کارگاه رنو در شانزه لیزه تغییر شکل می دهد


حضور رنو در خیابان معروف و جهانی شانزلیزه همیشه افتخار این برند بوده است. این مکان منحصربفرد که دانش خود را در زمینه طراحی و فناوری خودرو به نمایش می گذارد، نوید یک دیدار ممتاز با مردم است.

تاریخ آن را با اختراع مجدد خودمان ادامه دهیم

فروشگاه معروف رنو که اکنون در خیابان شانزه لیزه 53 واقع شده است، از زمانی که توسط لویی رنو در شماره 51 در سال 1910 افتتاح شد، توانسته است دائماً خود را تجدید کند و سال ها را به طرز درخشانی طی کند. پس از بازسازی اولیه در سال 1930، افتتاحیه از Pub Renault در سال 1962 که بعداً در سال 2000 به L’Atelier Renault تبدیل شد. این سایت یک بار دیگر متحول خواهد شد تا به بازدیدکنندگان و مشتریان خود چهره جدیدی متناسب با زمان ارائه دهد.

با تمدید قرارداد اجاره به مدت 9 سال، رنو آرزو دارد جایگاه خود را در قلب زیباترین خیابان جهان و تمایل خود برای مشارکت در تحول آن را تأیید کند. جاه طلبی برای این پروژه جدید روشن است. این سایت در نظر گرفته شده است که به محل زندگی، محل مبادلات و محل فروش تبدیل شود:

  • ارائه یک تجربه جدید به مشتری،
  • نماد دانش فرانسوی و برتری صنعتی،
  • مشارکت در پروژه شانزلیزه “افسون مجدد”،
  • تبدیل شدن به مرکز سازمان درون مدرسه ای رنو خرده فروشی پاریس1.

یک پروژه معماری استثنایی

رنو پس از فراخوانی برای پروژه، معمار مشهور بین المللی فرانسوی فرانکلین آزی را برای نوسازی مساحت 2350 متر مربعی انتخاب کرد.

فرانکلین آزی به دور از هرگونه نوشته رسمی، معماری مینیمال را در زیبایی شناسی خود، حداکثر در کارکردگرایی ده برابری و کیفیت محیطی آن با ادعای فرضیه بازگشت به “عقل سلیم” توسعه می دهد.

یک پروژه حدودا دو ساله برای زنده کردن نماد جدید این برند در قلب پایتخت فرانسه ضروری است. زمانی که در سال 2024 بازگشایی می شود2بازدیدکنندگان و مشتریان می توانند محیط جدید رنو را کشف کنند که به آزمایشگاهی از تجربیات تبدیل شده است که همه راه حل های حرکتی آن را گرد هم می آورد. مکانی که نام جدید آن فعلاً مخفی نگه داشته می‌شود، بازتاب احیای نام تجاری از نظر معماری و مفهومی است. این پروژه و نام جدید آتلیه رنو به زودی رونمایی می شود.

باز کردن یک مکان زودگذر در طول کار

از 7 نوامبر 2022، بازدیدکنندگان و مشتریان همچنان این فرصت را خواهند داشت که مدل‌های جدید این برند را در مکانی زودگذر که مخصوصاً برای زمان بازسازی در خیابان شانزلیزه 33 در پاریس باز است، کشف کنند. این آدرس همچنین فروشگاه اصلی رنو و همچنین منطقه فروش خودروهای نو و دست دوم گروه رنو را در خود جای خواهد داد.

بازدیدکنندگان یک ماه فرصت دارند تا از آتلیه رنو برای آخرین بار بازدید کنند، زیرا 22 سال است که وجود داشته است، قبل از اینکه برای بازسازی بسته شود.

1- RRG 100% زیرمجموعه گروه رنو در 12 کشور اروپایی حضور دارد. ماموریت RRG توزیع کلیه محصولات و خدمات اتحاد بین مشتریان حرفه ای و خصوصی (رنو، داچیا، آلپاین و نیسان) در کشورهای خاص است.

2- مشروط به اخذ مجوزهای اداریمنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: