کیا هند وارد تجارت خودروهای دارای پیش مالکیت معتبر می شود


کیا کسب‌وکار پیش‌مالکیت خودروی گواهی شده خود را با نام کیا CPO در هند راه‌اندازی کرده است. شرکت کیا قصد دارد تجربه عصر جدیدی را در راستای تجربه خرید خودروی جدید به مشتریان ارائه دهد که به آنها امکان فروش، خرید یا مبادله خودروهای متعلق به قبلی را با پشتوانه انتقال بدون دردسر مالکیت و امور مالی سفارشی می دهد. گزینه ها.

راه اندازی کسب و کار گواهی شده خودروهای دارای مالکیت در مدت کمی بیش از سه سال از آغاز عملیات فروش در کشور، کیا را به یکی از سریع ترین شرکت های OEM در انجام این کار تبدیل کرده است. کیا هند ادعا می کند که بهترین پوشش گارانتی صنعت را همراه با اولین برنامه صنعت و بهترین برنامه تعمیر و نگهداری در خودروهای متعلق به قبل ارائه می دهد. کیا هند اعلام کرد که خودروهایی که از طریق کیا CPO فروخته می شوند تا 2 سال و 40000 کیلومتر گارانتی و حداکثر 4 تعمیر دوره ای رایگان را دریافت خواهند کرد.

بررسی نمای بیرونی کیا کارنس

میونگ سیک سون، مدیر فروش کیا هند، گفت: «با کیا CPO، می‌خواهیم قوانین بازی را برای بازار خودروهای پیش‌فرض بازنویسی کنیم. در حال حاضر، مشتریان هندی دسترسی محدودی به اطلاعات تایید شده و تایید شده در رابطه با بخش خودروهای دارای مالکیت قبلی دارند و ما قصد داریم این مفهوم را با ورود خود به این تجارت تغییر دهیم. کیا در تلاش است تا با شناسایی شکاف‌های نیاز در صنعت و برآورده کردن آن‌ها با محصولات و خدمات سنجیده ما، تحولی در تحرک ایجاد کند. رویکرد پیشگیرانه ما برای شروع کسب و کار CPO در چنین مراحل اولیه ای از وجود ما در کشور تضمین می کند که همه سیستم ها و فرآیندها حتی قبل از اینکه اولین تعداد محصولات ما به زیر سن جایگزینی متوسط ​​برسد، برقرار هستند.

وی در ادامه افزود: «ما متوجه شده‌ایم که بیش از یک سوم مشتریان خودروهای جدید کیا، خریداران جایگزین هستند و هدف ما این است که از طریق کسب‌وکار خودروهای دارای گواهینامه خود، آنها را تسهیل کنیم. مشتریان می‌توانند هر خودروی کارکرده‌ای را با خودروهای جدید کیا مبادله کنند و ما همچنین یک معامله ترکیبی بسته‌بندی شده را برای مشتریان صرافی با گزینه انتقال امن و فوری ارائه می‌کنیم.»

هدف کیا هند ارائه یک فرآیند ارزیابی دیجیتالی منصفانه، شفاف و سریع به مشتریان برای ارائه قیمت مناسب برای خودروهایشان است. این شرکت همچنین بهترین اپلیکیشن موبایل ارزیابی دیجیتال را با یکپارچه سازی داده ها در زمان واقعی و پیشنهاد قیمت گذاری علمی معرفی کرده است. تمام خودروهای کیا که از طریق کیا CPO گواهی و فروخته می‌شوند، کمتر از 5 سال عمر دارند، مسافت پیموده شده 1 لک کیلومتر دارند و قبل از در دسترس قرار گرفتن در اختیار مشتریان، تحت بررسی‌های جامع کیفیت 175 امتیازی قرار می‌گیرند. این خودروها هیچ گونه آسیب ساختاری، سابقه مالکیت و خدمات تایید شده نخواهند داشت و تنها با قطعات اصلی کیا بازسازی خواهند شد. خودروهای غیر کیا نیز بر اساس هر جایی که هست در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت.

کیا اعلام کرده است که تا پایان سال 2022 بیش از 30 شعبه CPO را معرفی می کند. این شرکت در حال حاضر 15 شعبه در 14 شهر ایجاد کرده است – دهلی NCR، بنگلور، احمدآباد، حیدرآباد، چندیگر، جیپور، کوچین، بوبانشوار، کالیکوت، امریتسار، ناسیک، بارودا، کانور و مالاپورام


کیا هند وارد تجارت خودروهای دارای پیش مالکیت معتبر می شود
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: