2 شاسی بلند محبوب تاتا برای دریافت به روز رسانی – همه جزئیات


گزارش شده است که تاتا موتورز دو شاسی بلند محبوب خود در هند یعنی هریر و سافاری را به روز می کند. انتظار می‌رود مدل‌های به‌روزرسانی شده این شاسی‌بلند در نمایشگاه خودرو دهلی که قرار است در تاریخ 13 آغاز شود، به نمایش گذاشته شوند.هفتم ژانویه 2023. تغییرات قابل توجهی در نمای بیرونی و داخلی آنها ایجاد خواهد شد، در حالی که تنظیمات موتور ممکن است دست نخورده باقی بماند. فیس لیفت تاتا هریر و سافاری 2023 در حال حاضر در مرحله آزمایش نهایی خود هستند و چندین بار در دوربین ثبت شده اند.

طراحی کمی بهبود یافته است

هریر جدید با جلوپنجره جلویی کمی به روز شده، بند هوا با نوارهای افقی و رادار یکپارچه، چراغ‌های جلو LED جدید طراحی شده با LED DRL عرضه می‌شود. این خودرو همچنین مجموعه جدیدی از آلیاژها و سپر عقب به روز شده را دریافت خواهد کرد، در حالی که چراغ های عقب LED ثابت باقی خواهند ماند. فیس لیفت تاتا سافاری 2023 دارای جلوپنجره جلویی به روز شده با سوراخ های نقره ای و چراغ های جلوی دایره ای تر با DRL های LED تیزتر خواهد بود. این خودروساز ممکن است گزینه های رنگی جدیدی را نیز ارائه دهد.

لیفت صورت تاتا هریر 2023

ویژگی های بالا

ارتقاهای عمده در داخل کابین انجام خواهد شد. تاتا هریر و سافاری جدید 2023 با سیستم ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) ارائه می شوند، بنابراین آنها را به اولین مدل های تاتا تبدیل می کنند که این فناوری پیشرفته را ارائه می دهند. این مجموعه دارای ویژگی‌های ایمنی مانند کروز کنترل تطبیقی، سیستم هشدار خروج از خط، کنترل کشش خودکار، سیستم کاهش برخورد، سیستم هشدار خروج، کمک به حرکت در سربالایی و کنترل پایداری الکترونیکی است.

خواندن – Tata Tiago EV – 20000 رزرو؛ مدت انتظار تا 4 ماه

هر دو شاسی بلند ممکن است دارای دوربین دید فراگیر 360 درجه باشند. تاتا همچنین سیستم اطلاعات سرگرمی خود را به روز خواهد کرد. تصاویر جاسوسی نشان می دهد که هریر و سافاری جدید دارای یک واحد اطلاعات صفحه لمسی بزرگتر و به روز خواهند بود که احتمالاً از اتصال بی سیم Android Auto و Apple CarPlay پشتیبانی می کند.

تاتا سافاری جدید 2021

همان پیشرانه

در زیر کاپوت، مدل های به روز شده از همان موتور 2.0 لیتری دیزلی بهره می برند که 170 اسب بخار قدرت و 350 نیوتن متر گشتاور دارد. هر دو گیربکس دستی و اتوماتیک همچنان عرضه خواهند شد.

افزایش قیمت جزئی مورد انتظار

با تغییرات جزئی زیبایی و ارتقاء ویژگی ها، فیس لیفت تاتا هریر و سافاری 2023 احتمالا شاهد افزایش جزئی قیمت خواهند بود. در حال حاضر، اولی در محدوده قیمت 14.80 تا 22.25 لک و دومی بین 15.45 تا 23.76 لک قیمت دارد. تمامی قیمت های ذکر شده در نمایشگاه قبلی می باشد.


2 شاسی بلند محبوب تاتا برای دریافت به روز رسانی – همه جزئیات
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: