یک خودروی جدید سیتروئن در 29 سپتامبر رونمایی می شود – C3 Electric؟


سیتروئن هند ویدیوی تیزری از خودروی جدید خود منتشر کرده است که در آن می‌گوید: «به اندازه کافی چیست؟» این خودروساز فرانسوی تایید کرده است که مدل جدیدی را در 29 رونمایی خواهد کردهفتم سپتامبر 2022. در حالی که این شرکت هنوز نام و جزئیات خودرو را فاش نکرده است، احتمالاً این نسخه الکتریکی هاچ بک ممتاز C3 باشد. اخیراً سیتروئن C3 الکتریکی بود در دوربین شکار شد در طول دوره های آزمایشی خود در کشور

قاطر آزمایشی دارای استتار ضخیم در گلگیر جلویی است. شبح و زبان طراحی آن دقیقاً شبیه به هاچ بک سیتروئن C3 با موتور ICE است. نسخه الکتریکی این خودرو بر روی e-CMP (پلتفرم ماژولار مشترک الکتریکی) طراحی خواهد شد که زیربنای خودروی الکتریکی فیات پاندا با مشخصات جهانی است. سیتروئن C3 الکتریکی احتمالاً قوای محرکه خود را با پژو e-208 EV مشترک خواهد کرد.

اگر گزارش ها باور شود، C3 الکتریکی با دو بسته باتری از نوع LFP (لیتیوم یون فسفات) ارائه می شود – یک 40 کیلووات ساعت با 82 اسب بخار، موتور الکتریکی و 50 کیلووات ساعت با یک موتور الکتریکی 109 اسب بخار. نسخه‌های پایین‌تر احتمالاً با بسته باتری با ظرفیت کمتر عرضه می‌شوند و با هر بار شارژ کامل، بردی در حدود 300 کیلومتر را ارائه می‌کنند. پژو e-208 با مشخصات جهانی با بسته باتری 50 کیلووات ساعتی و موتور الکتریکی نوید برد بیش از 350 کیلومتر (چرخه WLTP) را می دهد. می‌توان آن را در نسخه بالایی دریچه برقی ارائه کرد.

سقف سیتروئن C3

می توان چند تغییر ظاهری خاص خودروهای برقی را در هاچ بک برقی سیتروئن C3 ایجاد کرد. مشابه مدل معمولی، نسخه الکتریکی دارای ویژگی هایی مانند سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10.2 اینچی، دسته ابزار دیجیتال، شیشه های برقی جلو با یک لمس پایین برای راننده، واحد AC، اتصال بی سیم Apple CarPlay و Android Auto، فرمان است. کنترل های نصب شده، قفل از راه دور، فرمان قابل تنظیم شیب، هشدار باز بودن درب، کیسه هوای دوگانه و قفل خودکار حساس به سرعت درب.

سیتروئن C3 EV ممکن است در اوایل سال 2023 و پس از رونمایی رسمی آن در روزهای آینده شاهد عرضه به بازار باشد. در اینجا، آن را در برابر آینده قرار می گیرد تاتا تیاگو EV. انتظار می رود قیمت آن از 10 میلیون روپیه (نمایشگاه سابق) شروع شود.


یک خودروی جدید سیتروئن در 29 سپتامبر رونمایی می شود – C3 Electric؟
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: