ژورادو دو برابر می‌شود، هشتمین قهرمانی میلان!

CLIO CUP اسپانیا

با مانورهای جسورانه و تلاش های جسورانه، نبردهای مختلف تا پرچم شطرنجی تشدید شد. آنتونی ژورادو با یک پاس برای برتری در دور ماقبل آخر، پیروزی را قطعی کرد. رهبر کلیو کاپ اروپا پیش از نیکلاس میلان، تاج گذاری شده در کلیو کاپ فرانسه و مارک گیوت، پیروز شد. الکساندر فینکلشتاین در مجموع چهارم شد و در یک نبرد حماسی برای افتخارات در رده چلنجرها پیروز شد و جوران لنوتر (مسابقه JSB) را پشت سر گذاشت، در حالی که یرژی اسپینکیویچ در کیلومترهای پایانی مقام ششم را از لئو ژوست گرفت. نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو)، نیکو آبلا (چفو اسپورت) و آدریان شیمپف (کوتاوتو موتور اسپورت) ده نفر برتر را تکمیل کردند، در حالی که ژرمی بورداگارای (مسابقه میلان) دومین پیروزی آخر هفته خود را در میان آقایان رانندگان به ثمر رساند.

نیکلاس میلان پس از بازنشستگی دیوید پوژه برای کسب هشتمین قهرمانی جام حذفی فرانسه، و سومین قهرمانی متوالی، کاری را که لازم بود انجام داد. راننده و مدیر تیم Lot-et-Garonne اکنون 14 عنوان قهرمانی در اختیار دارد و بالاتر از چلنجر الکساندر فینکلشتاین، جوران لنوتر و یرژی اسپینکیویچ قهرمان شده است. با وجود پیت استاپ در پایان دور دوم، الکساندر آلبوی با سه امتیاز بیش از ژوران لنوتر قهرمان چلنجرز کاپ شد. ژرمی بورداگارای در جام رانندگان آقایان جلوتر از پیر مونمانئیکس (مسابقه GPA) و ماتیو ریگوله که علیرغم برخورد با سدریک دلکروا (مسابقه GPA) عنوان قهرمانی را حفظ کرد، دو برابر شد!

دیوید پوژ بلافاصله از موقعیت قطبی برتری را حفظ کرد در حالی که آنتونی ژورادو کمتر موفق بود و از الکساندر فینکلشتاین عقب افتاد. در عقب تر، لئو ژوست در یک دور ابتدایی بدون هیچ حادثه ای مغلوب نیکلاس میلان، مارک گیوت و یرزی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ) شد.

CLIO CUP اروپا

به لطف عملکرد خود، آنتونی ژورادو نهمین پیروزی فصل خود را در کلیو کاپ اروپا بالاتر از هم تیمی ها و نزدیک ترین تعقیب کنندگان خود، نیکلاس میلان و مارک گیوت به دست آورد. با این موفقیت، بازیکن بومی مون پلیه با موقعیتی مطلوب وارد فینال فصل در پیست بارسلونا-کاتالونیا خواهد شد. دیوید پوژه همچنان می تواند عنوان قهرمانی را به دست بیاورد، اما دیگر کنترل سرنوشت خود را ندارد. یرژی اسپینکیویچ، که قبلاً جام چلنجرز را برده است، مانند او روز شنبه پیش از نیکولا میلکوویچ و نیکو آبلا برنده شد. در نهایت، استفان پولدرمن (چفو اسپورت) با تسلط بر مسابقات در رده خود در برابر آخرین رقبای باقیمانده خود، کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) و رنه استینمتز (چفو اسپورت) برتری در جام رانندگان آقایان را به دست آورد.

در این گروه پیشرو، نیکلاس میلان اولین نفری بود که در دور چهارم حمله کرد. آنتونی ژورادو دو دور بعد قبل از اینکه مدیر تیمش پاسخ دهد در حالی که مارک گیوت به او نگاه می کرد، تلافی کرد و گروهی متشکل از هفت راننده برای کسب مقام چهارم رقابت کردند.

چهاردهمین و آخرین دیدار فصل 2022 سری جام کلیو، رقبای کلیو کاپ اروپا، کلیو کاپ ایتالیا و کلیو کاپ اسپانیا در پیست بارسلونا-کاتالونیا از 11 تا 13 نوامبر به مصاف هم خواهند رفت.منبع

دوئل بین آنتونی ژورادو و دیوید پوگت (مسابقه GPA)، که از روز جمعه آغاز شده بود، در مقدماتی از سر گرفته شد و نقش ها بار دیگر برعکس شد و دیوید پوگت با اختلاف 0.032 ثانیه آنتونی ژورادو را برای پوزیشن دوم مسابقه 2 شکست داد. الکساندر فینکلشتاین (GPA Racing) و لئو ژوست (مسابقه میلان) بالاتر از نیکلاس میلان در ردیف دوم مشترک قرار گرفتند.

مقدماتی 2 – جدول شروع – مسابقه 2 – کلیو کاپ اروپا – کلیو کاپ فرانسه – کلیو کاپ اسپانیا

CLIO CUP فرانسه

دیوید پوژ، رهبر کلیو کاپ فرانسه، با استفاده از نبرد بین هم تیمی خود الکساندر فینکلشتاین و آنتونی ژورادو، موقعیت را کنترل کرد تا فاصله را بیشتر کند. با این حال، مسابقه و مبارزه برای قهرمانی Clio Cup فرانسه در دور سوم تغییر کرد. دیوید پوژه قبل از بازنشستگی در گیربکس دچار مشکل شد و سرعت خود را در پیتلان کاهش داد در حالی که سه نفره مسابقات میلان متشکل از آنتونی ژورادو، نیکلاس میلان و مارک گیوت از الکساندر فینکلشتاین برتری گرفتند.

نیکو آبلا پس از برتری در ابتدا قهرمان کلیو کاپ اسپانیا شد و قبل از فینال فصل در بارسلونا در فرم عالی قرار داشت. این اسپانیایی پیش از آدریان شیمپف و الکس لاهوز (کوتاوتو موتور اسپورت) پیروز شد تا الکس رویو (تیم VRT) را که امروز ششم بود از صدر جدول رده بندی عمومی خلع کند. نیکو آبلا نیز برتری خود را نسبت به رقبای خود در جام چلنجرز تثبیت کرد. در همین حال، فابین ژولین فرانسوی (LR Performance) در جام رانندگان آقایان یک پیروزی دوبل به دست آورد و در برابر خواکین رودریگو (Vearsa Sport) عنوان قهرمانی را به دست آورد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: