یک دوچرخه جدید باجاج در 22 نوامبر راه اندازی می شود – پالسار 150 سی سی؟


Bajaj Auto آماده است تا یک دوچرخه پولسار جدید را در 22 عرضه کندnd نوامبر 2022. این خودروی دو چرخ هنوز نام و جزئیات مدل آینده را فاش نکرده است. اگرچه، برای مدتی چندین مدل را آزمایش کرده است. در واقع، این شرکت دارای علائم تجاری از جمله Darstar و Twinner است. گمانه زنی ها مبنی بر اینکه این دوچرخه ساز مستقر در پونا ممکن است موتورسیکلت 150 سی سی جدید Bajaj Pulsar را معرفی کند، وجود دارد. این در اصل نسخه به روز شده Pulsar N150 خواهد بود که چندین بار آزمایش شده است.

دوچرخه 150 سی سی جدید Bajaj Pulsar دارای یک چراغ جلو پروژکتوری جدید طراحی شده با LED DRLهای «چشم گرگ» است. در حالی که پسوندهای مخزن سوخت و روکش موتور آن مشابه Pulsar LS135 خواهد بود، نشانگرهای نوع لامپ و چراغ عقب LED از این خودرو قرض گرفته شده است. پالسار جدید N160. قاطر آزمایشی خالدار دارای صندلی دو تکه، گلگیر یکپارچه، روکش زنجیر و جای پلاک بود. این دوچرخه ممکن است با چرخ های آلیاژی جدید طراحی شده و لاستیک های نازک تر مونتاژ شود. این خودرو بر اساس شاسی جدیدی ساخته شده از Bajaj Pulsar 250s ساخته خواهد شد.

مشخصات رسمی دوچرخه 150 سی سی جدید Bajaj Pulsar هنوز در دست نیست. با این حال، انتظار می‌رود که با موتور جدید 150 یا 180 سی‌سی با هوا خنک عرضه شود. موتور جدید قدرتمندتر و پیشرفته تر از موتور موجود خواهد بود. در حال حاضر، Bajaj Pulsar N150 با موتور 14 اسب بخار و 13.25 نیوتن متر عرضه می شود. برای انجام وظایف تعلیق، دوچرخه دارای دوشاخه تلسکوپی در جلو و یک تک شوک در عقب خواهد بود. قدرت ترمز را از ترمزهای جلو و عقب دیسکی دریافت می کند. این دوچرخه با گزینه ترمز درام عقب نیز در دسترس خواهد بود.

قیمت دوچرخه 150 سی سی پولسار جدید هفته آینده اعلام می شود. احتمالاً قیمت آن حدود 1.10 میلیون روپیه (نمایشگاه قبلی) است، بنابراین کمی گرانتر از Pulsar N160 موجود است. قیمت دومی 1.03 لک (نمایشگاه سابق) است.


یک دوچرخه جدید باجاج در 22 راه اندازی شدnd نوامبر – پالسار 150 سی سی؟
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: