کلیو تروفی فرانسه آسفالت و تره پر می شود

کلیو تروفی فرانسه تره
1-3 آوریل: Terre des Causses Rally
6-8 مه: Rallye Terre de Castine
22-24 ژوئیه: رالی Terre de Langres
26-28 اوت: رالی Terre de Lozère
رالی 7 تا 9 اکتبر Terre des Cardabellesمنبع

به عنوان بخشی از فرآیندهای یادگیری خود، رومن دی فانته و نادون رالی خدمات یک پیروزی دسته بندی و یک ده برتر کلی را در رالی د لا کوت فلوری در آخر هفته گذشته به دست آوردند قبل از رفتن به Le Touquet برای شروع دفاع از عنوان ملی خود. در همین حال، کوئنتین ریباود همچنان به همکاری خود با Fun Meca Sport برای Rallye Terre des Causses که برای اوایل آوریل برنامه ریزی شده است، ادامه می دهد.

لویی میر، که در مسابقات قهرمانی رالی نوجوانان فرانسه شرکت کرد، و یان کلیری، که در فرمول رنو قبل از برتری در GT و برنده شدن جایزه Twingo R2 در سال 2013 شرکت کرد، دو راننده دیگر خواهند بود. ژروم جانی نیز مانند ژولین آنتریو، فرانسوا فرایموث، سباستین رامبو و چارلی ترویلی، با افزایش انتظارات به پارک های خدمات رنو بازخواهد گشت. افراد دیگری مانند کالوین لوکاس، خوزه خاویر پرز و نام‌های شناخته‌شده‌ای مانند جوئل دو رگو، اوگو ژیراردو و فرانک ژیرو نیز به جام برمی‌گردند.

از زمان راه اندازی Clio Rally5 در سال 2020، جوایز اختصاصی آن جایگاه خود را به عنوان سکوی پرشی ایده آل برای امیدواران جوان و رانندگانی که به دنبال هیجان در هیجان انگیزترین مراحل ویژه فرانسه هستند، تثبیت کرده اند. پس از یک فصل استثنایی در آسفالت کلیو تروفی فرانسه و شروع امیدوارکننده کلیو تروفی فرانسه تره، فصل 2022 نوید می دهد که با پارک های خدماتی در حال گسترش حتی جذاب تر شود.

کمیت و کیفیت روی آسفالت

نبرد برای جانشینی کوئنتین ریباد در رده نوجوانان بسیار باز خواهد بود. Thomas Mouysset، Baptiste Panissie، ششمین مسابقات قهرمانی رالی کراس نوجوانان فرانسه با Clio RX، و Julien Pontal، که از Clio Trophy France Asphalte به Clio Trophy France Terre حرکت می کند، در میان مدعیان عنوان خواهند بود. ژان لاوین و برادران مالاگاسی فانیری و میکا راسوآماروماکا نیز می خواهند در این ترکیب حضور داشته باشند. دسته آقایان که به تازگی به جام اضافه شده است، احتمالاً با افرادی مانند لیلیان ویاله، اریک رویر و کلودی تانگه که تجربه گسترده آنها می تواند به او کمک کند تا یک مدعی برای پیروزی مطلق باشد، رقابت شدیدی نیز خواهد داشت.

قهرمانان آماده برای چالش

آسفالت کلیو تروفی فرانسه
17-19 مارس: Rally Le Touquet – Pas de Calais
20 تا 22 مه: رالی آنتیب کوت دازور
7-9 ژوئیه: Rally Aveyron Rouergue Occitanie
8-10 سپتامبر: رالی مونت بلان مورزین
27-29 اکتبر: معیار سیونس

رومن دی فانته و کوئنتین ریباود، برندگان جام های مربوطه خود در سال گذشته در رده های عمومی و نوجوانان و همچنین مسابقات قهرمانی رالی دو چرخ متحرک فرانسه در هر دو سطح، در حال آماده شدن برای برنامه های رسمی خود در پشت فرمان Clio Rally4 هستند.

در نهایت، بسیاری از تازه واردان به جام تلاش خواهند کرد تا با اولین حضور تئو آپچی، ماتیو بونش، گیوم بونه، گابریل کونتی، یوآن کوربراند، نیکلاس هبرارد، ایوب هژیرات، سیلوین جانی، ماکسنس پاساکه، آرتور پیلمورگس، سرعت خود را تعیین کنند. نام به جز چند!

Clio Trophy France Terre گسترش می یابد

برترین راننده زن در سال 2021، مارگو دوپوی برای تایید پیشرفت خود و تکمیل دوبل برای برنده شدن یک درایو با رالی آلپاین A110 در سال 2023 بازخواهد گشت. با این حال، رقابت با ورود Capucine Ouvry، Marina Breuil، Élodie Gines شدید خواهد شد. و سه بار قهرمان رالی زنان فرانسه، آلیسون ویانو. در همین حال، رده آقایان با تجربه فرانک بری، خوزه داکونا، کریستف فونتن، توماس گاوم، ژان پیر لژون و اریک رویر همگی در برنامه های جزئی یا کامل تایید شده اند.

تقویم های 2022

استیو جویف، توماس شوفری، رومن فوستیه و بنجامین استرلینگ، نایب قهرمان سال 2021، باید به عنوان برگزیدگان پیش فصل در نظر گرفته شوند، زیرا سال گذشته همگی در رده بندی پایان فصل در رده پنج برتر قرار گرفتند. علیرغم وضعیتی که دارند، آنها باید چشم امید به امید تام پیری، برنده عملیات Rallye Jeunes در سال 2019، پیر پل بالتولو، یک افشاگری در Clio Ice Trophy، و Lander Dhaene، پنجمین رالی نوجوانان بلژیک داشته باشند. قهرمانی در سال 2021.

Clio Trophy France Terre که در سال 2021 راه اندازی شد، بلافاصله جذاب بود و خدمه بیشتری امسال با هم رقابت خواهند کرد!

در حالی که دو هفته مانده به شروع فصل در Le Touquet، بیش از چهل خدمه در حال حاضر متعهد به آسفالت کلیو تروفی فرانسه شده اند تا جانشین آنتونی فوتیا و رومن دی فانته شوند.

ژان پل مونین پس از اینکه 14.9 ثانیه از چنگ او خارج شد، برای انتقام از میدان خارج خواهد شد، اما با رقابت سختی روبرو خواهد شد. چهارم و پنجم سال گذشته، Simon Heinemann و Sébastien Studer نیز بازگشته‌اند تا نشان دهند که چقدر پیشرفت کرده‌اند، در حالی که وینسنت فاور-میویل و فلوریان کاندامینز به دنبال استفاده مناسب از تجربیات خود هستند. پیر-ایو اسپارسیو همچنین امیدوار است بتواند در سطحی که کشف خواهد کرد شگفتی ایجاد کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: