200 دستگاه شاسی بلند الکتریکی کیا EV6 ظرف 3 ماه تحویل داده شد


کیا هند تا به امروز 200 دستگاه از کیا EV6 را به مشتریان تحویل داده است. این تعداد در حال حاضر دو برابر 100 واحد برنامه ریزی شده اولیه برای کل سال است. این شرکت در حال برنامه ریزی برای افزایش بیشتر تخصیص کل EV6 در سال 2022 و تکمیل بیشتر تحویل های معلق در این سال است.

این بیایید EV6 اولین خودروی الکتریکی این برند در کشور است. در ژوئن 2022 راه اندازی شد. با این حال، تحویل به مشتریان از ماه گذشته آغاز شد. کیا EV6 با استقبال چشمگیر مشتریان هندی با 355 رزرو دریافت شده حتی قبل از راه اندازی آن مواجه شد و این تعداد رزرو از آن زمان تاکنون افزایش یافته است. کیا هند در روزهای آینده واحدهای بیشتری را به مشتریان تحویل خواهد داد.

کیا EV6 هند

میونگ سیک سون، مدیر فروش کیا هند گفت: «EV6 یکی از پیچیده‌ترین محصولات کیا تا کنون محسوب می‌شود و نشان‌دهنده مهارت و توانایی‌های تکنولوژیکی ماست. در راه اندازی EV6، در میان پاسخ های بسیار مثبت دریافت شده، ما به مشتریان خود قول داده بودیم که تعداد بیشتری از EV6 را بیش از 100 دستگاه اختصاص داده شده اولیه برای سال 2022 وارد کنیم. در آینده، تمرکز ما بر تکمیل تحویل خواهد بود. تمام رزروهای موجود و جدید در اولین فرصت EV6 تحرک الکتریکی را به یک تجربه سرگرم کننده و شاد برای مشتریان ما تبدیل کرد و من مطمئن هستم که EV6 در روزهای آینده یک منظره رایج در جاده های هند خواهد بود.

کراس اوور برقی کیا EV6 جدید به ترتیب 59.95 میلیون روپیه و 64.95 میلیون روپیه برای نسخه های RWD و AWD قیمت گذاری شده است. این پلتفرم مدولار الکتریک جهانی (E-GMP) این برند طراحی شده است که در خودروهای برقی آینده کیا نیز استفاده خواهد شد. این دستگاه دارای بسته باتری لیتیوم یونی 77.4 کیلووات ساعتی است که می‌توان آن را با راه‌اندازی RWD یا AWD داشت. در حالی که نسخه RWD با تک موتور قدرتی در حدود 226 اسب بخار و نسخه AWD با موتور دوگانه 321 اسب بخار قدرت ارائه می دهد. این شرکت ادعا می کند که EV6 جدید بردی تا 528 کیلومتر (چرخه WLTP) در RWD و 425 کیلومتر در AWD ارائه می دهد.


200 دستگاه شاسی بلند الکتریکی کیا EV6 ظرف 3 ماه تحویل داده شد
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: