گروه رنو هیدروژن را در محدوده خودروهای کاربردی خود معرفی می کند

گروه رنو با عرضه رنو MASTER ZE Hydrogen و Renault KANGOO ZE Hydrogen طیف خودروهای برقی خود را تکمیل می کند. مشتریان حرفه ای می توانند تمام استقلال مورد نیاز خود را برای سفرهای طولانی مدت و زمان شارژ بی سابقه خود بیابند. مزایایی فراتر از آن است، زیرا رنو MASTER ZE Hydrogen و Renault KANGOO ZE Hydrogen قادر خواهند بود با انرژی کم کربن به طور فزاینده ای رانندگی کنند، به محیط زیست احترام بگذارند و تمام راحتی رانندگی را در رانندگی الکتریکی ارائه دهند.

رنو MASTER ZE Hydrogen که برای نیمه اول سال 2020 پیش بینی می شود، سطح استقلال خود را سه برابر کرده و از 120 کیلومتر به 350* کیلومتر افزایش می دهد و در ون (2 نسخه) و شاسی (2 نسخه) در دسترس خواهد بود. این وسیله نقلیه مجهز به دو مخزن هیدروژن قرار گرفته در زیر بدنه، تطبیق پذیری را بدون محدود کردن حجم بار از 10.8 متر مکعب به 20 متر مکعب و با اضافه وزن معقول 200 کیلوگرم به دست می آورد.

گروپ رنو که همیشه به بازار توجه دارد، مایل است با رنو MASTER ZE Hydrogen و Renault KANGOO ZE Hydrogen، راه حلی مکمل برای مشتریان حرفه ای Renault Pro+ خود ارائه دهد.

Boulogne-Billancourt، 22 اکتبر 2019 – رنو به لطف هیدروژن استفاده از وسایل نقلیه برقی خود را گسترش می دهد. فناوری هیدروژن گروه رنو که از سال 2014 آزمایش شده است، با مشارکت سیمبیو، یکی از شرکت های تابعه گروه میشلین، توسعه یافته است. این خودروها به پیل سوختی افزایش دهنده برد مجهز شده اند که توان الکتریکی و حرارتی 10 کیلووات را ارائه می دهد و برد رنو MASTER ZE Hydrogen و Renault KANGOO ZE Hydrogen را به بیش از 350 کیلومتر افزایش می دهد. یکی دیگر از مزایای هیدروژن زمان شارژ مجدد تنها 5 تا 10 دقیقه است. هیدروژن این امکان را فراهم می کند که به استفاده های فشرده که توسط وسیله نقلیه الکتریکی پوشش داده نمی شود، به ویژه برای مسافت های طولانی تا مناطق حاشیه شهری پاسخ داده شود.

*WLTP در انتظار



منبع این خودروهای الکتریکی هیدروژنی بر روی یک پیل سوختی کار می کنند که هیدروژن مخازن خود را با اکسیژن هوا ترکیب می کند تا الکتریسیته تولید کند (برای تامین انرژی موتور الکتریکی). مزیت اول: این وسایل نقلیه با چالش های زیست محیطی جدید تحرک شهری روبرو هستند. علاوه بر این، آنها افزایش استقلال، شارژ مجدد هیدروژن سریع و سهولت تعمیر و نگهداری را ارائه می دهند. مزایایی که وسایل نقلیه تجاری الکتریکی هیدروژنی را به ویژه برای نیازها و استفاده شدید متخصصان در شهرهای بزرگ و حتی در حومه شهرها مناسب می کند: حمل و نقل و تدارکات، خدمات شهری و مقامات محلی، پست سریع یا ویژه و غیره.

از پایان سال 2019، رنو KANGOO ZE Hydrogen بهترین برد واقعی ون های برقی را با 370* کیلومتر (230 کیلومتر WLTP با Kangoo ZE) ارائه خواهد کرد. این وسیله نقلیه با حجم بارگیری 3.9 مترمکعب علیرغم اضافه وزن 110 کیلوگرمی، با قیمت 48300 یورو بدون احتساب مالیات (شامل خرید باتری و بدون احتساب جوایز زیست محیطی) در فرانسه معرفی شده است.

دنیس لو ووت، مدیر اتحاد بخش خودروهای تجاری سبک رنو-نیسان


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: