گران‌ترین خودروی ماروتی سال آینده عرضه می‌شود


ماروتی سوزوکی اخیراً شاسی بلند سایز متوسط ​​گرند ویتارا را روانه بازار کرده است که در حال حاضر گران ترین مدل این برند در بازار ما است. قیمت نسخه رده بالای ویتارا حدود 22.50 میلیون روپیه (در جاده) است. با این حال، گران‌ترین مدل این شرکت قرار است در سال 2023 در بازار ما عرضه شود. مشابه گرند ویتارا و هایریدر، MSIL در حال برنامه‌ریزی برای عرضه نسخه جدید تویوتا Innova Hycross در بازار ما در سال 2023 است.

Toyota Innova Hycross قرار است در ژانویه 2023 عرضه شود. این خودرو در 5 نوع و دو گزینه موتور – 2.0 لیتری NA بنزینی و 2.0 لیتری TNGA بنزینی با فناوری هیبریدی قوی ارائه خواهد شد. این یک مدل دارای ویژگی است و انتظار می رود حدود 20 تا 30 میلیون روپیه قیمت داشته باشد. Innova Hycross جدید قرار است رقیب کیا کارناوال و شاسی بلندهای 7 نفره از جمله سافاری و XUV700 باشد.

MPV Maruti آینده

تویوتا عرضه خواهد کرد Innova Hycross جدید به Maruti Suzuki، که از طریق شبکه نمایندگی ممتاز NEXA، نشان مجدد و راه اندازی خواهد شد. انتظار می رود که نسخه Maruti پس از گذشت 6 ماه از عرضه Hycross جدید وارد بازار شود. نسخه Maruti پرچم‌دار این برند خواهد بود و انتظار می‌رود حدود 20 تا 30 میلیون روپیه قیمت داشته باشد.

مشابه گراند ویتارا، MPV آینده ماروتی در کارخانه تویوتا بیدادی تولید خواهد شد. قبل از عرضه در بازار ما، MSIL تغییراتی در استایل خود ایجاد خواهد کرد. انتظار می رود که تغییراتی در طراحی متناسب با گرند ویتارا جدید دریافت کند. اکثر تغییرات در نمای جلو ایجاد خواهد شد که دارای جلوپنجره جدید، تنظیمات اصلاح شده چراغ جلو و سپر جدید است. انتظار می رود در قسمت عقب چراغ های عقب جدید دریافت شود. کابین به جز رنگ بندی جدید احتمالاً ثابت باقی می ماند.

خواهد بود اولین مدل Maruti در بازار ما که دارای ADAS است (سیستم کمک راننده پیشرفته). MPV همچنین دارای سانروف پانوراما، سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی، سیستم صوتی JBL با 9 بلندگو، کنترل آب و هوای دو منطقه ای، صندلی راننده برقی با عملکرد حافظه، صندلی های ردیف دوم با قابلیت تنظیم الکتریکی با عملکرد عثمانی است.

گزینه های پیشرانه شامل 172 اسب بخار، 2.0 لیتری بنزینی تنفس طبیعی و 2.0 لیتری بنزینی با واحد هیبریدی قوی نسل جدید تویوتا با قدرت ترکیبی 184 اسب بخار خواهد بود. Toyota Innova Hycross ادعا می کند که مصرف سوخت تایید شده 21.1 کیلومتر را ارائه می دهد.


گران‌ترین خودروی Maruti سال آینده – فقط NEXA
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: