کلیو استیل: ماشینی برای «تکنیک ها»!

قیمت فولاد کلیو از 20350 یورو شروع می شود.منبع

جزئیات ظاهری بیرونی و داخلی بر خطوط حساس و لمس های متمایز کلیو تاکید می کند که به جذابیت فنی این نسخه محدود اشاره دارد، از جمله گرافیک فولادی – که خودروی مفهومی رنو TreZor را به یاد می آورد – روی بدنه آینه های درب، قالب های محافظ جانبی و چرخ ها.

Clio Steel در انتخابی از پنج رنگ بدنه (سفید یخچالی، خاکستری پلاتی، مشکی Etoilé، خاکستری تیتانیوم و سفید مرواریدی) موجود است و این نسخه محدود با طراحی زیبا در نمایندگی‌های فرانسه رنو در طول هفته تبلیغاتی ویژه ماه سپتامبر این شبکه به نمایش گذاشته می‌شود. 14-18 سپتامبر).

در داخل، این تزیین انحصاری روی دریچه‌های هوا، فرمان و بازوی مرکزی جلو نیز قابل مشاهده است. در همین حال، تودوزی‌های مشکی و خاکستری شبیه چرم/مخمل و تشک‌های فرش یادآور دیگری هستند که این کلیو قدیمی نیست.

بر اساس سطح تجهیزات Intens مدل، نسخه محدود جدید Clio Steel تاکید بر فناوری دارد. ویژگی‌ها از کنترل خودکار تهویه مطبوع، شیشه‌های رنگی فوق‌العاده عقب و چراغ‌های سر فول ال‌ای‌دی گرفته تا سنسورهای باران و نور را شامل می‌شود، در حالی که مشخصات فنی آن با City Pack Plus که سنسورهای پارک جلو و دوربین معکوس را اضافه می‌کند، تقویت شده است. این لیست با R-Link Evolution، بسته Comfort Pack و نصب رینگ های 17 اینچی Optemic مشکی برش الماسی ادامه می یابد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: