کلاس فضایی جدید RENAULT TRAFIC COMBI و RENAULT: یک تجربه جدید حتی لذت بخش تر

New Trafic Combi به ویژه متخصصان حمل و نقل مسافر (شرکت ها یا جوامع) و خانواده های پرجمعیت را هدف قرار می دهد. این درخواست آنها را برای حجم و مدولار بودن، بدون به خطر انداختن راحتی و تعداد صندلی ها برآورده می کند.

طراحی نمای بیرونی، جدید قرمز کارمینی رنگ

رنو اسپیس کلاس جدید انتظارات رانندگان و مسافرانی که به دنبال تطبیق پذیری، فضا و راحتی منحصر به فرد هستند را برآورده می کند. متخصصان VIP و حمل‌ونقل تور می‌توانند از نسخه Signature و فضای «کلاس تجاری» آن استفاده کنند. مشتریانی که به دنبال راه فرار هستند با نسخه Escapade آن کم نخواهند شد.

داشبورد کاملاً جدید که با نوار افقی که با پانل های در ترکیب می شود برجسته شده است، فضای بیشتری را در داخل هواپیما ایجاد می کند. فضای داخلی دارای فضاهای ذخیره سازی جدیدی است. دستگیره تعویض دنده جدید و خطوط کنترل های تهویه مطبوع برای هماهنگی بیشتر با کروم تزئین شده اند. رنگ‌ها و مواد جدید گزینه‌های سفارشی‌سازی در دسترس مشتریان را افزایش می‌دهند. SpaceClass جدید با داشبورد انحصاری در خود متمایز است شهاب خاکستری برای ظرافت بیشتر

Trafic Combi و SpaceClass سه موتور دیزلی را ارائه می دهند: موتور جدید dCi 150 (با گیربکس دستی و اتوماتیک EDC) که 5 اسب بخار قدرت دارد، یک dCi 110 جدید (با گیربکس دستی) و موتور dCi 170 (با گیربکس اتوماتیک EDC). Trafic Combi و SpaceClass جدید پوشش وسیع تری را ارائه می دهند که با استفاده های متعدد مشتریان سازگار است.

بازبینی داخلی، فضای بهینه شده

برای کمک به رانندگی در آرامش و ایمنی کامل، The New Trafic Combi و SpaceClass جدیدترین نسل کمک های رانندگی را ارائه می دهند. این شامل کروز کنترل تطبیقی برای حفظ سرعت انتخاب شده، ترمز اضطراری فعال بین شهری هشدار دادن به راننده و ترمز در جای خود برای جلوگیری از برخورد، و هشدار خروج از خط هنگام عبور ناخواسته از یک خط پیوسته یا ناپیوسته هشدار دهد. یکی دیگر از ویژگی های جدید این است هشدار نقطه کور، که تغییر خطوط را آسان تر می کند. یک کیسه هوای جدید مناسب برای دو سرنشین نیز ایمنی را در هواپیما افزایش می دهد.

موتورهای دیزلی، گیربکس اتوماتیک EDC

فهرست کشورهایی که این خودرو در آن‌ها عرضه می‌شود و همچنین جزئیات محدوده حمل و نقل مسافر New Trafic، با Renault Trafic Combi و New Renault SpaceClass، در اوایل سال 2021، قبل از تجاری‌سازی از مارس 2021، رونمایی خواهد شد.منبع

سیستم چندرسانه ای رنو EASY LINK با ناوبری ظاهر خود را در داخل هواپیما نشان می دهد. سازگار با Android Auto و Apple CarPlay، بر روی یک صفحه نمایش 8 اینچی نمایش داده می شود و دارای شارژر تلفن هوشمند القایی است تا در طول روز متصل بماند.

امسال، رنو ترافیک نمادین، یک داستان موفقیت واقعی برای سه نسل، چهلمین سالگرد خود را جشن می گیرد و بیش از 2 میلیون دستگاه در 50 کشور فروخته شده است. این فرصتی برای تجدید Renault Trafic Combi و SpaceClass با طراحی متمایز، برد موتور گسترده و کمک های رانندگی برای ایمنی بیشتر است. آنها بخشی از دنیای خودروهای سواری هستند. به لطف این نسخه های طراحی شده برای مقامات محلی و خانواده های پرجمعیت، حمل و نقل VIP یا مشتریانی که به دنبال ماجراجویی هستند، همه وسیله نقلیه مناسب خود را پیدا خواهند کرد.
مارک ساتکلیف، SVP، واحد تجاری اتحاد LCV.

گیربکس 6 سرعته اتوماتیک دوکلاچه EDC که در هر دو موتور 150 اسب بخاری و 170 اسب بخاری موجود است، با واکنش واضح و سریع به تعویض دنده، راحتی و پاسخگویی را بهبود می بخشد. این محدوده مجهز به فناوری Stop & Start با مقررات جدید تعیین شده توسط استاندارد Euro 6D FULL سازگار است.

Trafic Combi و SpaceClass جدید با حجم ذخیره‌سازی 86 لیتر در کابین، دسترسی ساده‌تری به فضاهای ذخیره‌سازی ارائه می‌دهند و با کشوی Easy Life جدید، بیش از 6 لیتر فضای ذخیره‌سازی در دسترس دارند.

نوآوری ها، اتصال روی برد

Trafic Combi و SpaceClass جدید با کاپوت افقی جدید و جلوپنجره عمودی که استحکام بیشتری به آنها می‌دهد، خود را نشان می‌دهند. در عین حال، طراحی با سپرهای جدید و چراغ‌های جلوی فول ال‌ای‌دی، که با خط کرومی به هم پیوسته‌اند، ظرافت و گویا را به دست می‌آورد، که نماد نور C شکل که هویت رنو است را منعکس می‌کند. Trafic Combi و SpaceClass جدید دارای آینه های تاشو الکتریکی، چرخ های 17 اینچی جدید – با جلوه الماسی در SpaceClass – و کلاهک های زیباتر هستند. آنها در هفت رنگ موجود هستند، از جمله رنگ جدید قرمز کارمینی، که ظاهری پر زرق و برق را به طراحی می بخشد. New Trafic Combi and SpaceClass را می توان با تمام خواسته های مشتریان خود تطبیق داد.

وسایل کمکی رانندگی، ایمنی و راحتی در جاده

The New Trafic Combi و SpaceClass که همیشه مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد، حجم بار تا 1.8 متر مکعب و مدولاریت مثال زدنی را برای حداکثر 9 مسافر ارائه می دهد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: