کناف سقف کناف سقف آشپزخانه کناف سقف پذیرایی مستطیلی-کناف آوگون

این شرکت با در اختیار داشتن نیروهای انسانی مجرب و متخصص توانسته رضایت مشتریان و کارفرمایان را به ارمغان آورده است. اگر سقف متوسط باشد در این صورت میتوان از کناف استفاده کرد ولی اگر سقف بلند باشد گزینه های کاربردی دیگر نیز وجود دارد. و پس از اجرا از احساس خوشایندی که از این تغییر مثبت در خود و منزل یا محیط کار-فروشگاهشان ایجاد کرده اند بسیار راضی بودند. میتوانید از بخش تماس با ما، با کارشناسان سمیران دکور تماس حاصل فرمایید. تیم پرشین کناف بر این باورست رضایت هموطنان عزیز از این مجموعه سبب پیشرفت، تبلیغ، و ارتقاء سطح کیفی این تیم خواهد شد؛ پس هدف ما در تمامی پروژه ها ارائه بهترین عملکرد و با کیفیت ترین خدمات می باشد.

جدیدترین مدل سقف کناف و نکات آن

از آنجا که پروژه کناف کاری شما با سایر پروژه‌ها متفاوت است، قیمت کناف و اجرای آن نیز متفاوت خواهد بود. اما اگر عوامل موثر بر قیمت کناف را بشناسید، می‌توانید هزینه اجرای پروژه‌های خاص مانند قیمت کناف سقف پذیرایی مستطیلیرا نیز تخمین بزنید. برای زیباتر شدن دکوراسیون منزل و اتاق ها بیشترین نظرها به سمت کناف کاری و نورپردازی آن می باشد.

مزیت سبک وزنی این نوع سقف، کار حمل و نقل و البته نصب را برای نصابان کناف آسان کرده و به‌راحتی می‌توان با برداشتن آن، به تاسیسات پشت آن‎ها در ساختمان دسترسی پیدا کرد. با نصب طرح‌های گوناگون و زیبا سقف کناف مربع، آرامش را به خانواده و دوستان خود هدیه دهید. در هنگام باز‌سازی اتاق پذیرایی خانه‌های قدیمی، می‌توان از این مدل سقف کناف بهره برد. در صورت متراژ کم پذیرایی خانه، از طرح‌های مدرن و ساده سقف کناف بهره برده و در مقابل هنگام تغییر دکور پذیرایی بزرگ، از طرح‌های برجسته و شلوغ سقف کناف استفاده کنید. در صورت تمایل به استفاده از کناف جهت زیبا‌سازی پذیرایی خانه خود، با مجموعه کناف احسانی تماس بگیرید. طی این مقاله در رابطه با سقف کناف پذیرایی و انواع مدل‌های آن، اطلاعاتی را جمع‌آوری کرده و در اختیار شما قرار خواهیم داد.

در این حالت، کناف سقف از یک طرح یا شکل ساده ولی تکرار شونده در کل سقف تشکیل شده است. همچنین می توان از مدل خطوط نوری غیرموازی و نامنظم هم در سقف استفاده کرد. می توان، کناف سقف هر دو قسمت، را تا جای ممکن به صورت متقارن انتخاب کرد. طرح هایی تکرار شونده یا پیوسته مثل مدل های کناف خطی یا مدل کناف منحنی که به صورت یک تکه کل سقف را در بر می گیرند، هم انتخاب خوبی هستند.

کناف کاری سقف؛ جدیدترین مدل های کناف کاری سقف (100 عکس)

کناف سقف کناف سقف آشپزخانه کناف سقف پذیرایی مستطیلی-کناف آوگون

در این مطلب به این موضوع اشاره کردیم که سقف کناف از پرطرفدارترین محصولات برای تزیین سقف های خانه هستند و مزایا و معایب و نکات اجرای آن را شرح دادیم. توجه کنید که نصب سقف کناف کاری هرکسی نیست و باید با تجهیزات پیشرفته به صورت استاندارد نصب شود. برای اجرای جدیدترین طرح و مدل سقف کناف باید به نکاتی توجه ویژه ای داشته باشید.

برای انتخاب سقف کناف متناسب با محیط تان، می بایست ابتدا شکل ظاهری اولیه همانطور که گفته شد را انتخاب کنید. با توجه به جنس مقاوم شیشه و استحکام بسیار زیاد سقف کناف، امکان شکستن آن وجود ندارد. طراحان با استفاده از کناف، مدل‌های متنوعی می‌توانند برای پذیرایی طراحی کنند. کناف، در زمان اجرا به کمترین نیروی کاری نیازمند است و این موضوع باعث صرفه جویی در هزینه های شما می‌شود. یکی از دلایل مهم آن نوسانات بازار است وعلاوه بر آن، شرکت‌ها و برندهای مختلفی ورق کناف را تولید می‌کنند، و هرکدام سیاست قیمت گذاری مخصوص به خود را برای تعیین قیمت کنافدارند.

سقف پذیرایی مدرن

اگر فضایی با سقف کوتاه دارید بهتر است طراحی سقف کاذب با هر ابزاری را فراموش کنید. اگر ارتفاع سقف استاندارد و متوسطی دارید هوشمندانه عمل کنید و از سبک‌های مدرن پیروی کنید. اما اگر سالن پذیرایی منزلتان دارای ارتفاع بلندی است دستتان در طراحی باز است می‌توانید با خیال راحت طراحی خود را انجام دهید. در میان مدل های کناف پذیرایی، بعضی مدل ها به صورت ترکیبی و از چند شکل متفاوت و یا منحنی هستند. این مدل کناف به دلیل شلوغی طرح در پذیرایی های کوچک اصلا توصیه نمی شود.

اتاق خواب از جمله مکان هایی است که داشتن حس آرامش در آن از اهمیت جدیدترین مدل کناف سقف بالایی برخوردار است. می توان با اجرای کناف اتاق خواب و زیباتر نمودن فضا، این حس را ایجاد نمود. کناف اتاق خواب را می توان در طرح های مختلف مدرن ، کلاسیک ، سقف کاذب ساده و حتی رنگی اجرا کرد.

  • طرح کناف پذیرایی مستطیل را در مکان هایی می توان دید که در آن شیک و خاص بودن بسیار برای کارفرما مهم بوده است.
  • جدیدترین طرح سقف کناف، مدل های کناف گرد بیشتر در اتاق خواب ها، آشپزخانه و پذیرایی استفاده می شوند.
  • با وجود گرایش به سادگی در این سبک، از شکل‌ها و طرح‌های هندسی بسیار بهره برده شده و استفاده از این اشکال هندسی برای بزرگ‌تر نشان دادن محیط پذیرایی است.
  • رنگ و نورپردازی سقف را باید بر اساس رنگ هایی که در خانه وجود دارند انتخاب کنید.
  • الگوبرداری از طرح های اجرا شده و موفق کناف کاری سقف منزل می تواند نقش بسیاری در بهبود راندمان کاری برای کناف کاران و نیز خلق ایده ها و طرح های جدید برای کناف سقف منازل مسکونی و مکان های تجاری باشد.

رنگ کناف سقف پذیرایی نیز می‌تواند با توجه به دکوراسیون منزل و ارتفاع سقف پذیرایی انتخاب شود. جدیدترین طرح سقف کناف، مدل های کناف گرد بیشتر در اتاق خواب ها، آشپزخانه و پذیرایی استفاده می شوند. می توانید کناف های که به شکل دایره های تودرتو تولید شده اند را برای طراحی سقف آشپزخانه استفاده کنید.‌ سقف کناف مدل گرد طرح ها و رنگ های مختلفی هستند. از دیگر موارد کاربرد کناف های ساده برای سقف سالن، می توان به فضاهای مدرن اشاره نمود. در سبک های مدرن نه تنها گرایش زیادی به سادگی وجود دارد، بلکه طرح و اشکال هندسی نیز به وفور در آنها استفاده میشود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: