1.5 لک Maruti Fronx تاکنون فروخته شده است. مدل هیبریدی به زودی

Maruti Suzuki Fronx از زمانی که در آوریل 2023 عرضه شد، حجم زیادی را برای این خودروساز هندو-ژاپنی تولید کرده است. تقریباً 14 ماه می گذرد و این کراس اوور جمع و جور به فروش 1.5 هزار دستگاه دست یافته است. با نگاهی به آمار فروش سال مالی 2024، Fronx در سه ماهه اول، سه ماهه دوم، سه ماهه سوم و چهارم به ترتیب 26638 واحد، 36836 واحد، 30916 واحد و 40432 واحد فروش داشته است.

با چنین ارقام فروش قابل توجهی، این خودرو پس از هاچ بک Baleno به دومین مدل پرفروش نکسا تبدیل شد. در آوریل 2024، Maruti Fronx از Baleno پیشی گرفت و با فروش 14286 دستگاه به پرفروش ترین خودروی Nexa تبدیل شد. این خودروساز هندی-ژاپنی موفق شد در 10 ماه یک میلیون فرونکس و در چهار ماه گذشته بیش از 50000 دستگاه بفروشد.

داخلی ماروتی فرونکس

این خودروساز قبلاً تأیید کرده است که Maruti Fronx اولین به‌روزرسانی میان‌سال خود را در سال 2025 دریافت خواهد کرد. با این به‌روزرسانی، این کراس اوور جمع‌وجور فناوری هیبریدی توسعه‌یافته داخلی Maruti سوزوکی – با کد HEV را دریافت می‌کند. این نسبت به فناوری هیبریدی قوی تویوتا که در Maruti Grand Vitara و Invicto استفاده می شود مقرون به صرفه خواهد بود.

گزارش ها حاکی از آن است که فیس لیفت Maruti Fronx 2025 همچنین با موتور 1.2 لیتری 3 سیلندر بنزینی جدید عرضه خواهد شد که اخیراً در نسل چهارم سوئیفت معرفی شده است. جزئیات سیستم هیبریدی جدید ماروتی سوزوکی در این برهه زمانی ناچیز است. اگرچه، احتمالاً شامل یک موتور بنزینی 1.2 لیتری، یک بسته باتری با ظرفیت 1.5 تا 2 کیلووات ساعت و یک موتور الکتریکی است.

فناوری هیبریدی جدید ماروتی سوزوکی نیز در مدل‌های بازار انبوه این برند از جمله Baleno، Brezza و غیره معرفی خواهد شد. امسال، این خودروساز هندی-ژاپنی با شاسی بلند سایز متوسط ​​آماده تولید eVX وارد بخش خودروهای الکتریکی (EV) نیز خواهد شد. پس از راه اندازی، Maruti eVX با هیوندای Creta EV آینده که قرار است برای اوایل سال 2025 عرضه شود، رقابت خواهد کرد. همچنین در مقابل MG ZS EV و Tata Curvv EV آینده خواهد بود.


1.5 لک Maruti Fronx تاکنون فروخته شده است. مدل هیبریدی به زودی
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/1-5-lakh-maruti-fronx-sold-in-14-months-hybrid-model-coming-soon-62099/