2023 رویال انفیلد گلوله 350 – موتور و پلتفرم جدید، تغییرات طراحی


نسل جدید رویال انفیلد بوللت 350 مطمئناً یکی از دوچرخه های جدید مورد انتظار در سال آینده است. در حالی که تاریخ عرضه رسمی و جزئیات آن هنوز فاش نشده است، احتمالاً این دوچرخه در اوایل سال 2023 وارد نمایشگاه‌ها می‌شود. ما تا به امروز تصاویر و ویدیوهای جاسوسی متعددی از رویال انفیلد Bullet 350 2023 را دیده‌ایم که این مدل در حال آزمایش بوده است. مدت بسیار طولانی به روز رسانی های عمده ای در زمینه، موتور و طراحی آن انجام خواهد شد.

برای قدرت، RE Bullet 350 جدید از موتور 346 سی سی تک سیلندر و هواخنک استفاده می کند که از Meteor قرض گرفته شده است. این موتور که با یک گیربکس 5 سرعته جفت می شود، قدرت ادعایی 20.2 اسب بخار و 27 نیوتن متر را باز می گرداند. این ارقام احتمالاً برای نسل جدید Bullet بدون تغییر باقی خواهند ماند.

RE Bullet 350 جدید

این دوچرخه همچنین سیستم تعلیق و ترمز خود را از RE Meteor 350 تامین می کند. این دوچرخه دارای دوشاخه های تلسکوپی معمولی در جلو و کمک فنرهای دوگانه در عقب خواهد بود. قدرت توقف به ترتیب از ترمزهای دیسکی جلو و عقب و درام می آید. همچنین مجهز به ABS تک کاناله خواهد بود. خواندن – 6 دوچرخه رویال انفیلد آینده در هند

به روز رسانی های قابل توجهی نیز در طراحی آن انجام خواهد شد. رویال انفیلد 350 جدید 2023 دارای رنگ کرومی در اطراف چراغ جلو، آینه های دید عقب و چراغ عقب است. یک صندلی تک تکه جدید وجود خواهد داشت که انتظار می رود حمایت بهتری از کمر ارائه دهد. قطعات طراحی مانند چراغ پیشانی دایره‌ای به سبک رترو، مخزن سوخت قطره‌شکن، فرمان تخت، چرخ‌های سیم‌پره و قوطی اگزوز یک طرفه از نسل کنونی عرضه خواهند شد.

2023 Royal Enfield Bullet 350 Spied

انتظار می‌رود قیمت‌های رویال انفیلد Bullet 350 جدید 2023 کمی بالاتر از مدل فعلی، به لطف پلتفرم، موتور و تغییرات طراحی جدید آن باشد. مدل نسل کنونی با قیمت اولیه 177612 روپیه به بعد در دهلی در دسترس است.

منبع تصویر
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: