر الکساندر فینکلشتاین و اورلین رنه استفاده کرد و برتری خود را افزایش داد، اما حریفان او همچنان برای عنوان قهرمانی رقابت می کنند، لئو ژوست، همچنین جوران لنوتر و یرزی اسپینکیویچ که هر دو بازنشسته شدند. روز یکشنبه اسپرینت نهایی همچنین وعده انفجاری در جام رانندگان آقایان را می دهد، جایی که ماتیو ریگوله (ویک تیم) پس از پیروزی پیر مونمانیک (مسابقه GPA) جلوتر از لوران دزیادوس (تیم لوکاس) و بنجامین کائواس (مسابقه GPA) برتری کوتاهی را حفظ می کند.

مرحله مقدماتی – جدول شروع – مسابقه – کلیو کاپ اروپا – کلیو کاپ اروپای شرقی – کلیو کاپ فرانسه

مبارزه برای پیروزی در دقایق پایانی قطعی شد، زیرا آنتونی ژورادو و نیکلاس میلان از زمین خارج شدند، اما موقعیت آنها بدون تغییر باقی ماند. پس از شکست در روز شنبه، آنتونی ژورادو با پیروزی مقابل نیکلاس میلان، انتقام خود را از سرمربی تیمش گرفت. الکساندر آلبوی پس از یک دوئل تنومند با یرژی اسپینکیویچ، جام چلنجرز را به دست آورد و جلوتر از مارک گیوت که در آخرین دور از الکساندر فینکلشتاین گذشت، سکو را به پایان برد.

رقبای Clio Cup روز پنجشنبه در Red Bull Ring برای دور یازدهم به میدان خواهند رفت. آخر هفته نیز دور ششم Clio Cup اروپا، دور چهارم Clio Cup ایتالیا و دور پنجم Clio Cup اروپای شرقی برگزار خواهد شد. 40 خودرو در اتریش پیش بینی می شود.

نیکلاس میلان در جلسه مقدماتی روز جمعه پیش از مارک گیوت (مسابقه میلان)، یرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ)، جوران لنوتر (مسابقه JSB) و دیوید پوژه (مسابقه GPA) سرعت را تعیین کرد. پس از یک فرار خوب در روز شنبه، مرد فرانسوی نتوانست شروع قدرتمند خود را در روز یکشنبه تکرار کند زیرا مارک گیوت و یرزی اسپینکیویچ از او عبور کردند، سپس توسط دیوید پوژه مورد حمله قرار گرفت قبل از اینکه دومی پشت سر الکساندر آلبوی، الکساندر فینکلشتاین (GPA Racing) و آنتونی لغزید. ژورادو

CLIO CUP اروپا


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: