کیا سلتوس فیس لیفت هند 2022 جزئیات معرفی و عرضه


فیس لیفت جدید کیا سلتوس 2022 اخیراً در خارج از کشور رونمایی شد که به زودی اولین حضور عمومی آن در نمایشگاه خودروی بوسان در کره خواهد بود. این رویداد خودرو قرار است در 15 آغاز شودهفتم جولای. در حالی که هیچ خبر رسمی در مورد جدول زمانی عرضه آن در هند وجود ندارد، سلتوس به روز شده احتمالا تا پایان سال جاری یا اوایل سال آینده راهی جاده ها می شود. برخی گزارش‌های رسانه‌ها حاکی از آن است که مدل جدید شاسی‌بلند می‌تواند در نمایشگاه خودروی 2023 که قرار است بین 12 سال برگزار شود، به نمایش گذاشته شود.هفتم – 15هفتم ژانویه.

چند تغییر ظاهری قابل توجه در نمای بیرونی آن اعمال خواهد شد. سلتوهای جدید دارای چراغ‌های جلو با طراحی جدید (مشابه Carens)، سپر جلو کمی تغییر یافته و بند هوا بارزتر که توسط یک صفحه اسکید آلومینیومی مصنوعی احاطه شده است.

فیس لیفت جدید کیا سلتوس

DRL های LED که در قسمت جلوپنجره و مجموعه چراغ مه شکن گسترش می یابند دست نخورده باقی می مانند. به جز مجموعه جدید رینگ های آلیاژی، مشخصات جانبی بدون تغییر باقی می ماند. چراغ‌های عقب جدید این شاسی‌بلند اکنون به سمت پایین کشیده می‌شوند و همانطور که در مکان جدید دیده‌ایم، دارای امضای LED L شکل هستند. سپر عقب و صفحه اسکید مصنوعی آن نیز بازنگری خواهد شد.

در داخل، کیا سلتوس 2022 جدید دارای یک واحد اطلاعات سرگرمی 10.25 اینچی به روز شده خواهد بود. یک صفحه چرخشی جایگزین اهرم دنده خواهد شد و سوئیچ های جدیدی برای کنترل های HVAC وجود خواهد داشت. هیچ تغییری در داشبورد آن ایجاد نخواهد شد. تریم های بالاتر این SUV را می توان منحصراً با دوربین 360 درجه ارائه کرد. گزارش شده است که خودروساز فیس لیفت جدید سلتوس را به مجموعه ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) مجهز می کند.

در هند، فیس لیفت کیا سلتوس جدید احتمالاً با همان بنزین 1.5 لیتری تنفس طبیعی، 1.4 لیتری توربو بنزین و موتور 1.5 لیتری دیزلی عرضه خواهد شد. گزینه‌های گیربکس نیز بدون تغییر باقی می‌مانند – یعنی 6 سرعته دستی، مبدل گشتاور 6 سرعته اتوماتیک و 7 سرعته DCT اتوماتیک.


کیا سلتوس فیس لیفت هند 2022 جزئیات معرفی و عرضه
منبع