کارتینگ فرمول 11 – بزرگترین مرکز کارتینگ هند در NCR


Formula 11 Karting، اولین و بزرگترین مرکز تجربی کارتینگ حرفه ای هند در NCR معرفی شده است. ماجراجویی کارتینگ جدید که توسط Snow World Entertainment ایجاد شده است – یک نهاد مهمان‌نوازی Prasuk Jain، سریع‌ترین مسیر کارتینگ را در 4.5 هکتار زمین در قلب نویدا دارد.

مرکز جدید Go-Karting در Worlds of Wonder، در کنار مرکز خرید Grat India Place Mall، Sector 38، Noida واقع شده است و تمام 7 روز از ساعت 11 صبح تا 1 بامداد باز است. پیست کارتینگ فرمول 11 700 متر طول و 8 متر عرض برای یک دور دارد. جایی که فرد از 11 پیچ تند عبور می کند تا به انتهای دور برسد. ظرافت پیست مسابقه از طریق تجربه مهمان نوازی در پادوک و کمک های ارائه شده توسط مشاور بین المللی که کلید طراحی شش پیست فرمول 1 در سطح جهانی بوده است، دیده می شود.

فرمول 11 کارتینگ نویدا

پراسوک جین، مدیر عامل Snow World Entertainment گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که فرمول 11 کارتینگ را معرفی کنیم، یک مکان کاملاً جدید سرگرمی کارتینگ که همه می توانند از آن لذت ببرند. کارتینگ فرمول 11 یک پروژه رویایی با تجربه ای است برای به خاطر سپردن جایی که عجله را در سر خود احساس خواهید کرد، اضطراب برای کشف هیجانات یک سفر ناشناخته و دریافت خدمات مهمان نوازی با کیفیت بالا. طرفداران و غیر طرفداران ورزش های موتوری نمی خواهند آن را از دست بدهند.

این شرکت قصد دارد مسابقات قهرمانی کارتینگ جهانی فرمول 11 را برگزار کند که به سطح اساسی تجربه مورد نیاز برای پرورش استعدادهای جوان با متخصصان برای فرصت‌های بهتر، تنوع بیشتر و مسیرهای ورود به ورزش دسترسی پیدا می‌کند.

کارتینگ فرمول 11

وابستگی Formula 11 Karting به سری جهانی SODI (SMS) به این برند اجازه می دهد تا کارت های SODI RT8 و SODI RT10 را معرفی کند. موتورهای 270 سی سی هوندا SodiKart سرعتی بین 40 تا 100 کیلومتر بر ساعت تخمین زده اند. سایر ویژگی‌های برتر شامل داده‌های مسابقه در زمان واقعی از طریق نمایشگر فرمان، ترانسپوندرهای خودکار برای تعامل کارت‌های ارتباطی، گاورنرهای سرعت خودکار است.

Formula 11 Karting یک برنامه SUPER LICENSE منحصر به فرد را با دسترسی انحصاری به فرصت های طرفدار مسابقه، مزایای تفریحی و عضویت رایگان در انجمن ارائه می دهد. وابستگی انحصاری به سری جهانی Sodi (SWS)، به اعضای برتر برنامه SUPER LICENSE اجازه می دهد تا جهانی شوند و هند را در 24 ساعته LE MANS KARTING SWS نمایندگی کنند. این برنامه همچنین جلسه مسابقه رایگان در روزهای تولد، ورود سریع پیست به پیت لین، امتیاز وفاداری در F&B و کالا، ارتقاء سرعت کارت کارت، ورود رایگان در رویدادهای غربالگری موتور و موارد دیگر را ارائه می دهد.

این شرکت همچنین قصد دارد امکانات کارتینگ فرمول 11 خود را به 3 شهر دیگر – پونا، بمبئی و بنگلور در آوریل و ژوئن 2023 گسترش دهد. امکانات تجربی همچنان متحد مسابقات قهرمانی کارتینگ حرفه ای ملی و جهانی و رویدادهای اجتماعی موتوراسپرت خواهد بود.


کارتینگ فرمول 11 – بزرگترین مرکز کارتینگ هند در NCR
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: