کاوازاکی المیناتور 400 رزمناو در ژاپن- هند-مسیر رونمایی می شود؟


کاوازاکی رسماً نام Eliminator را در بازار داخلی احیا کرد. موتورسیکلت کروزر Kawasaki Eliminator 2023 در دو تریم استاندارد و SE موجود است. موتورسیکلت کروزر سبک رترو رقیب هوندا ریبل 350 است.

جدیدترین نسخه موتورسیکلت رزمناو Kawasaki Eliminator استایل یکپارچهسازی با سیستمعامل را حفظ کرده است. این خودرو دارای یک چراغ جلوی LED شکل گرد، یک مخزن سوخت حجیم، یک صندلی تقسیم‌بندی شده و یک قاب نیمه باز است. موتور سیکلت با یک موضع رزمناو عرضه می شود.

جزئیات Kawasaki Eliminator 400

این موتورسیکلت فاقد کروم است که تفاوت زیادی با Eliminators قبلی دارد. تمام قسمت های بدنه و چرخه به رنگ مشکی تکمیل شده است. Eliminator جدید دارای دوربین های جلو و عقب است که به عنوان دوربین داشبورد کار می کنند. همچنین دارای یک فیرینگ کوچک دوچرخه سواری است.

کاوازاکی المیناتور جدید از یک موتور دوقلوی موازی 398 سی سی بهره می برد که 47 اسب بخار قدرت و 37 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. پیشرانه به یک گیربکس 6 سرعته جفت می شود. آخرین نسل رزمناو Eliminator مجهز به یک کنسول ابزار کاملا دیجیتال است. این کنسول دارای سرعت سنج، کیلومترشمار، سفرسنج و سایر اطلاعات کلیدی است.

کنسول ابزار Kawasaki Eliminator 400

این موتورسیکلت مجهز به دوشاخه تلسکوپی جلو و کمک فنر دوگانه در عقب است. این موتورسیکلت الکتریکی دارای دیسک 310 میلی متری در جلو و دیسک 240 میلی متری در عقب به همراه ABS دو کاناله (سیستم ترمز ضد قفل) است.

این خودرو از آلیاژ 18 اینچی جلو و 16 اینچی در عقب استفاده می کند. وزن این موتورسیکلت 176 کیلوگرم و مخزن سوخت آن 12 لیتر است. ارتفاع صندلی 735 میلی متر است که برای اکثر سوارکاران مناسب است.

ویژگی های Kawasaki Eliminator 400

رزمناو جدید Kawasaki Eliminator با قیمت 7,59,000 ین (تقریباً 4.71 لک) در بازار ژاپن عرضه شده است. نوع SE با مشخصات بالای 8،58،000 ین (تقریباً 5.33 میلیون روپیه) برچسب گذاری شده است. انتظار می رود که این موتور سیکلت جدید در آینده نزدیک در بازار ما عرضه شود.


کاوازاکی المیناتور 400 رزمناو در ژاپن- هند-مسیر رونمایی می شود؟
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: