2023 MG Hector Facelift Front در یک تصویر واضح آشکار شد


فیس لیفت جدید MG Hector 2023 در تاریخ 5 در نمایشگاه‌ها عرضه می‌شودهفتم ژانویه. پیش از ورود رسمی، اولین تصویر واضح از این SUV در فضای مجازی به بیرون درز کرد. این بار، مدل به روز شده بدون هیچ گونه استتاری که تغییرات طراحی جلوی آن را آشکار می کند، مشاهده شد. هکتور جدید دارای یک توری مشبک الماس برجسته به جای واحد ذوزنقه‌ای موجود است. دسته‌های چراغ‌های جلو و سپر جلو اصلاح شده و کمی تغییر مکان داده‌اند. LED DRL (چراغ های روشن روز) از مدل فعلی به جلو منتقل شده اند. تغییرات محسوسی نیز در قسمت های جانبی و عقب آن اعمال خواهد شد.

این خودروساز قبلاً تأیید کرده است که MG Hector 2023 جدید دارای یک کابین جدید دو رنگ خواهد بود که دارای سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی پرتره HD بزرگتر 14 اینچی است. گفته می‌شود که به عنوان یک «سمفونی لوکس» مفهومی ارائه می‌شود که «تجربه‌ای سینمایی و همه‌جانبه همراه با بافت‌های دست‌ساز، لمس نرم و محیطی همه‌کاره در صورت تقاضا» را ارائه می‌دهد. این SUV دارای داشبورد دو لایه به همراه دریچه‌های AC D شکل و رنگ مشکی پیانو و کروم است.

2023 ام جی هکتور فیس لیفت جلو

سیستم اطلاعات سرگرمی هکتور فیس لیفت با فناوری نسل بعدی i-Smart و اتصال بی‌سیم Android Auto و Apple CarPlay همراه است. دارای یک کنسول ابزار کاملا دیجیتال 7 اینچی قابل تنظیم است. به منظور افزایش ضریب ایمنی، خودروساز ممکن است فیس لیفت جدید MG Hector 2023 را به ADAS (سیستم پیشرفته کمک راننده) مجهز کند که ویژگی‌های ایمنی مانند ترمز اضطراری خودکار، کروز کنترل تطبیقی، هشدار برخورد از جلو، کمک حفظ خطوط، تشخیص نقاط کور را ارائه می‌کند. ، کمک درایو عقب، سیستم کمک سرعت و کنترل هوشمند چراغ جلو.

در زیر کاپوت، فیس لیفت جدید MG Hector 2023 احتمالاً از همان موتورهای 1.5 لیتری توربو بنزینی هیبریدی و 2.0 لیتری توربو دیزل استفاده می کند. سیستم هیبریدی بنزینی قدرتی معادل 143 اسب بخار با گشتاور 250 نیوتن متری را تولید می کند. واحد دیزلی 170 اسب بخار با گشتاور 350 نیوتن متر تولید می کند. هر دو موتور را می توان با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک داشت. گیربکس اتوماتیک CVT تنها با پیشرانه بنزینی-هیبریدی در دسترس خواهد بود.

تصویر منبع


2023 MG Hector Facelift Front در یک تصویر واضح آشکار شد
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: