گردهمایی مالکین کی ام سی T8

به مناسبت سالگرد تاسیس باشگاه کرمان هفتم موتور، یک گردهمایی برای مالکین T8 توسط این شرکت در روز پنجشنبه 14 تیر ماه ترتیب داده شد. این رویداد ویژه با تاکید بر توانمندی‌ها آفرود کی‌ام‌سی T8 در پیست آیند برگزار شد.

آموزش آفرود در پیست مهیج‌ترین برنامه این گردهمایی بود. مالکین کی‌ام‌سی T8 فرصت این را دارد تا در کنار شرکت‌ها، شرکت‌هایشان را در پیست آفرود آیند بسنجند. در کنار این تجربه ویژه، ورکشاپی برای آموزش استفاده و نگهداری از خودرو و بررسی‌های کی‌ام‌سی T8 برای علاقه‌مندان برگزار شد.

در کنار برنامه‌های آفرود، شرکت‌هایی مانند دلفان، OTC، کمل گروپ و زیست گروپیزهای خود در کی‌امسی T8 را به نمایش گذاشتند.

حضور یک دستگاه کیاماسی T9 که توسط شرکت دلفان کامل شده بود، از دیگر نکات قابل توجه این رویداد بود. این خودروی ویژه با 5 اینچ ارتفاع بیشتر، رکاب بازشو خودکار، سپر جلو و پایه وینچ مجزا از سپر، سپر عقب سری اکستریم، سینی کامل موتور و گیربکس، سوپر کنوپی و چادر سقفی، باربند قیمتی و ست درآور قسمت کامل بار به همراه. مخزن آب و کیچن درآور از نسخه های استاندارد متمایز و برای جست و جوی مسیرهای آفرود تهیه شده بود.

برگزاری چنین رویدادهایی در دنیا رایج است و به مالکین این امکان را می‌دهد، تا در فضای ایمن با استفاده‌ها، نقاط ضعف و قوت خودروهایشان آشنا می‌شوند و در رانندگی و شرایط واقعی آن‌ها را به کار گیرندگان می‌دهند. امیدواریم این روند ادامه دار باشد و سایر شرکت‌ها نیاز به گردهمایی‌های تخصصی با موضوعات مختلف از جمله آشنایی با خودروهای هیبرید و برقی، آموزش آفرود و … برگزار کنند.


منبع: https://bama.ir/o/8jcif9sq


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: